COVID-19 نیروهای 2020 نامزد مجددا با ابزار مبارزات انتخاباتی خود را

دو ماه پیش صدها نفر از هزاران نفر از Minnesotans جرأت را به بازیگران در اوایل ریاست جمهوری نامزد رای در یک دولت با یک خزانه سرشار و یکی از پایین ترین نرخ بیکاری در کشور است.

اما بسیاری اتفاق می افتد در دو ماه.

در حال حاضر در ایالت مینه سوتا است 2.4 میلیارد دلار در قرمز. بیش از یک و نیم میلیون نفر بیکار هستند. و یک رکود اقتصادی است ، به عنوان نوامبر روش رای دهندگان مواجه هستند کاملا متفاوت و پیام های آنها در حال شنیدن از نامزدها و احزاب و گروه های خارج از در حال تغییر به طور چشمگیری.

جمهوری خواهان بودند که صحبت کردن در مورد کاهش مالیات و برجسته اقتصادی کشور قدرت قبل از COVID-19 در حال حاضر صحبت کردن در مورد بازگشایی و حمایت از کسب و کار به سرعت بازگشت به ثبات مالی. دموکرات ها در حال صحبت کردن کمتر در مورد کنترل اسلحه و محیط زیست حفاظت و اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت مرخصی مسکن کمک و ایمنی کارگر در میان جهانی از همه گیر.

خارج از کمیته های سیاسی شروع به چرخ ضامن دار تا حملات قرار دادن تقصیر را به گردن دشمنان خود را برای هر شکست برای پاسخ به سرعت به اندازه کافی به همه گیر و یا رفتن بیش از حد و ارسال ملت به دراز مدت سقوط اقتصادی.

“ما قصد داریم به بحث در مورد اینکه آیا ما اینجا هستیم برای حفاظت از اقتصاد و یا اینجا را برای محافظت از بهداشت عمومی” گفت: Todd Rapp یک روابط عمومی و مشاور سیاسی سابق و فعال. “من فکر نمی کنم این کمپین در حال رفتن به حل و فصل آن, اما آنها در حال رفتن به شروع آن و مبارزات در حال رفتن به باید به شکل از چگونه به لحاظ محتوا مقابله با آن است.”

این بیماری همه گیر به شمار پیام های چالش محوری انتخابات سال در مینه سوتا که در آن تمام هشت کنگره مناطق یک کرسی در مجلس سنای ایالات متحده و کنترل قوه مقننه در معرض خطر هستند. در بالای بلیط جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رو دوباره انتخابات پس از نزدیک به برنده شدن در این دولت چهار سال پیش.

نامزدهای فردی در حال راه رفتن لرزان خط بین معمول شعارهای حزبی و تلاش برای ارائه یک نشاط بخشی پیام و یا حداقل تلاش برای جلوگیری از ظاهر سیاسی و فرصت طلبی در طول بحران.

“شما نمی توانید نادیده بگیرد چه خبر است” گفت: Lindsey پورت یک دموکرات از Burnsville در حال اجرا به صورت هدفمند صندلی در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا. “ما شاهد اثرات این بیماری همه گیر اما همچنین اثر نداشتن جهانی مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی خود را به اشتغال خود را در یک زمان که در آن ما شاهد رکورد بیکاری است. نقشه برخی از کسانی که اتصالات در حالی که مسئول این پیام است که برای رفتن به واقعا مهم است.”

اما به تازگی نامزد می گویند مکالمات خود را با رای دهندگان اغلب شده اند کمتر در مورد سیاست و ایده های بیشتر در مورد کمک به مردم حرکت همه گیر.

“ما به سرعت تغییر پیام ما به خیلی در مورد پلت فرم من و آنچه که من قصد دارم برای انجام این منطقه اما در مورد توسعه و چگونه جامعه ما می توانند با هم برای کسانی که در نیاز” گفت: Tyler Kistner یک جمهوریخواه نامزد کنگره صندلی برگزار شد با تشکر. انجی کریگ.

Kistner گفت: او خواست از مردم برای اهدای خون به دیسک و بانک های مواد غذایی و حمایت از کسب و کارهای کوچک.

الیوت Engen, یک جمهوریخواه در حال اجرا برای دولت گفت مبارزات انتخاباتی خود بحث و گفتگو با صاحبان کسب و کار کوچک در اطراف خرس سفید دریاچه تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که مردم در مورد دولت فدرال و برنامه های کمک های و که در آن برای پیدا کردن منابع آنلاین.

“ما در حال توزیع ادبیات. ما در حال توزیع کارت های کسب و کار و گفت: “با این شماره تماس بگیرید اگر شما یک سوال’ ” Engen گفت. “ما واقعا فکر چگونه می تواند ما را یک پیام مثبت. و هنگامی که این است که همه گفته و انجام داده, ما در اینجا خواهد بود برای آنها.”

در حالی که مردم در انزوا مثبت پیام به طور مستقیم از نامزدها موثر بوده است. DFL سوم منطقه Rep. دین فیلیپس بوده است شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر برداشت تا تلفن خود را زمانی که او در تماس است. “از آن استفاده می شود 1 در 10; در حال حاضر آن را بیشتر شبیه به 8 در 10,” او گفت:. “آنها انسان دلگرم کننده می نامد.”

در حالی که برخی از نامزدها را آج به آرامی بر شعارهای سیاسی در طول coronavirus عمل سیاسی کمیته در حال حاضر به خرید فضای آگهی خود بگویید در کنار همه گیر داستان. و با مردم محدود به خانه های خود در طول رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش آنها در بر داشت یک اسیر مخاطبان است.

داد برای بهتر مینه سوتا دموکراتیک عمل سیاسی کمیته به تازگی صرف بیش از $1 میلیون نفر در coronavirus مربوط دیجیتال تبلیغات در مینه سوتا حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. تبلیغات ویژگی Minnesotans صحبت کردن به طور مستقیم به دوربین در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به محافظت از سلامت و ایمنی خود را.

“ما تو را دیدم که او در تلاش بود برای پوشش خود انفعال” اتحاد معاون ماریسا لونا گفت. “ما می دانستیم که ما نیاز به مطمئن شوید که مردم می دانستند حقیقت است.” او گفت که این گروه اجرا خواهد شد COVID-19-متمرکز تبلیغات برای “زمانی که ما نیاز به” برای اطمینان از رای دهندگان شنیدن آن پیام است.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی صرف شش چهره برای اجرای تبلیغات در میدان نبرد متحده از جمله مینه سوتا که می گویند تهمت انجام داده است و نه به اندازه کافی به کارگران خط مقدم شخصی تجهیزات حفاظتی. SEIU, بهداشت و درمان, مینه سوتا, رئیس جمهور جیمی Gulley گفت: خانه سالمندان کارگران در اینجا لازم نیست که به اندازه کافی مناسب ماسک و لباس.

“این کاملا ناامن و آن را به طور کامل به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به استفاده از دفاع تولید عمل” Gulley گفت.

جمهوری خواهان در حال تمرکز بر پاسخ توسط دموکرات ها به این ویروس در مینه سوتا است. در نور از یک پیش بینی 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه ناشی از این بیماری همه گیر خواه-تراز وسط قرار دارد مینه سوتا مشاغل ائتلاف PAC خبر از انتشار در هفته گذشته انتقاد از دولت دموکرات برای حمایت از دولت کارمند را افزایش می دهد که مذاکره سال گذشته است.

مینه سوتا حزب جمهوری خواه صندلی جنیفر Carnahan گفت: رای دهندگان نا امید در مورد کسب و کار تعطیلی و زیان کار نیست به دنبال رئیس جمهور آنها دنبال آن هستید در Walz — که در انتخابات پاییز امسال و با فرمت های دیگر دموکرات ها.

رای دهندگان “به دنبال فرماندار و گفت: او را در این دستور اجرایی او در زمان این عملیات که بر اساس اطلاعات در زمان او فکر کردم راست او توسعه یافته و در حال حاضر ما هنوز قادر به باز کردن” او گفت:.

اما حتی برای احزاب سیاسی قابل توجه در تعادل با رای دهندگان یک چالش بوده است در حالی که این کشور در “حالت بحران” گفت: DFL حزب صندلی Ken Martin.

اکثر رای دهندگان آماده نیست برای حزبی که فعالیت سیاسی را معمولا ramping تا در بهار هر سال یک انتخابات.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو وجود خواهد داشت زمان هنگامی که مردم به دنبال رهبری آنها در حال رفتن به در به دنبال اقدامات از مردم در واشنگتن و پایتخت دولت در سراسر کشور و آنها را نگه دارید و مقامات منتخب خود را به حساب” مارتین گفت. “ما نیاز به نگاهی وقتی که محوری باعث می شود بیشتر حس, اما آن را در حال حاضر.”

 

توییتر: @bbierschbach @jessvanb

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر