کوچی: هند نیروی دریایی و فهم Jalashwa حمل 698 سرخپوستان رشته در مالدیو رسیده کوچی پورت در صبح روز یکشنبه. کشتی آورده رشته سرخپوستان به عنوان بخشی از تخلیه ماموریت ‘عملیات Samudra Setu’. این کشتی در سمت چپ نر بندر در شب جمعه با 698 مسافر از جمله 440 Keralites, 18 زنان باردار و کودکان 14.

بومیان تامیل نادو آندرا پرادش گوا و کارناتاکا Telengana, Lakshadweep, Maharashtra, آسام, هیماچال پرادش, Jharkhand, West Bengal, Uttar Pradesh, Uttarakhand, Delhi و راجستان نیز وجود دارد در کشتی.

همه مسافران عودت توسط کشتی جنگی خواهد بود منتقل شده به مراکز قرنطینه که آمبولانس, دولت, حمل و نقل اتوبوس ها و تاکسی ها مرتب شده اند. کسانی که از کشورهای دیگر را نیز در قرنطینه می شود و در کوچی برای 14 روز در حالی که Keralites ارسال خواهد شد به انزوا مراکز در مناطق بومی. کوچی شهرستان کمیسر پلیس IG Vijay Sakhare است هماهنگی عملیات.

مسافران با Covid 19 علائم بودن متحرك اول و به دنبال آن در گروه های کوچک. حرارتی غربالگری مسافران در حال انجام توسط پورت سلامت سازمان است. علامتی افراد خواهد شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل. تنظیم نیز برای توزیع سیم کارت های BSNL و نصب و راه اندازی Arogya Setu برنامه در گوشی های تلفن همراه از مسافران است.

این ترتیبات در حال هماهنگ بودن با دولت های منطقه و پلیس و وزارت بهداشت مقامات.

به عنوان بخشی از عملیات Samudra Setu, یکی دیگر از نیروی دریایی و فهم Magar را تخلیه بیش از 200 سرخپوستان از مالدیو. آنها خواهد شد را به Tuticorin پورت در تامیل نادو گفت: Sunjay Sudhir هند کمیساریای عالی در مالدیو با توجه به گزارش های رسانه ملی. تخلیه ورزش ادامه خواهد داد و در هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله