آخرین مینه سوتا COVID-19 شماره: 481 موارد جدید, 20 مرگ و میر بیشتر

مینه سوتا اضافه شده 481 جدید تایید موارد COVID-19 و 20 مرگ و میر بیشتر به آن ایالت شمارش یکشنبه به عنوان دولت برای تست این ویروس همچنان به سطح شیب دار به سمت حداکثر ظرفیت.

دولت تا به حال 11,271 مورد از این بیماری تایید شده توسط آزمایشگاه تست و 6,882 افرادی که آزاد شده اند از خود قرنطینه پس از اولین مورد تشخیص داده شد در این دولت در تاریخ 6 مارس.

با سرعت از عفونت های جدید و همچنین رای مردم منتشر شده از قرنطینه در حال افزایش است به عنوان دولت به افزایش تعداد آزمايشات مولکولی انجام می شود برای تشخیص این بیماری است.

مقامات دولت اواخر هفته گذشته خواسته بودند افرادی که علائم COVID-19 به مخاطب خود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و تست شده است. اگر چه دولت با افزایش آن تست ظرفیت, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال گزارش است که نه مردم به اندازه کافی در حال درخواست برای تست شاید به دلیل گسترده گزارش در اوایل شیوع است که تست ظرفیت تیره و تار شد.

روز یکشنبه دولت در گزارش نتایج 4,593 آزمون است که تکمیل شد در این دوره 24 ساعته بین 4 p. m. روز شنبه و 4 بعد از ظهر شنبه. این پنجمین روز متوالی بیش از 3,500 نتایج آزمون بودن گزارش شده است.

این است که در حال توسعه داستان.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر