آن گیری از ضرب المثلی حکایت خرگوش و لاک پشت. به آرامی حزب کنگره در coronavirus همه گیر نیست به دنبال بد نیست در همه. در حالی که نخست وزیر نارندرا و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah کمتر و کمتر قابل مشاهده راهول گاندی دید رو به افزایش است با دقت سرپرستی ویدئو کنفرانس های مطبوعاتی و مصاحبه با درجه بالا اقتصاددانان. فیلدینگ سوالات ممکن است به نظر می رسد روال یا بی ضرر اما PM مودی را شکست به آدرس هر یک کنفرانس مطبوعاتی در شش سال ساخته شده است Rahul نگاه کمی بهتر است. چه تر است, طراوت است Rahul حس مثبت به دلیل خودداری از حمله و انتقاد آقای مودی فقط به خاطر مخالفت با او. وجود دارد البته خودنمایی سوراخ در Rahul پیشنهاد برای بالا بردن سوال و به دنبال پاسخ از Raghuram راجان و Abhijit نوری به جای کارگردانی کنگره-حکومت متحده برای راه اندازی با نسخه خود را از Nyuntam Aay Yojana (حداقل درآمد طرح), Nyay. اما از نظر اپتیک حزب بزرگ قدیمی به نظر می رسد در مرحله یک گشت در پی مودی-شاه اینرسی است.

پول خود را و یا شما زندگی می کند ؟

دولت نارندرا حرکت به تخلیه صدها نفر از هزاران نفر از خاورمیانه در حال تبلیغ به عنوان یک موفقیت و مقایسه کشیده شده بین این و ترابری تخلیه از امان در اکتبر سال 1990 با توجه به حمله عراق به کويت. وجود دارد یک تفاوت بزرگ در راه دولت مرکزی با آن برخورد می سپس و در حال حاضر. در سال 1990, هندی, شرح کارگران و غیره نمی مجبور به پرداخت یک پنی. در حال حاضر هر یک از هند خواسته شده است برای پرداخت هزینه های خود را تخلیه (اعم از 20 ، 000 تومان به تومان 1 لاخ برای یک بلیط).

نه Singhvi

“این ḳhabar گرم کی Ghalib ke udenge purze; dekhne ژامبون bhi gae همتراز tamasha hua na.” وجود دارد یک شایعه و گمانه زنی ها در مورد خروج از برجسته حزب کنگره وکیل به BJP اما آن را تبدیل به یک هشدار اشتباه است. ظاهرا آن کاردست برخی در خانه رقیب از حقوقی برادری که منجر به وحشی گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی. وکیل شد احتمالا Dr Hassan مانو Singhvi و او عقب زده در توییتر با یک امانت قول “شایعات بی اساس است که شیطان رادیو و نمی تواند خود را DJ”. جورج هریسون شعر “شیطان رادیو” بود که با الهام از یک کلیسا بیلبورد Harrison تا به حال دیده می شود “شایعات: شیطان رادیو… نمی شود پخش”. Singhvi و سپس راه اندازی یک پیشانی حمله به نخستوزیر رژیم پرسیدن که چرا ایالات متحده هستند که با توجه ویژه اقتصادی بسته و به همین دلیل مخالف بود نه مشورت.

اما کنگره خودی اصرار دارند که بی جی پی در تلاش است تا مهندس defections از کنگره است. به گفته آنها هر زمان که مستند برداشته است برخی از رهبران کنگره ممکن است اغوا ‘ به سوئیچ طرف. به نظر می رسد مانند Singhvi نمی خواهد یکی از آنها را.

موسمی ابر

دفاتر احزاب عمده سیاسی در سرمایه های ملی به طور کامل بسته است. بی جی پی ستاد در Deen Dayal Upadhaya Marg دیده است و نه هر گونه ارشد دفتر حامل هفته در حال حاضر. مورد مشابه از 24 اکبر جاده که در آن تنها امنیت پرسنل و برخی از karamcharis دیده می شود. رهبران ارشد احزاب سیاسی مختلف تعجب می کنم اگر coronavirus همه گیر خواهد اجازه موسمی جلسه مجلس برای شروع در ماه جولای.

دیگر ‘دهلی نو’

Delhiites در, National Capital Region (NCR) یعنی Noida Gurugram Ghaziabad Faridabad. هرگز احساس کرده از ‘دهلی نو’. اما coronavirus همه گیر شده است به طور ناگهانی آنها را آگاه از مرزهای جغرافیایی است که تقسیم دهلی نو از آن های ماهواره ای. بسیاری از میان خوبی پاشنه بلند و همچنین کارمندان احساس خرج کردن زمانی که آنها تا به حال به دست آوردن یک ‘pass’ به حرکت در داخل و خارج از دهلی نو است.

بی تاب Scindia & Co.

صبر و شکیبایی از Jyotiraditya Scindia اردوگاه در Madhya Pradesh پوشیدن نازک بیش از این تاخیر در انتصاب جوان Scindia در نارندرا شورای وزیران. Madhya Pradesh BJP وزیر Shivraj سینگ Chouhan نیز کنار گذاشته یک حرکت برای گسترش وزارت او که می توانست جایگزین کسانی که پناهنده از کنگره به BJP. Govind Singh Rajput, یک وزیر سابق در کمال نات دولت که خود استعفا داد MLA صندلی برای پیوستن به Scindia در BJP, تبدیل بی قرار و خواستار یک دولت اسکله برای کارشناسی ارشد خود را. Rajput سابق دولت جوانان کنگره ارشد شناخته شده برای خود قدرت ریه, اما یاد گرفتیم که تماس خود را رفت و نه تنها خود خسته شده اید اما ناپسند خود را سیاسی جدید کارشناسی ارشد. Rajput شد عزاداری به صحبت می کنند ‘از تبدیل’.

Bizmen رسیدن عید بلوز

Ul عید فطر کمتر از دو هفته دور اما جشن گم شده است. مغازه داران در لکنو بوپال دهلی حیدرآباد و دیگر نقاط کشور به شدت اعمال در طول فصل خرید عید گرفتن از بین برود. رهبران کسب و کار در پوشاک و کفش و النگو و غیره نیز احساس خطر توسط WhatsApp پیام ها و اردو آگهی های روزنامه با نفوذ برخی از رهبران مسلمان درخواست جامعه به فروشگاه و خرید لباس های جدید در پی coronavirus.

سیاسی بادبادک پرواز

کنگره در اوتار پرادش ممکن است یک صفر اما هیچ قحط و غلا از رهبران حزب در دولت است. در حالی که پریانکا گاندی موفق به جلب توجه رسانه ها از طریق سخنان و اظهارات بقیه جوان و نه چندان جوان چهره نزدیک به خاموشی. سابق اتحادیه وزیر امور خارجه Jitin Prasada پیدا کرده است و نه یک رمان راه جلب توجه. Prasada آپلود یک عکس از خودش پرواز یک بادبادک با پسر خود در شهجهنپور اقامت. تلاش خود را به پرواز یک بادبادک در طول مستند موفق بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله