اوباما: اتهامات فلین قرار داده ‘حاکمیت قانون’ در معرض خطر

– رئیس جمهور سابق باراک اوباما راه اندازی یک دور گرفته تا حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک آدرس به سابق دستیاران جمعه هشدار داد که “حکومت قانون” بود و در معرض خطر توسط وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن اتهامات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و انتقاد کاخ سفید در واکنش به این بیماری همه گیر به عنوان “هرج و مرج.”

“وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن scot-free” اوباما گفت که صدها نفر از اعضای اوباما انجمن فارغ التحصیلان در طول یک بحث آنلاین تعدیل با او دوست و مشاور سابق کاخ سفید والری جارت.

اوباما دیدگاه اول شد به گزارش اخبار یاهو و تایید توسط چند نفر که شنیده سخنرانی خود از جمله یکی که در توصیف رئیس جمهور سابق را “کاملا خلق و خوی است.”

اوباما که در ماه گذشته تایید جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و حزب دموکرات را presumptive نامزد کرده است نشانهای برای مردم در اطراف او است که او مشتاق به شرکت به طور مستقیم و تیز با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تجمع دموکرات ها در اطراف باعث از دوستان خود — و برای پیروز شدن بر یک مرد است که مجموعه ای را برای از بین بردن میراث او.

اخبار دادستان کل ویلیام بار تصمیم به رها کردن پرونده جنایی علیه فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی بوده است “تا حدودی عنوان” در رسانه ها اوباما گفت که در طول بحث خود را با جارت. اوباما گفت که چنین اقدامی تنها اضافه شده به فوریت انتخاب بایدن.

فلین اعتراف کرد که او دروغ گفته بود در ژانویه 2017 مصاحبه با اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه در واشنگتن در دوران ریاست جمهوری انتقال. FBI بررسی شد که آیا اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ممکن است تبانی با کرملین برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

حرفه ای دادستان و جزا متخصصان حیرت زده شد توسط وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن در مورد آن را بسیار غیر معمول و غیر قانونی آن پایه. این حرکت بود و توصیه می شود برای بار توسط وکیل ایالات متحده در میسوری که وظیفه بررسی فلین مورد پس از سال ها از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او با این استدلال که فلین به حال ناعادلانه رفتار شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام پرونده فلین شم و بخشی از FBI به رهبری “کودتا” برای حذف او از ریاست جمهوری است. پس از مصرف برای ماه توسط coronavirus تهمت بازگشت با انتقام این هفته به نارضایتی او بیش از روسیه بررسی کرد و گفت این یک عمل خیانت مهندسی توسط “انسان مانده است.”

اوباما علنا به تصویب رسید بررسی وضعیت خاموش و مخالفت خود را در طول پست-ریاست جمهوری اما بخش خصوصی شده سود سوز آور در ارزیابی خود از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد کلی. که به خصوص روشن در طول بحث خود را از دولت, پاسخ به همه گیر.

در کوتاه صوتی گزیده ای نوشته شده آنلاین توسط یاهو اوباما گفت که چالش بيشتر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این انتخابات که در آینده در هر سطح است که بسیار مهم است به دلیل آنچه که ما در حال رفتن به مبارزه است و نه فقط یک فرد خاص و یا یک حزب سیاسی” اوباما گفت. “آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان یک دشمن. که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی. و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی نیز هست.”

“این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه” اوباما ادامه داد. “آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی است که ذهن مجموعه ای از ‘چه در آن است برای من” و “به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که ذهن مجموعه ای است operationalized در دولت ما.”

اوباما که در مبارزات انتخاباتی با شور و نشاط برای نامزدهای دموکرات در سال 2018 و barnstormed برای هیلاری کلینتون در چهار سال پیش گفته دوستان او عمیقا نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن به رغم اخیر خود دچار سردرگمی قادر خواهد بود به موفقیت اهرم قلدر منبر از ریاست جمهوری در زمانی که بایدن محدود به مبارزه از زیر زمین خود را در دلاور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر