هوایی هند پرواز حمل سرخپوستان رشته در انگلستان می رسد بنگلور

بنگلور: این هواپیما و خروج از فرودگاه هیترو لندن از طریق دهلی نو برای بنگالور در روز یکشنبه با 323 شهروند هند فرود آمد در Kempegowda فرودگاه بین المللی.

هوا در هند بوئینگ 777 رسیده بنگالور در 4:30 صبح با 1.5 ساعت تاخیر.

همه مسافران خواهد شد به نمایش در هنگام ورود و معطوف به قرنطینه به مدت 14 روز در هتل ها و خوابگاهها و دیگر مراکز قرنطینه. حدود 800 نفر خواهد بود به ارمغان آورد به کارناتاکا توسط سه هوایی هند پرواز در چند روز آینده.

این اولین پرواز از لندن است که وارد کیا پس از دولت اتحاد پرچم این Vande بهارات ماموریت در مارس 7 به منظور تسهیل در بازگشت از شهروندان در کشورهای خارجی در سراسر جهان است.

Meghna یکی از مسافران وجد آمدیم در رسیدن به شهر خانه مشترک او سفر تجربه. “در این پرواز هیچ وعده های غذایی و یا خدمات بسته بندی مواد غذایی و آب ارائه شده (به اندازه کافی برای 3-4 وعده های غذایی!). حمام دسترسی بدون محدودیت است اما صف برای حمام در راهروی مجاز نیست.”

او گفت که یکی از عمده اجازه دهید به پایین بود که یک سوم از پرواز ارائه شد هر دنده محافظ. “ردیف 41-52 تا به حال به خود تکیه می کنند عرضه از ماسک و دستکش.” او اظهار داشت.

در مارس 10, کمیسیون عالی هند به لندن ارسال شده در توییتر”هوایی هند را تخلیه پرواز برای بنگالور طول می کشد خاموش با 323 رشته سرخپوستان در هیئت مدیره است.”

بالا کمیسیون خطاب به این پرسش از شهروندان که به رشته در مستند و حسرت به بازگشت به هند است.

این کمیسیون خواسته است KSRVS Chalam یکی از رشته سرخپوستان در لندن به ایمیل خود اطلاعات پس از او نوشته شده که همسر خود را ديابتی و نیاز به توجه پزشکی به عنوان خانواده نمی تواند این شانس را به حرکت در پرواز برنامه ریزی شده به بنگلور. “ما شهروندان ارشد هستند و در حال حاضر رشته در لندن و انتظار برای رفتن به عقب. لطفا کمک کنید. با تشکر از شما.”

این کمیسیون همچنین هشدار داد مسافران از های yemails با دیگر مردم در رسانه های اجتماعی.

“نمی تواند بخشی از واتساپ یا دیگر گروه های شناور توسط مردم برای شما ناشناخته است. این می تواند منجر به پتانسیل تقلب. با ما بماند. بیشتر پروازها در آینده به زودی” این ماموریت هشدار داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر