نزدیک به دو هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که گوشت پردازنده باید باز باقی می ماند هزاران نفر از ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد کارگران هنوز در حال آزمایش برای coronavirus.

گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ کارگران خواسته شده است برای بازگشت به سرعت در حال حرکت شانه به شانه گوشت-برش خطوط با هیچ ایده روشن است که نمی کند و یا حامل ویروس. در سراسر کشور کارخانه گوشت شده اند و صحنه های از بزرگترین شیوع بیماری در کشور است.

“این واقعا یک مرگ مارس رفتن به این تاسیسات تا زمانی که کارگران می تواند آزمایش می شود” گفت: جو Enriquez هنری از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان یک گروه است که در برقراری ارتباط با بسته بندی گوشت می آمد کارگران در آیووا و مبارزه برای حفاظت از آنها.

“ما نمی تواند این را حل کند تا همه تست شده است,” او گفت:. “این چیز روشن است که نیاز به اتفاق می افتد و این اتفاق نمی افتد.”

تنها راهنمایی از دولت فدرال شده است که گوشت پردازنده باید “نظر” آزمون. کشاورزی منشی سانی پردو در نامه ای به فرمانداران در هفته گذشته خواسته است که گیاهان گوشت باز باقی می ماند اما او اشاره نمی تست کارگران است.

که سمت چپ گوشت پردازنده های بدون تعهد به آزمون برای COVID-19 حتی به عنوان بسیاری از هزاران نفر از کارگران مبتلا شده و مرگ و میر در میان و اطراف آنها در حال افزایش است. در مینه سوتا, همسر یک کارگر در یک Jennie-O ترکیه کارخانه در ملرس درگذشت, هفته گذشته است.

گوشت پردازنده های که سریع به تحسین رئیس جمهور جهت است که آنها باز بماند همچنان به شاتر گیاهان به دلیل شیوع بیماری. در هفته گذشته حداقل 10,000 خوک یک روز که معدوم در مینه سوتا به دلیل عدم وجود کشتارگاه ظرفیت.

برخی از گیاهان که باز باقی می ماند در حال اجرا هستند در کاهش ظرفیت به دلیل غیبت. کارگران می ترسند برای رفتن به محل کار.

در خود

Jomari د عیسی است هندوراس پناهندگی-سالک و مادر دو که با این نسخهها کار برای یک شرکت پیمانکار است که پاک یک Jennie-O ترکیه پردازش گیاه در ویلمار.

برای $14 ساعت و هفت ساعت در روز و پنج روز در هفته de Jesus یکی از 105 تمیز کردن کارگران در بخش. مسئولیت خود را برای پاکسازی منطقه ای به اندازه یک آپارتمان کوچک از جمله ماشین آلات که مراحل بوقلمون به گوشت چرخ کرده.

او شروع به احساس بد در آوریل 11. “من احساس می کردم بوی دود سیگار و من نمی دود,” او گفت:.

یک معده, اسهال, سردرد, تب و سرفه به دنبال. او فکر کرد شاید این همه ناشی از مواد شیمیایی تمیز کردن. سپس در آوریل 21, یکی از همکاران او غش و دور گرفته شده در یک آمبولانس.

“من سرپرست پس از آن زن غش که من می خواستم به خانه بروم چون ما ترسیده بودند ما ممکن است بیمار بیش از حد. او تایید شده است که ما می تواند رفتن به خانه است اما اگر ما را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از بیماری به بازگشت به کار” د عیسی گفت. “او ما را تشویق به رفتن به دکتر. او گفت: ما فقط می ترسم.”

او مشغول به کار نشده پس و در خود ابتکار د عیسی به نام بیمارستان توضیح داد که او علائم و تست شده برای COVID-19 آوریل 24. سه روز بعد او آموخته او مثبت بود و رفت و به قرنطینه.

د عیسی گفت که او پرداخت نشده است توسط کارفرما او در حالی که او جدا شد در خانه و مراقبت از او دو فرزند. او نمی باید بیمه سلامت, او گفت:, و پرداخت $115 از جیب خود برای coronavirus آزمون.

Austin-بر اساس هورمل مواد غذایی که دارای Jennie-O گیاه در ویلمار, شده, تست, کارکنان, اما de Jesus مطمئن نیست چه سیاستی است برای کارفرما, تمیز کردن شرکت.

“من فکر می کنم باید آن را واجب به آزمایش می شود,” او گفت:.

هورمل “تشویق” بازگشت کارمندان به آزمایش COVID-19 و به عنوان تست در دسترس بودن افزایش یافته است “ما شده اند قادر به حرکت به سرعت به تشویق اعضای تیم برای آزمایش” این شرکت در بیانیه ای گفت به استار تریبیون.

این مواد غذایی شرکت تصمیم حدود یک هفته پیش برای انجام تست توده در آن ترکیه گیاهان در ویلمار و لینک برای همه کارکنان و اشخاص ثالث پیمانکاران که به طور منظم به کار در کارخانه ها.

“شرکت ما تحت پوشش هزینه” یک هورمل سخنگوی گفت.

JBS ‘تمایلی به آزمون’

دو سوم از کارگران در JBS گیاه در وورتهینگتون مورد آزمایش قرار گرفتند که از این مرکز شد idled دو هفته پیش بود که در رژیم صهیونیستی. تیم Walz اصرار.

“فرماندار می خواستم همه را در بوته آزمایش می شود گفت:” کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر مینه سوتا وزارت بهداشت. “JBS بود و تمایلی به تست همه. آنها تا به حال رزرو.”

وزارت بهداشت به پایان رسید تا تست حدود 1400 گیاه 2,200 کارگران با هماهنگی محلی مقامات بهداشت عمومی و سانفورد سلامت. مینه سوتا مالیات دهندگان را پای این لایحه است.

سیستماتیک تست از کارکنان رخ داده است نیست در اندازه مشابه JBS گوشت خوک گیاه در Marshalltown, Iowa, که در آن حداقل ده ها تن از کارگران کاهش یافته است بیمار از ویروس. کن لیون رئیس Marshall County هیئت مدیره بهداشت و درمان در هفته گذشته گفت: او را نمی شناخته شده مورد شمارش در کارخانه به مدت سه هفته.

JBS که در محل قرار داده و یک لیست طولانی از جدید اقدامات ایمنی در Worthington, پاسخ نمی دهند به استار تریبیون سوالات در مورد کوروناویروس تست.

تست “یک نقطه در زمان” گفت: Ehresmann دولت در بخش بهداشت و درمان. “همه یک تست منفی به معنای این است که امروز در این نقطه — شما لازم نیست که شواهد COVID-19.”

کارفرمایان باید انجام مستمر غربالگری دقیق از کارگران خود را در علاوه بر این به آنها ادامه داد: دسترسی به, تست, او گفت:.

سیاست های چهل تکه

شرکت های دیگر با غالب بسته بندی گوشت می آمد و با حضور در غرب میانه بالا هستند Smithfield و تایسون و تست از کارکنان متفاوت با محل.

“من مطمئن هستم که تست بوده و نه چگونه آنها انجام شده است تست” گفت: سارا کمی سخنگوی آمریکای شمالی گوشت موسسه یک گروه تجارت برای meatpackers.

ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران خواستار روزانه تست بسته بندی گوشت می آمد کارگران شده است اما برخی از راه. بسیاری از گیاهان هستند تست کارگران در همه.

Smithfield است که تلاش برای بازگشایی آن, Sioux Falls, S. D., گوشت خوک, گیاه که در آن بیش از 800 کارگران آزمایش مثبت اما هر تست است “به صورت داوطلبانه” این شرکت در بیانیه ای گفت. ایالت داکوتای جنوبی است که پرداخت برای آزمون.

یک Smithfield گیاه در دنیسون, آیووا است که از شیوع و در حال اجرا است در کاهش ظرفیت به دلیل غیبت.

شهردار دنیسون, پاملا Soseman هفته گذشته گفت که Smithfield “پاسخ نمی دهند” هنگامی که او پرسید: این شرکت به درخواست rapid test, کیت از دولت است.

اما در بعد از ظهر جمعه او در صحبت با نمایندگان شرکت اسمیتفیلد کارگران در حال حاضر در حال تشویق به ثبت نام برای تست در یک درایو-از طریق سایت در شهر است. تست اجباری نیست.

Smithfield گفت: روز جمعه در بیانیه ای به استار تریبیون که آن را کار کرده است و با ایالت های محلی و مقامات بهداشت عمومی “را برای تست در دسترس به صورت رایگان به تمام دنیسون کارکنان این شرکت ،

تایسون مواد غذایی است که دچار شیوع بیماری در گیاهان چند در آیووا و نبراسکا و در جای دیگر, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سکوت وزارت کشاورزی ایالات متحده

اخبار محلی گزارش نشان می دهد کارگران در حال آزمایش در داکوتای شهرستان Neb., که در آن یک تایسون گوشت گیاه شده است, تعطیل است, اما نه در استقلال, آیووا که در آن تایسون یک سگ-رفتار کارخانه با شیوع.

یک سخنگوی خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه که نشان دهنده هزاران مرغ-پردازش کارگران در جنوب شرقی ایالات متحده گفت: آزمایش اتفاق می افتد “به ما دانش” در هر یک از این گیاهان که در آن نشان دهنده کارگران است. حداقل سه کارگر جان باخته اند از COVID-19 در تایسون گیاه در Camilla Ga., که در آن اتحادیه نشان دهنده 2,000 کارگران است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده داده است پردازنده کمی آموزش برای بازگشایی یک گیاهی است که idled از جمله تست دستورالعمل.

“اطلاعاتی که ما بدست از وزارت کشاورزی ایالات متحده شده است بسیار محدود است گفت:” تام Petersen, مینه سوتا, کشاورزی کمیسر. “از آن شده است بسیار کلی — چیزهایی که ما در حال حاضر در مینه سوتا است.”

پردو آمریکا وزیر کشاورزی گفته است گوشت و مرغ پردازنده برای استفاده موقت هدایت این صنعت منتشر شده در ماه گذشته توسط CDC و اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

که سند را تنها مرجع برای تست می گوید: “امکانات باید در نظر بگیرید این نقش مناسب برای تست و محل کار تماس با ردیابی COVID-19-مثبت کارگران در محیط کار وجود ارزیابی ریسک.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده را پاسخ نمی دهند به استار تریبیون سوالات در مورد تست در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله