مینه سوتا ماهیگیران تفننی سرمایه گذاری راه از خانه به دنبال walleyes در ماهیگیری بازکن

 

– روز افتتاحیه متفاوت بود در این سال بر این انواع مختلف اردک ماهی سرزمین عجایب دریاچه اما تفاوت نیست در تعدادی از ماهیگیران تفننی است که نشان داد تا مشتاق به طعمه قلاب با ماهی قنات.

همه حساب ناوگان از آلومینیوم و فایبرگلاس شناور حمل همراه-ماهیگیری امیدوار به نظر می رسید هر بیت به عنوان بزرگ شنبه هنگامی که سوتا داخلی-آب فصل باز برای walleyes و شمال ماهی به عنوان آن را از یک سال پیش.

وزارت منابع طبیعی و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تشویق کرده بود ماهیگیران تفننی برای اقامت نسبتا نزدیک به خانه های خود روز شنبه نشان می دهد که مقصد در یک tankful گاز, بازگشت, سفر, شامل, باید محدودیت های بیرونی باز روز سفر.

درخواست عجیب و غریب به نظر می رسید به دلیل فرماندار هدف در نهایت با توجه به کروناویروس تهدید است برای تشویق Minnesotans به فضای خود را حتی در حالی که در یک حوض یا در یک قایق ماهیگیری.

در عین حال بزرگترین تجمع از دولت 1 میلیون به علاوه ماهیگیران تفننی زندگی در هفت شهرستان مترو منطقه و داشتن همه آنها را جمع آوری در اسکله و قایق راه اندازی و در نزدیکی شهرهای دوقلو به نظر می رسید بسیاری به عقل.

علاوه بر این مینه سوتا است انواع مختلف اردک دولت و مردم آن تقریبا preternaturally انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیران تفننی. و بسیاری از دولت بهترین انواع مختلف اردک ماهی دریاچه ها تا شمال. بنابراین شاید از آن بود که انتظار می رود در این بازکن coronavirus یا هیچ coronavirus که بسیاری از مینه سوتا ماهیگیران تفننی جمع آوری خواهد شد walleyes هستند.

اثبات است که می تواند یافت می شود روز شنبه در این شماره: 288.

که چگونه بسیاری از وانت-قایق-و-تریلر سکوهای بودند پارک نزدیک و نه چندان نزدیک به فرود در باتلاق دولت منطقه تفریحی در سواحل فوقانی قرمز دریاچه.

این رقم البته شامل نمی شود صدها قایق که راه اندازی شد شنبه در خصوصی دسترسی دارد. یکی از این بود که در غرب باد رفت و آمد مکرر که در تلاش برای پیروی اجتماعی فاصله و خوب دیگر-تابعیت هنجارهای دور تبدیل نمرات پول-تحمل ماهیگیران تفننی که می خواست خود را به تنظیم شناور شناور.

رفت و آمد مکرر نیز محدود خود را طعمه فروشگاه و ماهی تمیز کردن خانه به سه ماهیگیران تفننی در یک زمان و ارائه takeout غذا تنها در رستوران محبوب.

به یک فرد و بدون شکایت ماهیگیران تفننی انطباق با محدودیت.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” گفت: غرب با باد کوین والدو از خانواده متعلق به استقرار. “ما می خواهیم به انجام کار درست توسط کارکنان ما مردم که زندگی می کنند در اینجا و رفت و آمد مکرر ما مهمان. اما ما نیز باید به پرداخت صورتحساب.”

من باز-بعد دسته معمولا پنج قایق های قوی و یا گرفتن. اما این بازکن آن را تنها به جهنم همسر من, Jan, و من در قایق ما و دوستان جان و جودی Weyrauch Stillwater در قایق خود را.

ویروس تهدید نمی کند به طور مستقیم به حساب گروه ما هیچ نشان می دهد. اما آن را کمک نمی کند ،

جان و جودی رانده بود تا به طور جداگانه از جان و من و هر یک از ما وارد nonstop از شهرهای دوقلو به بهشت رفت و آمد مکرر در گوزن شمالی دریاچه در نزدیکی پنینگتون حدود 45 دقیقه از بالا قرمز است.

وجود ما پاک کابین در انتظار بودند پرداخت که برای آن ساخته شده بود بیش از این گوشی توسط کارت اعتباری. با رفت و آمد مکرر سیاست در این سال مهمانان خود را حوله و ملافه تمیز و مقادیر توسط پاک کننده های تجاری.

“رستوران ما در حال حاضر باز است و تنها برای takeout اما ما مانند دیگر شمال مینه سوتا تفریحی معتقدم که ما می تواند با خیال راحت در تابستان امسال و در بهترین منافع از مهمانان ما خودمان و همسایگان ما” گفت: مریم Smerling که با شوهرش وید صاحب بهشت رفت و آمد مکرر.

همه از آن در حالی که مهم است که بیهوده به چهار رویداد اصلی: ماهیگیری.

که در حالی که خوب بود کوتاه از گرفتن آنها-as-fast-as-you-can عمل اکثر ماهیگیران تفننی ثبت شده در اینجا در سال گذشته است.

“آخرین بازکن من گرفتار 67 walleyes در صبح تنهایی” یک مرد ارائه شده به عنوان Jan و من زیرفشار توسط قایق خود را.

صبح شکسته بود روشن و سرد با 28 درجه حرارت نشان دادن زمانی که ما کاهش یافته و ما با قایق در دریاچه کمی پس از 7 روز شنبه.

در 49 درجه, دریاچه متوسط به نظر نمی رسد بیش از حد شوم. اما فوقانی قرمز حاوی بطور قابل توجهی بیشتر آب در این سال از آن را در سال 2019 بازکن که پیشنهاد walleyes ممکن است در خفا انجام دادن در همان روز اول لکه های آنها در سال های اخیر.

شاید این مورد بود. یا شاید دریاچه walleyes شد به سادگی تنگ تر حرف این بازکن از آخرین زیرا آنها خود را تسلیم بیشتر با اکراه به ماهیگیران تفننی’ طعمه از برخی ممکن است انتظار می رود

DNR دوباره این تابستان اجازه می دهد تا چهار-انواع مختلف اردک ماهی محدودیت از بالا قرمز است. اما تنها یک نفر می تواند بیش از 17 اینچ. سال گذشته چهار-انواع مختلف اردک کیسه با یک مجاز بیش از 20 اینچ بود به مراتب بیشتر سخاوتمندانه با توجه به این که بسیاری از دریاچه walleyes دروغ در 17-به علاوه اینچ محدوده.

در گروه ما Jodi تا به حال دست ابتلا چهار ماهی محدود عمدتا توسط دست خوش پیشامد میشه همیشه تا به آرامی در حالی که کشیدن یک fathead ماهی قنات لخت, قلاب, تقلب با یک کشویی وزنه.

هر یک از ما گرفتار یکی از ما به انواع مختلف اردک ماهی بیش از 17 اینچ نسبتا به آسانی. اما کوچکتر نمونه آمد آهسته تر. هنوز هم ما تا به حال مقدار زیادی از فیله شنبه به صورت سالانه ما باز شب ماهی سرخ.

به عنوان یک همکار گفت: روز شنبه به عنوان او کشیده قایق خود را از بالا قرمز: “این همه سرگرم کننده است. ما خواهید بود در صبح است.”

 

danderson@startribune.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر