Illustration for article titled Black Mothers Shouldnt be in Prison on Mother’s Day

عکس: شاتر

امریکا همیشه اخراج و درمان سیاه مثل ما یکبار مصرف, بنابراین من اختصاص داده شده زندگی من یکی از معدود افرادی که می گویند بله به سیاه و مادران بدون توجه به شرایط خود را. در طول این سال coronavirus همه گیر است که به معنی نجات مادران را به طوری که آنها می تواند امن و ارائه برای فرزندان خود در روز مادر.

تبلیغات

در سال 2018 کسی به نام پلیس برای صدای شکایت در طول یک استدلال من تا به حال با من هم اتاقی. من دستگیر شد و با توجه به 10.000 دلار اوراق قرضه. یک قاضی حکم داد که من یک تهدید اما چون من نمی تواند استطاعت به پرداخت وثیقه من را در زندان می روم من پنج فرزند بدون مادر خود را در وسط سال تحصیلی. پس از یک هفته در زندان یک ائتلاف از زندان اطناب به نام ملی قید وثیقه یو بی اس در بازار من برای روز مادر. آنها به من کمک کرد به عقب بر گردیم روی پای من و به من یک کمک هزینه تحصیلی در زمانی که آن را سخت برای پیدا کردن کار. در حال حاضر من عبور قدرتمند به نفع و مبارزه برای #FreeBlackMamas در ایست سنت لوئیس که در مواجهه با برخی از بدترین COVID-19 شیوع در جهان است. من امیدوارم که شما کمک خواهد کرد که من رایگان این ضروری اعضای جامعه ما است.

تبلیغات

حدود 500000 نفر هستند زندانی در آمریکا هر روز به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت وثیقه. برای هر کسی که با وضعیت موجود در زندان می تواند یک حکم اعدام در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که زندانی مردم قادر به اجتماعی فاصله و اغلب حاضر پایه محصولات بهداشتی مانند صابون و ضد عفونی کننده دست. من آموخته راه سخت است که حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان کاغذ توالت را می توان به عنوان کالای قاچاق در زندان است. برای من داشتن دو رول کاغذ توالت در سلول من به معنای من قرار داده بود روی زمین افتاده برای 24 ساعت. برای زنان در زندان های امروز, همه چیز مانند ضد عفونی کننده دست نیز در نظر گرفته قاچاق. تلفات این طول می کشد در یک مادر دو قسم است. وجود شخصی تلفات و پس از آن وجود دارد تلفات در فرزندان ما.

می گویند یک مادر ضروری است به فرزندان او کتمان حقیقت است. ما سخت کار هر روز برای ارائه برای هر نیاز خود را. زمانی که من در زندان به من ادامه داد: به من پنج بچه و متکی به مادر خود من به رسیدگی در جنبه های شخصی از پدر و مادر. من به نام هر روز به مطمئن شوید که آنها لباس های خود را برای مدرسه آماده, آیا خوردن بیش از حد تنقلات و انجام مشق شب خود را. من رله تمام جزئیات پیچیده از پدر و مادر به مادرم: چگونه به نگه داشتن صورتحساب پرداخت می شود, چگونه به انتخاب بچه ها از مدرسه نحوه رسیدگی به سوال در مورد که در آن بود. این کار را نادیده گرفت و دادگاه به نفع یک پول وثیقه سیستم است که کمک می کند تا وثیقه شرکت ها سود.

Tiara Moore with her children last Christmas.

تاج مور با فرزندان او تاریخ و زمان آخرین کریسمس.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از تاج مور

من سخت کار کرده بود در 20s و 30s به تنظیم یک مثال خوب برای کودکان است. من فارغ التحصیل از کالج داوطلب در جامعه ما پرداخت صورتحساب آنها را به مدارس خوب و در پایان من هنوز تحت درمان به عنوان یکبار مصرف.

تبلیغات

تا زمانی که امریکا خواستار آغاز شده پرستاران سرایداران و تحویل رانندگان “ضروری کارگران” تجربیات من به من گفت که این قهرمانان می تواند انتظار می رود به سخت کار کرده و به طور مشابه را رد کرد و بدون حمایت واقعی آنها نیاز به انجام کار خود را و کمک به کشور ما رشد. این داستان از زنان در سراسر تاریخ ما است. این درست نیست.

زمانی که مردم کار سخت به مراقبت از خانواده و جامعه خود کسی باشد وجود دارد به می گویند بله. بله شما می توانید برای حمایت از خانواده خود را. بله, شما می توانید منابع شما نیاز به زنده ماندن. بله جامعه خود را از شما حمایت خواهد کرد. ما نیاز به گفتن “بله شما مهم” با اقدامات ما نه تنها کلمات ما.

تبلیغات

این روز مادر من امیدوارم که شما به من کمک خواهد کرد و ملی به قید وثیقه جمعی می گویند بله به سیاه mamas و مراقبان که جدا از خانواده خود را به سادگی از آنجا که آنها نمی توانند پرداخت وثیقه.

این روز مادر, من امیدوارم که شما به من کمک خواهد کرد و رنگ را تغییر دهید می گویند بله به سیاه و مادران با در نظر گرفتن عمل به tangibly حمایت از آنها در طول Coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

ما هم باید از این قدرت به عنوان مثال مجموعه و تقاضا به درمان بهتر برای همه نوع از کارگران ضروری در طول بیماری همه گیر.


اهدا و یا پیوستن به #BlackMamasBailOut و کمک به ما پیوست خانواده ها در این روز مادر.

تبلیغات

امضای طومار به تقاضا Safeway اجازه می دهد مادران خود را به استفاده از ضربه محکم و ناگهانی مزایای خرید آنلاین را در طول بیماری همه گیر.

کمک به خانواده ها همیشه در ارتباط ماندن در طول COVID-19 زندان شیوع است.


تاج مور است پیش از محاکمه عدالت سازمان جامعه. هر هفته رنگ تغییر کشور بزرگترین آنلاین نژادی عدالت سازمان شما را به خط مقدم داستان از #TheBlackResponse به COVID-19 برجسته راه مردم سیاه و سفید در حال اقدام و خواستار پیشرفت در طول همه گیر و و فراتر از آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله