حتی به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 موارد در مینه سوتا در ادامه به اوج این فشار به طور چشمگیری گسترش آزمایش آینده کوتاه چون به اندازه کافی مردم به دنبال آزمون.

گیج کننده پیچ و تاب می آید که دولت برای چهارمین روز متوالی اضافه شده بیش از 700 تایید COVID-19 نفر در روز شنبه در حالی که گزارش 24 مرگ و میر بیشتر نشان از یک صعود مورد تعداد حتی به عنوان مقامات اذعان دارند که تست باقی می ماند و قادر به تصرف خود در حد کامل این ویروس گسترش یافته است.

در مارس Gov. تیم Walz پرده برداری از یک “ماه شات” برنامه تست برای COVID-19 با کلینیک مایو دانشگاه مینه سوتا و HealthPartners با هدف تست تا 20,000 نمونه در هر روز. در عین حال Walz گفت: در تماس با خبرنگاران جمعه که تعدادی از اتمام آزمون در روزهای اخیر را منعکس نمی کند حتی نیمی از دولت فعلی عرضه که او به عنوان “بیش از 10 ، 000.”

“ارائه دهندگان خدمات به ما می گوید: مردم نمی آیند یا از آنجا که آنها تا به حال بدست پیام قبلا که تست در دسترس نیست و یا به هر دلیل” گفت: Jan مالکوم دولت کمیسیون بهداشت و درمان. “مردم نمی اندازهایی خود را تست و ظرفیت آن وجود دارد. ما نیاز به انجام بهتر.”

مینه سوتا, وزارت بهداشت خواستار است برای بیماران مبتلا به COVID-19 علائم تست کنید. تست تجهیزات کلیدی برای درک نه تنها این بیماری بلکه زمانی که ایالات متحده می تواند شروع به بازگشایی کسب و کار و فعالیت های که باقی می ماند تعطیل توسط stay-at-home سفارشات.

“مشکل با این ویروس این است که گسترش آن واقعا به راحتی گفت:” دکتر مارک McClellan بهداشت و درمان کارشناس سیاست در دانشگاه دوک است.

“بیشتر ما می توانید تست ظرفیت بالا و در محل … امن تر از آن خواهد شد به بازگشایی” گفت: McClellan بود که یک مقام بهداشتی در دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش است. “ما نیاز به رفتن به آرامی از آنجا که ما نمی دانیم که چقدر مراحل ما در حال حاضر واقعا شتاب مورد رشد. ما نیز باید با احتیاط چون تست نشده است ایده آل که در آن ما می خواهم آن را به.”

همانطور که از شنبه, COVID-19 ادعا کرده 558 زندگی در مینه سوتا با توجه به بخش بهداشت و درمان. شانزده از مرگ و میر گزارش روز شنبه بودند ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و هشت دیگر هم بودند که بیش از سن 65 سالگی و یا تا به حال مشکلات اساسی.

مراقبت دراز مدت ساکنان و کسانی که در سن 65 سالگی و بیش در معرض خطر بیشتری از COVID-19. این نیز درست است برای مردم با انواع شرایط پزشکی اعم از ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی که نیاز به دیالیز.

در طول نه روز از ماه مه تعداد تایید COVID-19 موارد بیش از دو برابر شده به 10,790 در بخشی به دلیل افزایش تست. از مارس 6, زمانی که اولین مورد گزارش شده به مارس 30, تنها 5,136 COVID-19 موارد تاييد شده بود, دولت, داده های سلامت نشان می دهد.

در عین حال هنوز هم وجود دارد سه مینه سوتا استان ها — طبخ هوبارد و دریاچه جنگل — که هیچ تایید موارد حتی اگر مقامات بهداشتی معتقدند coronavirus در گردش است در سراسر کشور.

شکاف در روزهای اخیر بین عرضه آزمون در دسترس است و تعداد زیادی از مردم به دنبال آنها به احتمال زیاد نشان دهنده تاخیر در بيماران پیام به آزمایش می شود در صورتی که علائم گفته دکتر تیم Schacker معاون دین پژوهش در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا.

کسانی که در طیف وسیعی از علائم سرفه و تب و تنگی نفس به درد عضلانی گلو درد و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است. اواخر ماه گذشته دولت راه اندازی یک ابزار آنلاین بنابراین کسانی که با علائم می تواند پیدا کردن مراکز تست.

هنگامی که وجود دارد تنها محدود تست لوازم موجود در مارس مینه سوتا قرار دادن اولویت در تست ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از بیماران در حال حاضر در بیمارستان و زندگی مردم در دراز مدت مراقبت از مراکز. دولت در اواخر ماه آوریل گسترش معیارهای که می توانید آزمایش, اما نه همه شنیده در مورد تغییر است.

“بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک ها در سراسر کشور شده اند عامل تحت فرض از آزمون کمبود و توسعه دستورالعمل با این ایده که آزمون منابع محدود است” متی Binnicker مدیر بالینی ویروس شناسی آزمایشگاه در کلینیک مایو در روچستر گفت: از طریق e-mail. “آن ضروری خواهد بود برای برقراری ارتباط این افزایش ظرفیت است.”

“همه چیز در مورد پیام” Schacker گفت. “این همه در مورد گرفتن کلمه.”

یکی دیگر از عوامل است که تست ظرفیت متفاوت در مراکز بهداشتی درمانی سراسر کشور گفت: Daniel Huff, دستیار کمیسر در وزارت بهداشت. حدود یک هفته پیش دولت ایجاد یک تست مرکز فرماندهی است که با این نسخهها کار “مانند کنترل ترافیک هوایی برای انتقال نمونه به افرادی که در آزمایشگاه ظرفیت” هاف گفت.

وزارت بهداشت همچنین به اطلاع پزشکان در مورد در دسترس بودن تست از آنجا که برخی از بیماران با علائم تماس خواهد خود را به طور منظم به پزشک برای مراقبت. مراکز تست های ذکر شده در دولت, سایت در حال جایگزین هاف گفت: مرتب کردن بر اساس مانند چگونه بیماران می تواند به دست آوردن برخی از واکسن در داروخانه ها.

“ما می دانیم که برخی از مردم سعی کنید تست شده در گذشته و تبدیل شد به دور” او گفت:. “بنابراین ما می خواهیم مردم بدانند … ما باید از این ظرفیت در حال حاضر.”

هاف گفت: تست فوق العاده عرضه بخشی از چرا مقامات دولتی در روز پنج شنبه اعلام کرد “طرح نبرد” برای پرداختن به COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات.

ظرفیت اضافی نمی کند نشان می دهد که دولت می تواند حرکت بیشتر به شدت به باز کردن مدارس کسب و کار و مکان تجمع هاف گفت.

Walz گفت: لازم است اولین گام به سوی بازگشایی هدف قرار دادن یک هدف 20,000 آزمون در هر روز — یک “ماه شات” target که هاف گفت: دولت در مسیر به ضربه. این طرح نیز نیاز به اندازه کافی سلامت عمومی کارگران است که می تواند رسیدن به مخاطبین از کسانی که به تازگی آلوده به طوری که آنها منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این طول می کشد بسیاری از تست ظرفیت را که کار می کنند و اکثر متحده وجود ندارد هنوز McClellan گفت.

“بدون بسیار قوی و سریع تست در محل و حتی با آن — از آنجا که برخی از موارد در حال رفتن به گسترش بدون علائم آن طول می کشد یک یا دو هفته به دانستن عواقب آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر” McClellan گفت. “وجود دارد یک تاخیر وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net