اد Graff تا به حال آن را شنیده.

در طول یک مدرسه مجازی جلسه هیئت مدیره در ماه گذشته پدر و مادر روشن به مینیاپولیس مدارس دولتی سرپرست و اعضای هیئت مدیره برای هل دادن او عمده redistricting برنامه ریزی رو به جلو در طول بیماری همه گیر. “یک سیلی به این جامعه” یکی از والدین گفت: برنامه ریزی شده در مارس 12, هیئت مدیره رای در Graff جامع منطقه طراحی پیشنهاد. “شما در حال استفاده از این ویروس برای انجام هر آنچه شما می خواهید می کنند.”

پس از سه ساعت از پست صوتی شهادت Graff با آرامش در جریان اعضای هیئت مدیره در یک طرح او معتقد است بکشد منطقه از yearslong چرخه کسری بودجه و کمک به محدود یک دستاورد شکاف بین دانش آموزان از رنگ و سفید خود را همکلاسی. نه یک بار او اذعان سوزش انتقاد.

“این حذف تاریخی نابرابر سیاست ها و روش ها است که به طور سنتی به دانش آموزان محروم از رنگ و دانش آموزان از محله های کم درآمد” Graff گفت: از طرح خود را. “و این موقعیت نمایندگان مجلس به لحاظ ساختاری پایدار و قادر به خدمت به دانش آموزان برای سال آمده است.”

این نوع پاسخ Graff شناخته شده تبدیل شده است. همکارانش می گویند او محفوظ است و اندیشمندانه رهبر است که نمی لرزاند صهیونیستی. منتقدان می گویند او در حال شارژ است به جلو در میان یک بحران بهداشتی با طرح بحث برانگیز است که فاقد حمایت گسترده.

“مردم احساس می کنند مانند آنها در حال صحبت کردن تا زمانی که آنها در صورت آبی” گفت: Amy Gustafson که دختران در سوم و پنجم در Windom مدرسه که از دست دادن آن اسپانیایی دوگانه غوطه ور شدن آهنربا تحت Graff طرح. “هرگز وجود دارد هر گونه اذعان است که هر یک از این ورودی واقع شده است گرفته شده و به همین دلیل خانواده ها آنقدر نا امید.”

نزدیک به چهار سال تصدی خود به عنوان رئیس مینه سوتا ” سومین مدرسه منطقه Graff ساخت است شاید بزرگترین قمار زندگی حرفه ای خود را در یک طرح فراگیر که redraw حضور مرزها و کاهش و انتقال آهنربا مدارس به مرکز شهر. این طرح به معنای توزیع منابع عادلانه تر و آدرس بالقوه 20 میلیون دلار کسر بودجه. این امر همچنین کاهش برخی از ولسوالی محبوب ترین برنامه ها و ریشه کن کردن هزاران نفر از دانش آموزان از مدارس خود را.

منطقه موجود ساختار منجر به تفکیک مدارس و نتایج بدتر شمالی به سمت دانش آموزان رهبران منطقه می گویند. آنها می گویند که طراحی مجدد کمک خواهد کرد رسیدن به بهتر نژادی تعادل و جلوگیری از پتانسیل سازندگان: از زیر-ثبت نام مدارس.

Graff صرف بیش از دو سال پالایش چشم انداز خود را برای آینده مینیاپولیس مدارس دولتی. روز دوشنبه هیئت مدیره مدرسه را موضوع حکم.

“ما نیاز به تغییر ساختاری” گفت: Sondra ساموئلز, رئيس جمهور و مدیر عامل Northside پيشرفت منطقه است. “این [Graff را] رهبری است که بدست ما به جایی که ما به چنین رادیکال فرایند بر روی میز است.”

مینیاپولیس مدارس دولتی کاهش یافته و به Graff و یا هر یک از کارکنان خود را در دسترس برای مصاحبه.

‘تمایل خود را به نونهالان’

Graff متولد شد و در Bemidji, Minn., اما crisscrossed کشور در حرکت رو به رشد تا صرف زمان در هند رزرو در داکوتای جنوبی و روستاهای بومی در آلاسکا است.

پسر مربی پدر و مادر Graff یک معلم شد و فرود آمد در انکوریج آلاسکا که در آن او راه خود را به سرپرست. او به رهبری اجرای لنگرگاه منطقه مدرسه برنامه ریزی استراتژیک و افزایش پیش دبستانی و سواد تلاش.

نیت خود را برای مینیاپولیس مدارس شد روشن از آن زمان او در زمان راس در سال 2016 گفت: نكن, رئيس جمهور و مدیر عامل رسیدن به مینیاپولیس. او به یاد می آورد او اولین گفتگو با Graff, که در آن او به او گفت که او نمی خواهد گرفته اند اگر او فکر نمی کنم او می تواند به نوبه خود از تلاش های منطقه در اطراف.

Graff تمایل به بهبود نتایج دانش آموز است که انگیزه پشت این تغییرات چشمگیر او پیشنهاد شده در طرح اعطای گفت.

“من او را شخصا ناراحت است که ما در حال انجام یک کار بهتر برای آن دسته از بچه ها,” او گفت:.

مدرسه سابق عضو هیئت مدیره ربکا Gagnon سفر به Anchorage چهار سال پیش به دامپزشک Graff سابقه. در گفتگو با خود و سپس-همکاران Gagnon گفت Graff به دست آورده نمرات بالا به عنوان یک “شنونده” که “فرآیندهای چیز و می آید با یک پاسخ اندیشمندانه.”

Gagnon نظر از Graff تغییر کرده است از او نورد جامع خود را طراحی. او سوال که آیا او تا به حال به کسانی که چالش طرح خود را با استناد به بی شماری پدر و مادر و معلمان است که باید التماس کرد برای یک فرایند مشارکتی.

“من فکر می کنم تمایل خود را … به نونهالان و راست قوی تر از من پیش بینی” Gagnon گفت.

مینیاپولیس فدراسیون معلمان بارها و بارها به دنبال یک شریک در طراحی طرح جامع اما مانده بود گفت: رئیس جمهور میشل Wiese. اتحادیه مخالف طرح نهایی.

“در اینجا ما چند رهبران منطقه که … رفتن را از طریق یک فشار CDD طرح زمانی که وجود قریب به اتفاق گریه برای ‘اجازه دهید بر روی ترمز قرار داده,’ ” Wiese گفت. طومار درخواست این منطقه به تاخیر سهشنبه, مدرسه, مدیره رای به دست آورد تا از 3200 امضا.

Wiese نگران است برچسب قیمت Graff جامع طرح است. مداوم هزینه های عملیاتی خواهد مجموع حدود 11 میلیون دلار در هر سال و منطقه پیش بینی آن را مجبور به صرف بیش از 560 میلیون دلار در پروژه های سرمایه ای بیش از پنج سال آینده.

در قالب یک ایمیل در بیانیه سخنگوی منطقه جولی شولتز قهوه ای گفت رهبران “برنامه ریزی در بیشتر کسری بودجه” اگر طرح جامع تصویب شده است. او با اشاره به هزینه های عملیاتی خواهد شد تحت پوشش حدود 7 میلیون دلار سالانه در حمل و نقل پس انداز و 4.5 میلیون دلار در ادغام بودجه.

هیئت مدیره مدرسه صندلی کیم الیسون ستایش Graff برای انجام آنچه که او معتقد است بهتر است برای دانش آموزان است. هر چند Graff همیشه واکنش نشان می دهند و علنا الیسون گفت که او ساخته شده برخی از تغییرات کلیدی برای برآوردن نگرانی.

Graff نگه داشته و دو K-8 مدارس بعد از خانواده ها نگران کلاس پیکربندی خواهد بود در صورت حذف به عنوان در ابتدا پیشنهاد شده است. او مطمئن ساخته شده وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی صندلی برای دانش آموزان خواهد بود که آواره پیشنهاد جابجایی برخی dual-غوطه ور شدن در زبان برنامه. و در حال حاضر دانش آموزان دبیرستان نمی خواهد نیاز به تغییر مدارس.

چالش های مرکب COVID

چنین انعطاف پذیری مورد نیاز در اجرای فاز Graff این طرح الیسون گفت. او در حال حاضر صحبت با او در مورد احتمال این که این تغییرات می تواند به دلیل تاخیر این بیماری همه گیر. این طرح در حال حاضر است که آنها را برای اثر را در 2021-2022 سال تحصیلی اگر تایید شده است.

“شاید در آن طول می کشد 18 ماه به 24 ماه به پیاده سازی در طول یک بیماری همه گیر” او گفت:.

میشل واکر-دیویس مدیر اجرایی نسل بعدی گفت: اجرای طرح جامع شمار بسیاری از چالش است. واکر-Davis, سابق, St. Paul مدارس دولتی مدیر گفت Graff را باید به طور کامل درگیر کردن جوامع و خانواده ها خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر قرار. او همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود منابع اختصاص داده شده به چین با هدف برنامه است.

مانند بسیاری از والدین و معلمان شمالی مدیر دبیرستان Mauri Friestleben خواسته های او را داشته اند می گویند در ایجاد طرح جامع. هنوز هم او تقدیر Graff برای رسم نمودار یک مسیر جدید به جای چسبیده به وضع موجود.

“او در ادامه به ایستادگی در مقابل کشتی و بگو: این است راه ما در حال رفتن.’ و من همچنان به ماندن در آن,” او گفت:.

Graff است که مصرف مقدار زیادی از خطر در پیشنهاد چنین گسترده تغییر گفت: گرانت از رسیدن به مینیاپولیس. این تحول می تواند باعث بیشتر خانواده ها برای فرار از منطقه قرار مینیاپولیس مدارس در بیشتر وخیم مالی و موقعیت.

“اگر این می تواند جرقه ای برای تغییر منطقه مدرسه برای بهتر … این پررنگ رهبری خواهد بود بسیار قدردانی” گرانت گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله