ویساکاپاتنام: آب در پنج روستای اطراف LG پلیمرهای گیاهی در ویساکاپاتنام شده اند آلوده به دلیل انتشار اتفاقی استایرن گاز در روز جمعه که به کشته شدن 12 نفر.

کارشناسان گفته اند که وجود دارد نیاز به انجام یک مطالعه علمی بر روی مفاهیم از نشت گاز در شرایط زندگی در این محله ها از این گیاه است.

این نشت گاز تا آب آلوده به بدن در پنج اطراف لانه: Narava میلاد مستعمره Bapuji ناگار Kampalapalem و کریشنا نگر.

همانطور که در بیشتر Vizag Municipal Corporation (GVMC) مقامات نمونه آب جمع آوری خواهد شد از این آب و ارسال به آزمایشگاه برای تست. این reslts انتظار می رود پشت دوشنبه. کارشناسان می خواستم APPCB کارکنان برای انجام آزمون به عنوان آنها را بهتر امکانات تست.

مواد شیمیایی سمی منتشر شده از LG پلیمرها نیز ممکن است راه خود را به دریا باعث دریایی آلودگی و از دست دادن زندگی دریایی. “در اینجا فرصت را برای محققان به تولید اطلاعات از این حادثه است. اما وجود دارد هیچ گونه تلاش. آن است که با توجه به فقدان کل فرهنگ ایمنی در این کشور گفت:” دکتر Babu Rao Kalapala سابق دانشمند از موسسه تکنولوژی شیمیایی (IICT).

او گفت که این حادثه در روز جمعه قابل پیشگیری بود. ‘این استایرن تصادف یک شکست بود به بازرسی و اجرای ایمنی در بخشی از مقامات دولتی و مطلق انگاری و بی کفایتی در بخشی از LG پلیمرها. هیچ مقدار از غرامت مالی می تبرئه کسانی که مسئول این جنایت است.”

“با وجود کدورت در سطح دولت آشکار است که شکست را به درستی مدیریت ذخیره سازی استایرن منجر به این حادثه است. آن است که به خوبی شناخته شده است که استایرن تمایل به خود polymerise در دمای بالای 20 درجه سانتیگراد وجود دارد ذخیره سازی استاندارد در اروپا و کشورهای دیگر است که باید رعایت شود. هیچ است وجود دارد در هند. شرکت ها باید به دنبال استانداردهای منافع خود را دارند اما در این مورد LG پلیمرها شکست خورده است,” او اضافه شده است.

پس از حادثه GVMC متوقف تامین آب از Meghadrigedda مخزن (MGR) نزدیکی به منظور جلوگیری از هر گونه عواقب برای سلامت عمومی است. این GVMC کمیسر G Srijana گفت: “پس از این گزارش تایید می کند که آب سالم دوباره ما را سر تامین آب است.”

او گفت که تامین آب به ویساکاپاتنام نخواهد بود majorly تحت تاثیر تعلیق عرضه از MGR آب. شهر عمدتا بستگی به Yeleru و Raiwada مخازن. بخشی از آب عرضه شده از Meghadrigedda بسیار کمتر در مقایسه با دیگر منابع آب است.

حدود 6-7 میلیون گالن در روز آب های داخلی عرضه شده است از MGR به چند بخش در مناطق مانند Malkapuram و Sriharipuram در حالی که 2 میلیون گالن در روز است که با توجه به صنایع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله