Erykah Badu و جیل اسکات آورده شفا Vibes ما مورد نیاز خود را Verzuz نبرد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Erykah Badu and Jill Scott Brought the Healing Vibes We Needed in Their iVerzuz/i Battle

تصویر: @missjillscott

بخور سوزش تاج سلطنتی آماده بود برای جرعه جرعه و حتی ما forever بانوی اول میشل اوباما بود و در تنظیم برای این Verzuz نبرد بین Neo Soul ملکه Erykah Badu و جیل اسکات شب گذشته در Instagram زندگی می کنند.

تبلیغات

در “نبرد”—که احساس بیشتر شبیه به یک جشن سیاهی و خواهری از هر چیز—دو هنرمند شیرجه زده خود را یاد کاتالوگ و مفاصل مانند “شما رو من” (که سابقه نوشته شده توسط اسکات و انجام شده توسط Badu در کنار ریشه).

تبلیغات

حدود 700,000 بینندگان و تمامیت سیاه توییتر تنظیم در به لذت بردن از پرنیان بود که جمعی از صحابه و در زمان کمی جنسی (به خصوص زمانی که اسکات کشیده برای “تاج سلطنتی.“)

تبلیغات

این یک یادآوری از قدرت شفا از موسیقی سیاه و سفید و سیاه و سفید تجمع مردم در جامعه و احساس می کردم که دقیقا آنچه که ما مورد نیاز است. در کوتاه مدت:

تبلیغات

اگر شما از دست رفته زنده نبرد شما هنوز هم می توانید گوش دادن به رسمی Verzuz: Erykah Badu و جیل اسکات لیست پخش Spotify در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>