دهلی نو: ترور گروه داعش به شدت آن هند خاص تبلیغات با هدف تحریک حس بی عدالتی در میان مسلمانان هند در زمینه مسائل اخیر و تحریک آنها را انتخاب کنید تا سلاح.

در آخرین نسخه از آن مجله آنلاین `صدای عقبی’ یک مجله به طور خاص با هدف مسلمانان در هند + تصاویر سعی شده است که به یک مورد از ناآرامی ها بیش از تابعیت متمم قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و برجسته جنایات علیه مسلمانان توسط vigilante گروه در ماه های اخیر.

در حالی که داعش گسترده ای قصد دارد در جنوب, منطقه آن را تا کنون نداشته نفوذ بسیار در هند به جز چند ولگرد موارد فردی از افراط گرایی و شکل گیری برخی از ماژول های که به سرعت گران توسط آژانس های امنیتی است. اما این اولین بار است که یک آنلاین, داعش, انتشار, با تمرکز خاص در هند ظاهر شده که برای یک سازمان به نام Al-Qitaal مرکز رسانه ای توسط Junudul Khilafaah al-Hind شناسایی خود را به عنوان یک حرفه ای-عکس های گرفته شده اعتبار. تبلیغات شده است ردیابی توسط سازمان های امنیتی در سیستم عامل های مختلف مانند موشک چت pdfhost, اینترنت بایگانی, Mediafire و Nextcloud.

“مسلمانان هند در حال مخاطبان برای صدای عقبی مجله که در حال حاضر وجود دارد سه موضوع است. این مجله تلاش برای تجدید نظر به مسلمانان هند در تلاش برای ایجاد یک مورد برای داعش در مقایسه با خشونت علیه مسلمانان در هند به این دچار ضرر و زیان توسط داعش در عراق و سوریه و به تصویر کشیدن هند سیاست های دولتی به عنوان ضد اسلام است. این مجله به دنبال القاء حس بی عدالتی است که می تواند تصحیح از طریق خشونت” یک محقق در مقابله با افراط گرایی پروژه که آهنگ های افراط گرایان در جنوب آسیا گفت: این روزنامه است.

اول دو موضوع از صدای عقبی منتشر شده در تاریخ 24 فوریه و مارس 25 متمرکز بود در جامو و کشمیر موضوع و خشونت علیه مسلمانان در دیگر نقاط هند است.

سومین شماره از مجله آپلود شده در آوریل 22, شامل یک مقاله با عنوان “فراخوان به سوی توحید و جهاد” که می گوید اخیر تغییر قانون اساسی در هند به معنای محروم کردن مسلمانان از حقوق خود است. آن را می گوید تنها هدف از کا بود که مسلمانان را در درک که همه چیز در حال کار به سمت ساخت هند هندو ملت است.

“آنها (یهودیان) می خواستم به شما نشان می دهد پلیس برای آنها دادگاه به نفع خود و آنها تنها وجود دارد به شکنجه و آزار و اذیت جامعه مسلمان. آیا این روش رای گیری و تظاهرات (anti-کا) برای شما کار می کنند? باید دادگاه و قانون گذاران (از) آنها (شما) به دنبال کمک به غیر خدا انجام می شود شما هر گونه خوب” مجله می پرسد. طرفدار گروه داعش را تشویق می کند حملات با استفاده از چاقو و تبر چکش اشیاء سنگین بنزین بمب خفگی از طریق طناب و یا تسمه و یا با استفاده از وسایل نقلیه به عنوان سلاح به علت مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله