لباس شب برای تو: دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان را نجات داد بیمارستان محلی از در حال اجرا از PPE

دفعه بعد آن را احساس می کند مانند جهان هرگز بهتر و هیچ چیز وجود دارد هر کسی که می توانید انجام دهید تا آن را بهتر به یاد داشته باشید این است.

یک گروه کوچک از دانشجویان از دانشگاه مینه سوتا فقط اختراع جدید کلاس 1 دستگاه پزشکی کردم و آن را به تولید در زمان برای نجات دانشگاه از مرکز پزشکی و بیمارستان کودکان از در حال اجرا از تجهیزات حفاظت شخصی.

در آن زمان آنها دو هفته است.

دانشگاه مینه سوتا مرکز پزشکی و دانشگاه مینه سوتا ماسونی بیمارستان کودکان در حال اجرا را از طریق هزاران و هزاران نفر از محافظ لباس هر روز. آنها سعی کردند به خرید بیشتر اما زنجیره تامین از چین شکسته شد و هر بیمارستان شد رقابت برای لباسهای که چپ شد.

این راه حل که در گذشته محل آنها نگاه کرد. گروه مهندسی پزشکی و 18 دانشجو داوطلبان از پروفسور استیون Saliterman را مهندسی پزشکی کلاس.

M بهداشت فرویو بیمارستان سیستم مورد نیاز لباس است که مقرون به صرفه یکبار مصرف one-size-fits-all و امن تر از کیسه های زباله پزشکان و پرستاران مجبور به پوشیدن در جاهای دیگر.

هر تولید کننده, پزشکی, تامین کننده و PPE کارگزار آنها با نزدیک شدن به آنها گفت هیچ, و یا نمی بازگشت به تماس و یا قرار دادن آنها در لیست انتظار.

در مارس 17, بیمارستان رسیده به Saliterman که رسیده به دانش آموزان خود را که پریدند در زوم تماس بگیرید.

“اگر شما می تواند کمک کند در زمان هایی از این ابتکار عمل” گفت: مالکوم Pithawalla که رهبری این تیم از دانش آموزان که جستجو برای مقرون به صرفه منبع مواد خام برای لباس. “مردم در آن با هم و همه می خواهد برای کمک به هر یک از دیگر. چه راهی بهتر از همکاری و حل مشکل یک گام در یک زمان؟”

دانشجويان شکست این مشکل بزرگ را به قطعات کوچک. در گروه اول تماس با آنا Karos شروع به طراحی و برش لباس شب نمونه های اولیه در یادداشت. او رهبری تیم طراحی.

“ما prototyped با کیسه زباله با سفره ما برداشت تا هر ورقه های پلاستیکی ضخیم ما می تواند پیدا کردن در فروشگاه,” او گفت:.

با هر طراحی آنها مشورت با پزشکان و پرستاران که به ارائه پیشنهاد و یا با اشاره به نقص اما به پایان رسید هر جلسه در همان یادداشت: “هر آنچه که شما باید آن را OK. آن را OK. ما فقط نیاز به چیزی.”

به جای کیسه زباله با armholes دانشجویان طراحی لباس شب با آستین شال روابط در دور کمر و انگشت شست بنابراین آستین پهلو منظمی را به دستکش.

به دانش آموزان داد تا شب و تعطیلات آخر هفته و زمان آزاد و زمان کلاس به کار بر روی این پروژه است. Nels شفر تقسیم وقت خود را بین کار طراحی و علاج ناپذیری بیمار من که شیفته این پروژه است.

“او به من گفت که چقدر خوشحال و افتخار او این تلاش گفت:” شفر که از دست مادر بزرگ خود را به سرطان در مدت کوتاهی پس از اولین لباس به تولید رفت. “من همیشه به یاد داشته باشید که. تلاش من این است که اختصاص داده شده به مادر بزرگ من است.”

رفع امریکا را شکسته PPE زنجیره تامین نبود درس دانش آموزان می تواند از یادگیری یک کتاب درسی.

“چیزی شبیه به این, آن را تقریبا مانند یک دوره سقوط” گفت: لوگان Remington. “من برای پیدا کردن آن بسیار مفید تر از هر چیز دیگری است که من آموخته ام در کالج.”

Saliterman کلاس می آموزد در پزشکی دستگاه نمونه سازی اما خود دانش آموزان کل ارشد سال به آمده تا با یک دستگاه پزشکی. در حال حاضر مهلت تنگ تر شد و سهام اینجا خیلی عالی هستش.

“ما آن را” Saliterman گفت: دکتر کوین وانگ متخصص بیهوشی که برای اولین بار به او. “آن را به دانش آموزان و ما آن را حل کند.”

در حالی که تیم طراحی کار روی لباس مواد تیم به رهبری توسط سام Newell و جان Liu نمیفهمد چه چیزی آنها باید ساخته شده از و چگونه. پس از ده ها تن از تماس و چند داوطلبان آنها یافت قطبی پلاستیک در اوکدیل.

نه تنها این شرکت را به برخی از مشتریان خود ارائه شده به تاخیر سفارشات ایستاده به بیمارستان لباسهای اولویت است. تا پایان هفته آینده, با کیفیت بالا ضد آب پلی اتیلن فیلم نورد خط مونتاژ آماده ساخته به لباس.

ده هزار لباسهای یک روز برای شش تا هشت هفته.

انتظار برای ساخت این لباس بود و روباه قرمز نوآوری در آردن هیلز که در زمان این کار حتی اگر به سختی نیمی از نیروی کار خود را به بازگشت به کار.

“آنها به ما گفت:” ما نیاز 350,000 لباس. می تواند به شما کمک کند؟'” گفت: روباه قرمز رئیس جمهور Jon, روستایی, روستایی که می شود بسیاری از تماس خواهم که این روز است. او گفت: شرکت خود را می تواند کمک کند.

یک تیم از دانش آموزان به دنبال مقررات و راهنمایی از غذا و دارو به مطمئن شوید که دولت فدرال به حال هیچ اعتراض به عبا پروژه.

یکی دیگر از تیم نگه داشته و پیگیری پرونده از جمله 700 e-ایمیل های رد و بدل شده در طول آن دو هفته است.

تولید جدید “لباس برای تو” به صورت جدی آغاز شد و در آوریل 1. با تشکر از ریخت و از بیمارستان از اطفال پرستاران که کردم به تست اولین نمونه های اولیه از مدیران که خواب را کمی ساده تر در شب.

برای اعضای تیم مانند پیتر لیندن های لباس شب پروژه آورده احساس هدف و آسایش پس از هفته دررفتگی و انزوا. در دانشگاه فقط دیدن سایر دانش آموزان مشغول به تحصیل در کتابخانه و یا مشغول به کار در آزمایشگاه ساخته شده او را احساس می کنم “مثل شما بخشی از یک تلاش جمعی,” او گفت:.

“خروج از برگ که یک شکاف است. این کمک کرده است آن را پر کنید,” لیندن گفت. “فقط به احساس می کنید مثل شما در یک تیم با مردم و تلاش برای حل قانونی مشکل در جامعه خود را. آن را شسته و رفته شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de