ارسال backqurantined Tablighi اعضای خانه های خود: دهلی دولت

دهلی نو: دولت دهلی نو خواسته است منطقه دادستانی برای انتشار 2,446 دفاع کرد گرفته شد Tablighi Jamaat اعضا از مراکز قرنطینه و اطمینان حاصل شود که آنها نمی ماند و در هر جای دیگر به جز خانه های خود.

منطقه بدوی کشف خواهد شد امکان ارسال آن Tablighi عضو است که متعلق به کشورهای دیگر در اتوبوس به مکان تعیین شده مطابق با اجتماعی فاصله هنجارها و دیگر پروتکل های DDMA ویژه مدیر عامل K S مینا گفت: در نامه ای به معاون کمیسیون (دولت).

به عنوان انسان به عنوان 567 شرکت کنندگان خارجی از جماعت برگزار شد و در دهلی Nizamuddin منطقه در ماه مارس خواهد بود به دست پلیس مینا گفت.

“آنها (خارجی جماعت شرکت کنندگان) خواهد بود به دست پلیس در ارتباط با نقض چند مانند ویزا نقض” یک مقام دولتی گفت: در روز شنبه.

دهلی صفحه اصلی وزیر Satyendar جین به تازگی دستور آزادی Tablighi اعضای که تکمیل آنها مورد نیاز دوره قرنطینه در مراکز و آزمایش منفی برای COVID-19.

“از جمله افراد متعلق به دهلی نو است که می تواند منتشر شود طبق تجویز دستورالعمل صادر می شود باید عبور کند تا به سفر از مراکز قرنطینه.

“تحت هیچ شرایطی فوق الذکر افراد باید مجاز به اقامت در هر مکان از جمله مساجد” مینا گفت: در این نامه است.

در رابطه با کسانی که Tablighi اعضای متعلق به کشورهای دیگر باید آن را تضمین گره افسر و منطقه ACP که چنین افرادی رسیدن به محل اقامت خود او نیز گفت.

“DC نیز باید اطلاع رسانی مربوطه ساکن کمیسر کشورهای خود را در رابطه با هر حرکت این افراد از دهلی نو” دهلی مدیریت بحران اقتدار (DDMA) ویژه مدیر عامل گفت.

هزاران نفر از Tablighi Jamaat اعضا گرفته شده است از آن مرکز (مرکز) در Nizamuddin جایی که آنها تا به حال جمع آوری شده برای یک مذهبی جماعت و قرنطینه به عنوان منطقه اصلی تبدیل شد کانون پس از تعدادی از اعضای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در مارس 31, پلیس دهلی جرم شعبه به حال تسلیم FIR علیه هفت نفر از جمله مولانا سعد Kandhalvi در شکایت توسط ایستگاه خانه افسر Nizamuddin برای برگزاری این جماعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر