اداره امنیت حمل و نقل اتحاد احتکار بیش از 1.4 میلیون N95 ماسک محافظ کارکنان آن لازم نیست و مقامات آژانس حاضر به ارسال آنها را به مراقبت های بهداشتی کارگران تقاضاهای مصرانه برای بحرانی دنده با توجه به whistleblower شکایت یک TSA وکیل.

چارلز Kielkopf TSA مشاور عمومی برای مینه سوتا و سه کشورهای دیگر گفت: در مصاحبه روز شنبه او احساس مجبور به پرونده شکایت در پاسخ به “باور نکردنی غرور از قدرت بیش از حس مشترک” از آژانس رهبری است. TSA screeners تنها دستور داده شده است به پوشیدن ماسک های جراحی و Kielkopf گفت: تعداد بسیار کمی را انتخاب کرده اند به پوشیدن اختیاری و کمتر راحت N95 ماسک ماسک.

به عنوان یک محافظ دنده کمبود مجبور کارکنان اورژانس در نقاط داغ به استفاده از همان یکبار مصرف ماسک برای هفته های باقی مانده ذخایر N95s نشسته است استفاده نشده در TSA سازی, با توجه به مصاحبه ها و اسناد و مدارک بررسی شده توسط استار تریبیون.

“اگر شما در مبارزه با, اگر بچه در عقب گلوله آنها نمی نگه داشتن آنها را برای خود. آنها به آنها را به بچه ها در خط مقدم” گفت: Kielkopf یک وست پوینت فارغ التحصیل که 23 سال خدمت در ارتش قبل از پیوستن به TSA در سال 2003. “و برای خدا می داند چه دلیل ما در حال نگه داشتن این چیزها.”

Kielkopf که مستقر در اوهایو ثبت whistleblower شکایت دوشنبه گذشته با ایالات متحده دفتر ویژه مشاور مستقل فدرال سازمان تحقیقاتی.

روز جمعه یک وکیل برای مشاوره ويژه دفتر اطلاع Kielkopf در نوشتن است که آنها “قادر به تعیین قابل توجهی احتمال تخلف در این زمینه” و نه برنامه ریزی برای بررسی ادعای خود را.

Kielkopf شکایت شد, اولین گزارش ProPublica هفته گذشته است.

یک سخنگوی TSA کاهش یافته است به مصاحبه برای این گزارش اما در بیانیه ای گفت: این سازمان دریافت “یک منبع کافی از N95 ماسک” در دسترس خواهد بود برای screeners که کامل لازم آموزش و را انتخاب کنید به آنها را می پوشند.

“TSA بالاترین اولویت است برای اطمینان از ایمنی و امنیت نیروی کار ما و مردم آمریکا” آن را گفت.

ماسک کمبود

از اوایل ماه مارس کمبود N95 ماسک پدید آمده است به عنوان یک مشکل فراگیر برای کارگران در خط مقدم از COVID-19 همه گیر در سراسر ایالات متحده است. بر خلاف فولاد ماسک N95 ماسک فیلتر کردن 95 درصد از ذرات ارائه بحرانی برای حفاظت از کسانی که در تماس با بیماران مبتلا به این ویروس با توجه به CDC.

برای اولین پاسخ دهندگان در شهرهای بزرگ خطر در حال اجرا قبل از ماسک در دسترس است تربیت ریاضت پروتکل هایی است که برخی از ترس آنها را بیشتر در معرض خطر عفونت است. مینیاپولیس آتش نشانان اغلب برای اولین بار برای پاسخ به شرایط اضطراری پزشکی اظهار تاسف کرده اند که گفت: به منظور محدود کردن استفاده از ماسک برای انواع خاصی از تماس.

در پاسخ به قانونگذاران و بیمارستان سرزنش دولت فدرال برای کمبود جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه های پزشکی کارگران به اصول بهداشتی و استفاده از ماسک تا 20 بار.

تهمت نیز اعمال قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل به سفارش مینه سوتا بر اساس 3M پیشرو تولید کننده N95s برای کمک به FEMA دیدار آن نیاز به تجهیزات حفاظتی و منجر به درگیری بین تهمت و 3M.

TSA است در ضمن نشسته است در 116,000 ماسک چپ بیش از 2009 H1N1 شیوع آنفولانزای با توجه به داخلی TSA اسناد مورخ 27 آوریل ، پس از آن گمرک و حفاظت از مرزها فرستاده TSA یکی دیگر از 1.3 میلیون ماسک اسناد وزارت امور خارجه.

تمام این ماسک پیشی گرفته اند سازنده توصیه می شود عمر مفید اما CDC تایید آنها را به عنوان هنوز هم موثر در برابر ویروس ها با توجه به TSA اسناد و مدارک. “این N95s در دسترس خواهد بود به هر کارمند است که تصمیم می گیرد به طور داوطلبانه یکی می پوشند و کامل مورد نیاز خود را آموزش.”

مسافرت هوایی کاهش یافت در طول این بیماری همه گیر. TSA داده ها نشان می دهد که تعدادی از مسافران در حال عبور خود را از طریق پست های بازرسی کاهش یافته است بیش از 90 درصد در مقایسه با همین روز در سال 2019.

حدود شش هفته پیش TSA مقامات گفت: در یک کنفرانس تلفنی آنها برنامه ریزی برای اهدای مازاد ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی با توجه به Kielkopf بود که در تماس است. در آن زمان TSA هنوز هم تنها به حال ماسک چپ بیش از 2009.

“اما پس از آن چیزی اتفاق افتاده است در ستاد,” او گفت:. “این رفت و از ما در تلاش برای کمک چیزهایی که برای ما در نظر گرفتن آنها را.”

خلاف کاران شکایت

به عنوان یک وکیل برای TSA, Kielkopf گفت: ایمنی میباشد برای کارگران او نشان دهنده در خط مقدم از امنیت. اما TSA اسناد داخلی می گویند استفاده از N95 ماسک لازم نیست برای کارگران آن در هر CDC راهنمایی.

“ما آنها را اما بسیار چند صفترس استفاده از آنها,” او گفت:. “پس چرا ما باید این همه N95 ماسک هنگامی که کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند گفت: آنها ندارد و آنها را؟”

پس از او و دیگران موفق به متقاعد کردن TSA مقامات برای اهدای مازاد ماسک Kielkopf گفت که او احساس هیچ چاره ای اما برای فایل موسس شکایت.

“من می خواهم [ویژه مشاور] به افشای این موضوع و باید TSA به n95 ماسک برای FEMA برای توزیع به طوری که آنها می تواند کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر” او نوشت: در شکایت است.

در پاسخ جمعه که Kielkopf مشترک با استار تریبیون, ویژه, وکیل, دفتر وکیل ویتنی آب نوشت که آنها نمی تواند تایید کند که TSA مقامات “عمل خارج از اختیار خود” در حفظ رزرو ماسک. شکایت هم نیست ثابت کنیم که TSA عوامل نمی خواهد در نهایت انتخاب می کنید برای شروع با استفاده از N95 ماسک در آینده است. “ما را به اقدامات بیشتر در این زمینه است.”

Kielkopf پاسخ به آبهای که او برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری. در یک مصاحبه او گفت که او وفادار به کارفرمای خود و شغل خود را دوست دارد. اما او معتقد است که آن را وظیفه خود را به عنوان یک کارمند به صحبت می کنند تا زمانی که زندگی بر روی خط هستند.

“آنچه من می خواهم این است که ماسک نمی تواند نشستن در یک انبار,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله