هیچ کس خیلی خوش بینانه در مورد ریک Huggins ساخت آن از مراقبت های ویژه در بتسدا بیمارستان زنده — نه بعد از هفته متصل به ونتیلاتور با توجه به شدید COVID-19 بیماری تنفسی.

به طوری که 51 ساله دشت بهشت مرد چرخ شد از ICU به یک اتاق بهبودی یک هفته پیش, پزشکان, پرستاران و دیگران در صف سالن به او تبریک می گویم و مشت دست انداز یکی دیگر برای COVID-19 بقا داستان.

“شما باید به جشن برنده,” گفت: دکتر اندرو اولسون که بیماران در بتسدا.

به عنوان یکی از کشور اولین و تنها بیمارستان به تمرکز صرفا بر COVID-19 بتسدا دیده است سهم خود را از مرگ. بیست از اولین 130 COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا بیمارستان شد و در بتسدا. اما St. Paul بیمارستان نیز دیده می شود شادی و بهبودی به عنوان اجتماعی فاصله در مینه سوتا است و تاخیر در اوج این بیماری همه گیر و با توجه پزشکان بیشتر دانش که با آن به مقابله با یک بیماری عفونی است که نمی سطح تا زمانی که در اواخر سال گذشته.

یادگیری از همسالان در سواحل که قبلا دیدم موج در موارد پزشکان در بتسدا و چند مینه سوتا بیمارستان ها گفت: آنها باید حداکثر اثربخشی مراقبتهای استراتژی در حالی که در انتظار یک واکسن یا دارو درمانی. در همان زمان آنها شده اند شگفت زده در چگونه COVID-19 متفاوت از دیگر شایع بیماری های تنفسی باعث مشکلات گوارشی عوارض قلبی و حتی سکته مغزی است.

“در یک سطح آن ساده است,” دکتر گفت: Chris Kapsner که هدایت اورژانس در ابوت شمال غربی بیمارستان در مینیاپولیس. “و در سطح دیگر این شکلگیری به این فوق العاده ترسناک هیولایی.”

مینه سوتا بیمارستان ها توانسته اند تا کنون اما با احتیاط از COVID-19 دوم عمل اجتماعی فاصله محدودیت سهولت و عفونت های قابل پیش بینی را افزایش دهد. تعداد بستری COVID-19 بيمار در دولت دو برابر از 240 در تاریخ 22 آوریل به 476 روز شنبه و تعداد بيماران بستری از افزایش 107 به 180 در همان 17-بعد قاب زمان.

مینه سوتا رهبران خالی از سکنه تصاویر از ایتالیا از بیماران در حال مرگ در زمانی که بیمارستان بودند ، که سناریو کابوس مجبور رژیم صهیونیستی است. تیم Walz موضوع به یک ایالت اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 18 بیمارستان ها اجازه می دهد زمان برای اضافه کردن بیش از هزار تخت است.

“من نمی توانم یک فرد مجرد که نیاز یک ICU تخت و یا خدای ناکرده یک ونتیلاتور نه که او گفت:” در اواخر ماه آوریل است.

Bethesda مظهر فراموش-هر-که-ممکن است روح که پدید آمده در COVID-19 مبارزه است. ساخته شده در فاز بیش از قرن گذشته و چشم برای بسته شدن در سال گذشته مورخ 90-تخت تسهیلات پنجره درب به بسیاری از اتاق بیمار و یک dumbwaiter برای نمونه های آزمایشگاهی به جای پنوماتیک لوله.

کارکنان آن چیز درهم و برهم است — از جمله پزشکان و پرستاران که در سمت چپ بیمارستان های دیگر برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و سفر پرستاران از عنوان دور به عنوان, می سی سی پی.

“ما یاد بگیرند که چگونه هر یک از دیگر آثار,” انجی گفت: Whitley, یک بتسدا پرستار ICU مدیر.

مراقبان کمک به یکدیگر در قرار دادن بر روی دستکش یکبار مصرف و لباسهای قبل از ورود به اتاق بیمار و تمیز کردن و پوشیدن چهره سپر.

در روز پنج شنبه هشت مراقبان وارد یک اتاق ICU به قرار دادن بیمار در یک پتو و چرخش او را از شکم خود به خود برگشت. تحقیقات نشان داده است که بیشتر در معرض ابتلا زمان کمک می کند تا COVID-19 بيمار با جلوگیری از لخته در ریه ها و بهبود جریان اکسیژن.

پس از ساعت ها رو به پایین سر بیمار بود و متورم پس از این تیم بالا, تخت, بنابراین او می تواند نشستن و بهبود می یابند.

“این رفتن به صفحه در بسیاری از مقالات اما تكیه مراقبت از این بیماران است که واقعا خوب مراقبت های حمایتی” اولسون گفت.

مدیریت جریان اکسیژن

در حالی که به عنوان بسیاری از 80 درصد از مردم با COVID-19 خفیف یا بدون علائم این ویروس می تواند باعث تکان دهنده تجمع مایع در ریه ها و کاهش جریان اکسیژن به خون است.

مهاجم اکسیژن مدیریت تبدیل شده است به یک جزء اصلی برای شهرهای دوقلو بیمارستان — با استفاده از کمتر فشرده نبولایزر و اکسیژن تجهیزات در اوایل قبل از تبدیل به پنکه در صورت نیاز.

پزشکان گرفتار کردن گارد برای اولین بار توسط “مبارک هیپوکسی” مواردی از بیماران که نگاه عادی با وجود شدت پایین اشباع اکسیژن خون یا O2, سطح, Kapsner گفت.

“به طور معمول زمانی که ما می بینیم کسی با O2 آمار در 70s و 80s این بسیار نگران کننده است.” “آنها معمولا نفس نفس زدن و یا در ديسترس تنفسی.”

یک مطالعه نیویورک در ماه آوریل تنها 12 درصد از COVID-19 بيمار جان سالم به در برد و پس از قرار می گیرد تهویه اما مینه سوتا پزشکان گفت: نتایج خود را بهتر بوده است — تا حدودی به دلیل آنها نمی اجرا از تخت و یا منابع در هر نقطه در این بیماری همه گیر.

در شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل بیش از نیمی از بیماران بازمانده از قرار دادن در دستگاه تهویه مصنوعی دکتر گفت: Deanna Diebold مهم مراقبت intensivist درمان COVID-19 بيمار. “ما را دیده اند ابدا این نوع از مرگ است.”

پزشکان باید آموخته شود عاقلانه با تهویه تنظیمات بنابراین بیماران نیست غرق انفجار از هوا و با سطح مایع به دلیل رطوبت بیش از حد در ریه ها می تواند مشکل ساز او گفت:.

در حالی که مراقبان تعامل بیشتر با بیماران از طریق ipad و سایر دستگاه های آنها هنوز هم صرف زمان در bedsides — حتی زمانی که بیماران در کوماس, او گفت:.

“بیماران می تواند ما را بشنوند در برخی از سطوح” Diebold گفت. “بنابراین ما نمی خواهیم انسان لمس عامل برای از بین برود.”

مارک موفقیت

Huggins چهره او آلوده در حالی که بازدید از خانواده در اوهایو و سپس دچار تب که صدر در 105 درجه است. پدر او در قانون نیز دچار COVID-19 اطراف همان زمان و پس از آن سکته مغزی است اما دوره نقاهت به عنوان به خوبی.

مشتاق دوچرخه سوار که در حال عبور اوهایو در چهار سواری Huggins شوکه شده بود که او بسیار سخت است. او اصلا به یاد نمی زیادی در مورد وقت خود را در بتسدا ICU اما همیشه به یاد داشته باشید که ارسال کردن.

“آنها هیجان زده به دیدن من زنده ماندن,” او گفت:. “این بسیار عاطفی.”

به عنوان او را مرخص شد جمعه و نقل مکان به یک مرکز توانبخشی — 30 پوند سبک تر از زمانی که او وارد بیمارستان در آوریل 26 — Huggins فشرده یک هتل بل خود را به علامت خروج و بیتلز “در اینجا می آید خورشید” با بازی بیش از بلندگو.

هر دو در حال حاضر سنت هنگامی که بیماران را ترک کنند. واحد بهداشت هماهنگ کننده Alex Leal گفت که او در بر داشت زنگ در کشو از نوتوانی واحد در بتسدا و فکر کردم این امر می تواند یک راه خوب به علامت موفقیت است. تقریبا 100 COVID-19 بيمار مرخص شده تا کنون از بتسدا.

“ما نیاز به جاز و آن را سرگرم کننده,” او گفت: از تخلیه مراسم است.

برخی از مراقبان فداکاری های ساخته شده برای رفتن به بتسدا.

لورا Triplett که این امر می تواند امن به عنوان یک پرستار برای انتقال به COVID-19 بیمارستان به خاطر دخترش رفت و او نمی تواند آنها را آلوده — تا زمانی که آنها نقل مکان کرد و از ردن و منکیتو به دلیل از دست دادن شغل در میان همه گیر.

در حال حاضر Triplett خواب است در یک camper خارج از خانه خود را در اینور گروو هیتس.

“من بیشتر نگران بودن در خارج از کار من,” او گفت:. “پس از آن بود مشغول خط دارد و مردم فقط در بالای هر یک از دیگر. این شگفت انگیز به شما می گویند ” من کار در COVID بیمارستان و همه مراحل واقعا دور از شما.”

دکتر بن Trappey نمیفهمد خطرات خواهد بود پایین تر در بتسدا از در دیگر بیمارستان زیرا هیچ سردرگمی وجود دارد که بیش از COVID-19.

“شما می دانید که شما را به اقدامات احتیاطی برای همه” گفت: Trappey است که زندگی در یک هتل برای جلوگیری از آلوده کردن همسر باردار خود را.

کوتاه مدت حفاظت

Walz پیش بینی کرد که مینه سوتا ممکن است آخرین دولت است که در آن COVID-19 موارد اوج اما در حال حاضر بیش از 1 ، 000 از آن 1,244 ICU تخت اشغال شده توسط بيماران مبتلا به COVID-19 یا مشکلات دیگر. بیمارستان ها پشتیبان گیری عرضه 1,351 بحرانی تخت های مراقبت است که می تواند آماده در 72 ساعت اگر COVID-19 مورد افزایش است.

“ما موقعیت خودمان را در مورد به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم” گفت: دکتر جان هیک یک Hennepin, بهداشت و درمان, پزشک اورژانس که گرفته می شود در یک بیمارستان دولتی نقش هماهنگی. “در حال حاضر فقط نمی گام در گاز بیش از حد سخت را [در کاهش اجتماعی فاصله)] از آنجا که ما نمی تواند سقوط بر روی این ویروس است.”

Bethesda باز است تنها دو تا از آن سه Icu اما رهبران M بهداشت فرویو آن را باور خواهد بود در ظرفیت به زودی و در حال آماده تخصصی COVID-19 پزشکی و بخش های مراقبت ويژه در سنت جوزف در بیمارستان سنت پل. اگر آنها را پر کنید تا هم سلامت سیستم اضافه خواهد شد COVID-19 ظرفیت در Southdale بیمارستان در ادینا.

بیش از 1,270 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی رنج می برد COVID-19 عفونت هر چند تنها 103 بودند به احتمال زیاد آلوده در شغل خود.

دکتر جان کول کردم COVID-19 در اوایل ماه مارس پس از لغو تعطیلات خانواده برای جلوگیری از آلوده شدن یا گسترش ویروس. همسرش مریض شدم هر چند آنها تا به حال نشانه های مختلف است. او نمی تواند طعم سیب — با از دست دادن طعم و مزه اثبات می شود یک علامت مشخصه در بسیاری از موارد.

“من استفاده می شود به تنفس 24 بار در دقیقه و احساس نفس فقط نشستن بر روی نیمکت” کول گفت. “در بدترین حالت آن [برای من] این چیزی است که آن را کردم.”

در حالی که آن را باز سوال که آیا کسانی که تا به حال این ویروس می تواند reinfected کول گفت: دوستانی که تحقیق coronaviruses باور مردم حداقل در کوتاه مدت حفاظت از آنها بهبود می یابند. کول گفت: او داوطلب در خود ER در HCMC را در معرض خطر بیمارانی که سرفه متناسب با افزایش خطر ابتلا به آنها را گسترش ویروس.

“من ارائه داده اند به انجام است که اگر هر کس دیگری احساس ناراحت کننده,” او گفت: “اما من در زیر برخی از توهم است که من به طور دائم ایمنی بدن.”

کول گفت: او وانمود نمی کند که او می داند همه COVID-19 بيمار اما می تواند مربوط به اضطراب خود و ارائه راهبردهای مقابله با آنها. که مهم است که با توجه به این که اضطراب می تواند باعث تشدید مشکلات تنفسی او اضافه شده است.

سارا سفید دچار COVID-19 نیز احتمالا در حالی که triaging بیماران در وحدت بیمارستان ER در فریدلی. در آن زمان این سیاست توسط Allina Health تا به حال پرستاران در حال حرکت در میان های مختلف تریاژ بخش از استروژن تنها با فولاد ماسک و محافظ N95s — که سفید گفت: ارائه یک خطر غیر ضروری.

پس از سه هفته در انزوا با مادر دلسوز برای سفید بازگشت به کار با N95 — سیاست تخلف که باعث درگیری با مدیر. داشتن تا به حال COVID-19 یک بار او را به خطر می اندازند آن را دوباره.

“ما می خواهم به این باور است که [وجود دارد ایمنی] اما ما نمی دانیم که” او گفت:.

تامین نگرانی

اختلافات پدید آمده در بسیاری از بیمارستان ها به عنوان مدیران وزن حفاظت از محدود PPE لوازم برای یک آینده افزایش COVID-19 موارد با نیازهای پزشکان و پرستاران برای محافظت از خود در حال حاضر.

کیسه های کاغذی با مراقبان نام درهم و برهمی ورودی به یک واحد در بتسدا حاوی به طور معمول تنها-استفاده از N95s که کارگران می تواند استفاده مجدد پس از آنها نشسته اند به مدت پنج روز و هر گونه اثری از ویروس از بین رفته است.

Hennepin بهداشت و درمان مواجه ایالات متحده ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت شکایت هنگامی که آن را به طور خلاصه مجبور به استفاده از آن در آخرین خندق عرضه N95s که فراتر از خود تاریخ انقضا و تا به حال به rethreaded با تسمه.

پرستاران در ایالات بیمارستان در خیابان اعتراض بیش نبود از مالش به تغییر را در محل کار به طوری که آنها نمی توانید این ویروس در لباس های خود را و آوردن آن به خانه.

پرستاران حق دارند نگران, اگر چه مالش لحاظ فنی نیست حفاظتی گفت: سارا Criger رئیس جمهور Allina متحده بیمارستان همراه با رحمت و وحدت بیمارستان دانشگاه. به جای مالش بیمارستان را فراهم می کند بالش موارد تا کارگران می توانید قبل از رفتن به خانه و قرار دادن لباس کار به طور مستقیم به ماشین لباسشویی.

“در حال حاضر ما کارکنان و ارائه دهندگان … احساس می کنم یک مقدار زیادی از اضطراب با ناشناختهها” او گفت:.

دکتر مارک Martel و همکاران در HCMC ایجاد یک راه حل — شفاف جعبه با بازوی سوراخ است که می تواند قرار داده شده بیش از بيماران به منظور محدود کردن گسترش میکروب ها اگر سرفه آنها در حالی که پزشکان انجام aerosolizing روش. مارتل ساخته شده از جعبه خود و با استفاده از لوله های پی وی سی برای ایجاد یک دستگاه دوم — پلاستیکی هود به جای بیش از بیماران آلوده.

“من نفرت را به آن می گویند اما Menards و Home Depot واقعا پشتیبانی این نوآوری او گفت:” با خندیدن.

دانشگاه مینه سوتا ایجاد یک شبیه جعبه و در حال توسعه یکی با فیلتر در بالا بیشتر به منظور محدود کردن گسترش ذرات عفونی. آزمایش با استفاده از یک Glo پودر جوانه بصری نشان داد که آیا جعبه محافظت مراقبان گفت: دکتر Gwenyth فیشر مدیر U کودکان دستگاه نوآوری کنسرسیوم. “ما قادر به ببینید که در آن ذرات به پرواز در اطراف.”

مراقبان نیز ابداع راه هایی برای مقابله با مرگ و میر و اضافه فاجعه ای است که بیماران تنها زمانی که آنها می میرند.

دستگاه های تلفن همراه در بيماران اتاق در بتسدا در حال گاهی اوقات در سمت چپ پس از مرگ تا بستگان می توانید صرف لحظات با قربانیان Triplett گفت. این Bethesda, پرستار, چاپ EKG خوانش ضربان قلب از بیماران و مکان آنها را در کپسول همراه با تسلیت یادداشت برای خانواده ها.

“من نمی دانم چه چیز دیگری من می تواند به آنها,” او گفت: “غیر از دانستن است که ما وجود دارد [برای عزیزان خود] و آیا بهترین که ما می تواند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله