18 ساله بود که به شدت زخمی در تیراندازی در جنوب مینیاپولیس در اوایل این هفته درگذشت جمعه شب پلیس خبر داد.

Arionna Buckanaga به ضرب گلوله کشته شد در اواخر روز دوشنبه زمانی که به کسی شلیک به ماشین او و یک مرد همراه بودند در خیابان سرو ایجاد ماشین برای تغییر جهت دادن جاده و با شدت بهم زدن به یک درخت در نزدیکی 39 خیابان.

مرد همراه آنها پلیس مظنون بود در نظر گرفته شده و هدف از این حمله زخمی نشدم.

Buckanaga گرفته شد به HCMC در قبر بیماری است. اعضای اداره پلیس crisis response team گفت: آنها گفتند که Buckanaga خانواده است که او در حمایت از زندگی و تا به حال هیچ عملکرد مغز در روز گذشته.

بازداشت شده بود اعلام کرد که از روز شنبه. مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: محققان در حال “ساخت بزرگ headway” در این مورد است.

در چهارشنبه شب زنده داری سخنران پس از سخنران خاطرات مشترک از Buckanaga مادر یک پسر جوان اغلب با اشاره به نام مستعار “آری.” سر تکان داد که V. J. Smith, از پیشگیری از خشونت گروه MAD بابا به نام در مردان در جمعیت به توقف خشونت و “حفاظت از خواهران ما.”

در چهارشنبه griends و بستگان جمع آوری شده در مینیاپولیس به دعا و مناجات و به اشتراک گذاری داستان از Buckanaga.

یک گروه از مردان نشسته در یک دایره thumping در کف طبل و آواز “برای کمک به او در سفر خود را” به عنوان یک مرد گفت. بین آهنگ ها, آنها دعوت مردم به نم نم توتون و تنباکو بر روی درام به عنوان یک برکت و رحمت است.

به عنوان آنها بازی یک دختر کوچک راه می رفت از طریق جمعیت با یک کاسه سوزاندن بخور دادن به مردم خم شد و دست تکان داد چرخش دود بیش از بدن خود را. برخی از عینک ماسک صورت.

یکی از Buckanaga را خاله ربکا صحبت می کرد در این مراسم ضمن تشکر از جمعیت بیش از 100 برای آینده و درخواست خود را برای ادامه حمایت از خانواده اش.

“این واقعا سخت است برای آنها و آنها را به یک راه طولانی پیش رو از آنها به طوری که آنها واقعا باید نماز خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که Ojibwe کلمه برای تشکر از شما: “Miigwetch.”

یکی دیگر از عمه, Jana Williams گفت: در این مراسم که اگر Buckanaga درگذشت, آن را نمی خواهد بیهوده به عنوان بستگان او تصمیم گرفته بود به او اهدا اعضای بدن.

“ما ممکن است از دیدن چشمان او به دنبال بازگشت ما” گفت: ویلیامز. “ما ممکن است در قلب او است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله