Illustration for article titled Off-Duty Cop Among Mob in North Carolina That Forced Into Black Womans Home

عکس: شاتر

یک گروه از افراد مسلح با سلاح خواستار ورود به خانه یک زن سیاه و سفید و پسرش در پندر County North Carolina, اواخر, گذشته یکشنبه شب و حاضر به ترک.

تبلیغات

گزارش پیشرو این گروه عضو جدید هانوفر کلانتر, معاون اردن کیتا که مسلح بود و در طول این حادثه در سوال با وجود اینکه خارج از وظیفه و شاغل در های مختلف شهرستان است.

اوباش ادعا کرد که آنها در lookout برای کسی که به نام Josiah در ارتباط با ناپدید شدن یک دختر جوان, به گفته یک وکیل در حال حاضر به نمایندگی از خانواده است. آنها نمی خواهد به هیچ یک پاسخ که مونیکا شپرد و پسرش Dameon یک دبیرستان ارشد گفت: آنها بارها و بارها که هیچ کس با این نام زندگی که در آن ساکن.

تبلیغات

از WECT:

زمانی که Dameon اقدام به درب پس از گفتن این گروه که از او لی می گوید: New Hanover County معاون گیر پای خود را در درب و خواستار به داخل می آیند.شپرد از خواب بیدار شدم در این هیاهو و همچنین تلاش برای به دست آوردن این گروه به ترک اموال او نشان می دهد که فرد آنها به دنبال زندگی نمی کنند وجود دارد. یک بار دیگر با توجه به لی این گروه در ادامه به سوال Shepards, خواستار به داخل می آیند. معاون نیز مسدود شپرد از بسته شدن درب خود را.لی می گوید: در برخی از نقطه این گروه متوجه شدم آنها در اشتباه اقامت و آغاز انحلال اما در آن زمان پندر شهرستان کلانتر دفتر نامیده می شد به این اختلال.

شما نمی خواهد بود شگفت زده به شنیدن این که اعضای اوباش بودند مجاز به ترک صحنه صدمه ندیده توسط کلانتر ،

از CBS17:

دو نمایندگان وارد بحث با Shepards. لی یادداشت گروهی از مردم از جمله کسانی که مسلح بودند بازگشت و به دنبال آن نمایندگان به Shepards’ ملک. با توجه به لی نمایندگان در زمان هیچ نامهای از کسانی که در این گروه و نمی بررسی وضعیت. یک کاپیتان که وارد صحنه همچنین انجام هر گونه اقدام. لی می گوید: همان کاپیتان بازگشت به Shepards’ ملک روز بعد خود را نشان داد آن خواهد بود پیچیده برای بازداشت هر کسی اما گفت که او می خواهم “به آن نگاه کنید.”

تبلیغات

کیتا شد و در نهایت به اتهام زنای تجاوز شکستن و ورود و شکست عمدی به تخلیه وظایف روز جمعه—تقریبا یک هفته به شکستن در و تنها پس از خانواده وکیل نوشت به دفتر دادستان منطقه و از آنها خواست تا به بررسی وحشت حادثه است. او نیز از کار اخراج شده است با توجه به WECT.

شخص دوم, رابرت Austin, چوب, شارژ خواهد شد با رفتن مسلح ترور, عمومی, دادستان منطقه بن دیوید گفت.

تبلیغات

در ضمن پندر شهرستان کلانتر بخش نوازش خود را در پشت برای انجام مطلقا هیچ چیز در این شب در سوال.

از WECT:

کلانتر کاتلر بستری در کنفرانس خبری جمعه آنها ممکن است تا به حال شواهد کافی برای بازداشت در شب حادثه اما گفت که او با افتخار خود را نمایندگان منتشر وضعیت که شب و آنها می خواستند را به تصمیم گیری آگاهانه در این وضعیت.

تبلیغات

دیگر اعضای گروه بزرگ باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله