حیدرآباد: به عنوان رمان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش دولت مرکزی است که خانههای گلی خالی نقشه برداری طرح شناسایی نقاط مهم در سراسر کشور و درک الگوی گسترش آن در جامعه داشت.

جامعه نقشه برداری و یا “اجتماعی, نقشه برداری” به عنوان برخی از مراجعه به آن به نظر می رسد با هدف گرفتن یک عکس واضح تر از تعداد تقریبی افراد متعلق به جوامع مختلف که قرارداد این ویروس; اند شانس بیشتری برای آلوده شدن با توجه به زندگی خود را در خوشه و احتمال آنها را گسترش ویروس به محلات مجاور.

دولت مرکزی احساس می کند که یک بانک اطلاعاتی از جامعه عاقلانه Covid-19 اعداد کمک خواهد کرد که در مهار این حال و آینده بیماری های همه گیر در کشور است.

منابع بسیار قرار داده شده در دهلی نو گفت: Deccan Chronicle که ایده مبتنی بر جامعه نقشه برداری آمد و در اخیر بسته-درب جلسات در بالاترین سطح است. هر چند رسما هیچ تصمیم گرفته شده است تا کنون در مورد اینکه آیا یا نه برای رفتن پیش با پیشنهاد آن است که مشخص نیست اگر ورزش در حال حاضر آغاز غیررسمی.

“در آینده نزدیک اگر coronavirus موارد منفجر مانند آن اتفاق افتاد در ایالات متحده و یا دیگر نقاط جهان دین-بر اساس نقشه برداری را به ما بگویید که جامعه شانس بیشتری برای گسترش این ویروس بیشتر و بر این اساس سخت مهار اقدامات را می توان در محلات و یا خوشه های سراسر کشور” یک منبع ضروری برای این بحث گفت.

این حرکت در یک زمان می آید زمانی که برخی از BJP رهبران را آشکارا سرزنش مسلمانان برای افزایش تعداد coronavirus موارد در این کشور پس از Tablighi Jamaat در دهلی نو ظهور به عنوان یک سوپر پخش. اگر شده اند وجود دارد موارد دیگر مذهبی سر و جماعت در حال ظهور به عنوان فوق العاده-پخش بیش از حد از جمله در پنجاب تعصب شده علیه مسلمانان دامن زد و آنها هدف قرار گرفته اند. شده اند وجود دارد چند نمونه از مسلمانان مورد حمله و حتی محروم از مراقبت های پزشکی.

اگر انجام این نقشه برداری, منابع گفته خواهد شد را به حساب جغرافیای منطقه و یا خوشه شیوه زندگی مردم و درآمد خود را مذهبی و فعالیت های اجتماعی و روال زندگی روزانه خود را و تقریبی تعداد اعضای خانواده.

“برای همه این اتفاق می افتد, دولت, دولت را مجبور به همکاری کنند. نیز وجود دارد برخی از مقدار از شک و تردید که چگونه مردم را دریافت خواهد کرد این, ایده, اگر و وقتی که تایید شده به عنوان شانس وجود دارد از این backfiring در دولت” منابع میگویند که دولت آگاه است از این انتقاد که می تواند راه خود را. درک وجود دارد در برخی از محله های که دولت نمی دادن و ارقام درست از Covid-19 موارد است.

این پیشنهاد به جامعه مبتنی بر نقشه برداری از coronavirus مطرح شد و پس از استناد به نمونه هایی از آگره در اوتار پرادش برخی از جیب در گجرات ماهاراشترا و دهلی نو که شاهد افزایش تعداد Covid-19 موارد است.

گزارش های متعددی قبل از دولت مرکزی است که نشان می دهد که این ویروس فعال است در میان تعداد زیادی از مردم ساکن در مستعمرات و یا خوشه و آنها در حال نشسته بر روی یک بمب ساعتی. در اینجا این است که همراه با دیگر ورودی مبتنی بر جامعه نقشه برداری را در مفید آمده است برای گرفتن کافی مهار اقدامات است. اما این فقط در یک سناریو که تعداد موارد شاخه های” دیگری گفت.

منابع گفت: این بانک اطلاعاتی نیز در مفید آمده است برای مقابله با بیماری های همه گیر در آینده است. “Coronavirus به ما آموخته درس و در حال حاضر زمان برای آماده سازی خودمان را با اطلاعات کافی در مورد منشاء و الگوی گسترش ویروس” آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله