بنگلور: به عنوان بسیاری از 326 مردم گیر در لندن با توجه به COVID-19 مستند وارد Kempegowda فرودگاه بین المللی اینجا را در ساعات اولیه روز شنبه.

پس از ورود آنها توسط یک هوایی هند تخلیه پرواز در 4.45 هستم, یک تیم تاج رزمندگان بررسی مسافران وضعیت سلامت قبل از اجازه دادن به آنها به تعیین مراکز قرنطینه.

تمام 326 مسافران یافت شد بدون علامت قرار داده تا در هتل ها به عنوان انتخاب شده توسط آنها یک ارشد کارناتاکا دولت رسمی گفت.

دولت در امور اجرایی تعیین شده خاصی تفریحی و هتل ها به عنوان مراکز قرنطینه به خصوص برای کسانی که رشته در کشورهای خارجی است.

وزیر B S Yediyurappa بود دستور مقامات که آن دسته از بازگشت از کشورهای خارجی و کشورهای دیگر نباید اجازه داده شود به معاشرت با دیگران بدون تحت 14 روز قرنطینه و اجباری COVID-19 تست های گرد.

به زودی پس از مسافران تکمیل اولیه آزمون BMTC اتوبوس آنها را در زمان به تعیین مراکز قرنطینه.

کسانی که مایل به قرنطینه در پنج ستاره هتل ها را مجبور به تحمل هزینه های.

سلامت کارگران در زمان اضافی اقدامات احتیاطی در حالی که غربالگری این بیماران است. از آنها خواسته شد برای دانلود قرنطینه سازمان دیده بان نرم افزار تلفن همراه توسعه یافته توسط کارناتاکا دولت برای نظارت بر کسانی که در قرنطینه به طوری که آنها را دست انداختن هنجارها.

نرم افزار سوئیچ در geo-سیستم موقعیت یابی تلفن و باعث می شود آن را اجباری برای قرنطینه فرد را به یک عکاسی از خود در هر ساعت تا شب در محل تعیین شده و ارسال آن به دولت است.

کسانی که نقض قرنطینه هنجارهای صورت مجازات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de