Tiruchy: برخی از 178 سرخپوستان که رشته در مالزی وارد اینجا شب گذشته توسط یک خبره هوایی هند اکسپرس پرواز تحت Vande بهارات ماموریت. هیچ کدام یافت می شود توسط Covid با توجه به Tiruchy collector S Sivarasu.

جمع آوری گفت newsmen در اینجا در روز یکشنبه که همه 178 نفر در میان آنها کارمندان شرکت های خصوصی و بازرگانان و دانشجويان نقطه از Tiruchy همجوار آن مناطق بودند به نمایش در فرودگاه در هنگام ورود.

از آنها تنها یک بستری شد مهاتما گاندی یادبود بیمارستان دولتی در اینجا برای کلیه بیماری در حالی که 117 گرفته شده بود به قرنطینه مرکز در دولت کالج مهندسی در Sethurapatti و بقیه از 60 افراد جایگزین در هتل های مختلف در اینجا او اضافه شده است.

این افراد بودند که جایگزین در قرنطینه تسهیلات در دولت کالج مهندسی و کسانی که شده اند جایگزین در هتل خواهد شد در 14 روز خود قرنطینه جمع اضافه شده است.

Sivarasu گفت: 962 نفر از تامیل نادو که رشته در هونگوند در Maharashrtra وارد اینجا Shramik قطار ویژه با 22 مربیان و در Tiruchy راه آهن اتصال آنها دریافت شده توسط او و دیگر مقامات.

این عودت تگرگ از 34 منطقه تامیل نادو و از آنها 79 از ویللوپورم, 62 از تیرونلولی, 57 از تیرووننملی, 55 از مادورای, 52 از Cuddalore, 50 از Kancheepuram, 49 از سالم 41 از تانجاوور, 38 از رمنتهپورم, 37 از Kanniyakumari, 33 از Virudhunagar, 30 از سیوگنگا, 29 از Tiruchy, 28 از دیندیگول, 27 هر یک از Thiruvallur و Thiruppathur, 26 از وللر, 24 هر یک از Ariyalur و پودوککتی, 22 هر یک از کویمباتور و Theni, 21 از Tiruvarur, 17 از نگپتینم, 16 هر یک از دهرمپوری و Toothukudi, 14 از کریشنگیری, 13 از Nilgiris, 11 از پرمبلور, 10 از چنای و یک نفر از Kallakurichi منطقه جمع گفت.

همه آنها منتقل شده اند خود را به مناطق مربوطه توسط خصوص تنظیم TNSTC اتوبوس و تحویل به منطقه مربوطه جمع آوری شده است. همه آنها را توصیه به رفتن زیر 14 روز دوره قرنطینه در خانه های مربوطه خود او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله