مینه سوتا خانه رای دادند شنبه برای پیشبرد قانون دو حزبی بالا بردن سن برای خرید محصولات توتون و تنباکو از 18 تا 21.

این پیشنهاد را دولت در راستای اخیرا به تصویب قانون فدرال پاکسازی خانه به همراه دو نفر دیگر از اقدامات هر دو DFL اولویت: یک بار پرداخت مکمل برای خانواده در دولت رفاهی و سیستم های جدید مورد نیاز شرکت های داروسازی به توضیح زیادی داروی افزایش قیمت.

توتون و تنباکو و اندازه گیری شناخته شده به عنوان توتون و تنباکو 21 تصویب شد رای 89-41. آن را در حال حاضر در انتظار اقدام در واکنش به احتمال زیاد در هفته آینده. جدید محدودیت سنی نیز اعمال می شود به e-سیگار, vaping محصولات و همچنین جویدن توتون و تنباکو.

کنگره مطرح شده حداقل سن 21 سال گذشته حامیان دولت محدودیت می گویند آن است که مورد نیاز برای اجرای اهداف توسط دولت و پلیس محلی و سازمان های نظارتی. مینه سوتا نیز یکی از چندین متحده تحت پیگرد e-سیگار سازندگان ادعا که خود را بازاریابی شیوه های غیرقانونی با هدف ،

حامیان استدلال می کنند که افزایش خرید سن 21 خواهد آن را سخت تر برای به دست آوردن سیگار به طور مستقیم یا از دوستان است.

مولی Moilanen معاون رئیس جمهور در ClearWay مینه سوتا و روسای Minnesotans برای دود رایگان نسل استقبال از مجلس رای. “امروز ما یک گام مهم در جهت دستیابی به هدف ما از ساخت یک دود رایگان نسل در مینه سوتا,” او گفت:.

عبور از داروهای تجویزی قیمت شفافیت قانون در DFL-چراغ خانه نشان دهنده آن است که دولت در آخرین تلاش برای کنترل افزایش هزینه داروهای تجویزی در معرض دارویی برای دقیق تر قیمت گذاری آشکار است.

این لایحه نیاز به شفافیت قیمت برای سه دسته از مواد مخدر: موجود, مواد مخدر, مواد مخدر جدید و به تازگی به دست آورد و مواد مخدر. تولید کنندگان مواد مخدر مورد نیاز خواهد بود به گزارش کمیسیون بهداشت و درمان دارو و قیمت گذاری اطلاعات برای مواد مخدر که بیش از برخی از آستانه و یا افزایش درصد معینی بیش از یک 12 یا 24 ماه. دولت وزارت بهداشت ارسال خواهد این اطلاعات در وب سایت.

خانه لایحه تصویب 99-33. ایران با رهبری مینه سوتا سنا پاک خود قیمت دارو شفافیت قانون در ماه گذشته.

“هزینه از بسیاری از داروهای سر به فلک کشید تا به نقطه ای که آنها در حال تبدیل شدن به غیر قابل دسترس به مردم که به آنها نیاز دارید برای زنده ماندن و رشد” گفت: Rep. کلی موریسون DFL-Deephaven یک پزشک و مدیر نویسنده از خانه بیل. “شرکت های دارویی ایجاد تغییر زندگی و حفظ زندگی داروها, اما آنها بی فایده است اگر مردم نمی توانیم آنها را.”

مجلس همچنین تصویب طرح افزایش پرداخت برای کم درآمد ساکنان در مینه سوتا خانواده برنامه سرمایه گذاری و انحرافی کار برنامه. لایحه تخصیص می دهد نزدیک به 14 میلیون دلار در فدرال رفاه دلار به ارائه یک بار پرداخت تا $500 به ازای هر خانوار در طول همه گیر اضافی پرداخت گذشت 73-59. چشم انداز آن نامشخص باقی می ماند در سنا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله