حیدرآباد: coronavirus مستند است که با داشتن یک تأثیر عمده ای بر شبکه ای از Deeni Madarsas در Telangana که انتقال آموزش مذهبی به حدود 60000 دانش آموزان است. که به دلیل کاهش شدید کمک های مالی و خیریه در این ماه رمضان با توجه به تاثیر coronavirus.

وجود دارد بیش از 4000 Deeni Madarsas در Telangana. با توجه به برآورد این madarsas در مجموع نیاز تومان به 1000 کرور روپیه در هر سال به عنوان تقریبا در هر موسسه دارای امکانات شبانه روزی.

بسیاری از Deeni Madarsas در آستانه بسته شدن به عنوان مدیریت قادر به بسیج منابع مالی مورد نیاز برای نگه داشتن عملیات رفتن. حتی اگر مستند برداشته شده است در چند هفته آینده پدر و مادر ممکن است آماده به ارسال بخش خود را به این موسسات.

بزرگترین نهاد مذهبی در Telangana دولت جامع Nizamia که در آن حدود 1 000 دانش آموزان در حال تحصیل در رشته الهیات و مذهبی دیگر دوره های آموزشی. این 165 جزئی مؤسسات تابعه. این نهاد با هزینه های سالانه است که بیش از Rs 6 کرور.

این madarsas نه هر تولید درآمد دارایی و نه هیچ منظم منابع درآمد. بدون کمک از دولت آنها و وابسته به سازمان های خیریه و کمک های مالی داده شده توسط جامعه.

Dr Muftia Rizwana پروین رئیس Jamiat ul Mominath منحصر به فرد موسسه برای دختران و زنان گفت: این نهاد در حال اجرا است تشکر برای حمایت مالی از جامعه است. ثروتمند مسلمانان خود را محاسبه زکات در ماه رمضان کمک می کند که پوشش 80 درصد از هزینه های خود را.

برای جمع آوری صدقه و خیریه این نهاد ارسال نمایندگان خود را به مکان های مختلف و نصب مجموعه شمارنده در مقابل مساجد. این مستند به رد این فرایند است.

او گفت: با توجه به مستند ثروتمندان را منحرف معمول سهم آنها را به Deeni Madarsas به تغذیه ضعیف است. هنگامی که قفل برداشته است آنها ممکن است تمرکز بر احیای کسب و کار خود را.

عاری از مقدار حمایت مالی madarsas مجبور خواهد شد برای به هم نزدیک کردن و یا کاهش مصرف. او ترغیب دولت به ویژه ارائه کمک های مالی و مشوق های دیگر به madarsas برای اطمینان از بقای خود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله