دهلی نو: در پی نشت گاز در یک کارخانه در ویساکاپاتنام ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) صادر شده است دستورالعمل های دقیق برای راه اندازی مجدد صنایع پس از مستند و اقدامات احتیاطی گرفته شده برای ایمنی از گیاهان و همچنین کارگران.

در ارتباطات به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه های ان دی ام ای گفت: با توجه به چندین هفته از مستند و بسته شدن واحد های تولیدی و صنعتی این امکان وجود دارد که برخی از اپراتورهای ممکن است به دنبال تاسیس, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد.

به عنوان یک نتیجه, برخی از امکانات تولید, خطوط لوله, شیرهای ممکن است باقی مانده مواد شیمیایی که ممکن است در برخواهد داشت خطر است. همان درست است برای ذخیره سازی و امکانات با مواد شیمیایی خطرناک و مواد قابل اشتعال را گفت.

از ان دی ام ای دستورالعمل گفت: در حالی که راه اندازی مجدد یک واحد هفته اول باید در نظر گرفته شود به عنوان دادگاه و یا اجرای آزمون دوره پس از حصول اطمینان از تمام پروتکل های ایمنی.

شرکت ها باید سعی کنید برای رسیدن به اهداف تولید. باید وجود داشته باشد تا 24 ساعت sanitisation از کارخانه محل آن را گفت.

این کارخانه نیاز به حفظ sanitisation معمول هر دو تا سه ساعت به ویژه در این مناطق رایج است که شامل ناهار و اتاق های مشترک جداول که باید پاک پاک با مواد ضد عفونی کننده پس از هر استفاده از آن اضافه شده است.

برای اقامت ان دی ام ای گفت: sanitisation باید انجام شود به طور منظم برای اطمینان از ایمنی کارگر و کاهش گسترش آلودگی است.

برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این مهم است که کارکنان که کار خاص در تجهیزات حساس و آگاه از نیاز به شناسایی ناهنجاری مانند صداهای عجیب و غریب و یا بوی, در معرض سیم ارتعاشات نشت دود غیر طبیعی wobbling نامنظم سنگ زنی و یا دیگر برنامه به طور بالقوه خطرناک و نشانه هایی که نشان می دهد که نیاز فوری برای تعمیر و نگهداری و یا در صورت لزوم خاموش کردن آن گفت.

حداقل 11 نفر جانشان را از دست دادند و حدود 1000 نفر دیگر در معرض نشت گاز در یک کارخانه در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام در مارس 7.

این رویداد پس از آن دوباره آغاز عملیات زمانی که دولت اجازه فعالیت های صنعتی در بخش های خاص پس از چند هفته از مستند.

این مستند برای اولین بار اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 به مدت 21 روز در تلاش برای مبارزه با کروناویروس تهدید. این مستند شد و سپس تمدید تا آوریل 3 و دوباره تا مارس 17.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله