36 سال است التماس کرد گناه را به قتل برای ياوه چاقو به او زندگی می کنند-در دوست پسر قلب در آپارتمان آنها به اشتراک گذاشته شده در نزدیکی دانشگاه مینه سوتا است.

زارا Jo مورد بستری جمعه در شهرستان Hennepin منطقه دادگاه به قتل درجه دوم در ارتباط با مرگ در فوریه. 15 یوسف “Moochie” McRunnel, 39, در خانه خود در 900 بلوک از 15 خیابان SE. در Como محله.

پرونده همچنان در زندان بدون وثیقه و پیش از صدور حکم در تاریخ 9 ژوئن.

McRunnel شناخته شده بود توسط پدر و مادر خود و همسایگان و دوستان به عنوان یک “آرام و منفعل فرد” در حالی که پرونده “فرار و مقابله در هنگام بالا و یا مست” با توجه به شکایت کیفری.

مورد پلیس گفت به زودی پس از قتل است که او به تازگی از سمت چپ سوء مصرف مواد توانبخشی و معتاد شد به متامفتامين و الکل شکایت اشاره کرد. او سابقه کیفری در مینه سوتا شامل اعتقادات برای مستی رانندگی و مانع پلیس و چند فقره از نوشیدن ،

شکایت املای به طور فزاینده ای پر هرج و مرج و خشونت دنباله:

پلیس به نام به آدرس مورد 5:25 صبح توسط یک مرد در یک آپارتمان که گفت که او سنگر خود را برای نگه داشتن مورد از شکستن در. افسران یافت مورد برهنه از کمر به پایین و “بسیار مست” و فرستاده او را به آپارتمان او.

حدود 20 دقیقه بعد همسایه به نام دوباره با همان نگرانی است. با McRunnel کمک موردی بود که رهبری بازگشت به آپارتمان خود را.

یکی دیگر از تماس در 6:06 صبح نشان داد که در مورد خارج بود و فریاد که McRunnel تا به حال چاقو خود را. افسران یافت McRunnel در طبقه آپارتمان. او با چاقو در قفسه سینه.

Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی گفت: چاقو رفت و بیش از 4 اینچ به قفسه سینه خود را و خود را در بطن راست.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله