Anti-مستند تظاهرکنندگان راه رفتن به کارولینای شمالی مترو مسلح با اسلحه و راکت انداز

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Anti-Lockdown Demonstrators Walk Into North Carolina Subway Armed With Guns and Rocket Launchers

تصویر: اخبار و آبزرور (YouTube)

امروز در قسمت “آیا…آیا مردم سفید OK?”—یک گروه از 11 anti-مستند تظاهرکنندگان راه می رفت به یک مترو ساندویچ فروشی در, رالی, N. C., شنبه حمل آرایه ای از سلاح, اعم از تپانچه به کل کون راکت انداز.

تبلیغات

با توجه به اخبار و آبزرور—انتشار است که دستگیر شده و تصاویر منتشر شده از این رویداد که باید از آنجا رفته ویروسی—تظاهرات سازماندهی شده بود توسط یک گروه به نام آبی کلبه اسکیموها و با توجه به آن Facebook صفحهآن ماموریت به سادگی به استفاده از یک “فرصت برای اول و دوم متمم حامیان با هم ملاقات مردم با مشترکات و گرفتن برخی از ورزش در حالی که همه ما به هدر رفتن دور در خانه.” چرا که هیچ چیز می گوید: “شما نمی تواند همسایه” مانند یک در4 پرتاب موشک بسته به پشت خود را.

تبلیغات

همانطور که با بسیاری از دیگر ضد قفل تظاهرات که فنر در سراسر کشور آبی کلبه اسکیموها تظاهرکنندگان را بدون توضیح در بر داشت یک لینک بین حق حمل سلاح و اقامت در خانه سفارشات به معنای آهسته گسترش COVID-19. البته زمانی که شما به خودتان پیدا کنید راه رفتن به یک فروشگاه ساندویچ و به دنبال مانند یک Grand Theft Auto شخصیت شانس منطق و احساس-ساخت نیست بالا در فهرست اولویت خود را.

در این مورد این گروه می خواهد آن را به روشن است که حوادث در شنبه نیست در نظر گرفته شده به عنوان یک شکل از اعتراض در همه.

“پیاده روی در روز شنبه نبود در اعتراض به آن تجمع برای حمایت از ما خدا داده آزادی به عنوان آمریکایی” این گروه گفت: NBC اخبار از طریق ایمیل. “ما رهبری را برای رفتن به گرفتن برخی از هوای تازه و آفتاب و برخی از مقدار مورد نیاز ورزش است.”

“ما صلح آمیز و مایل به آن را نگه دارید که راه در همه هزینه ها” در این بیانیه ادامه داد. “ما به دنبال برای یک مبارزه است. ما در واقع می خواهید مخالف است. ما می خواهیم برای قرار دادن یک لبخند, لرزش برخی از دست و دوستانه باشد. مسلح جامعه مودب جامعه است.”

تبلیغات

آن را حس می کند که نبود این گروه قصد به مرحله اعتراض پس از تظاهرات صورت گرفت در مرحله اول از یک سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی کارولینای شمالی آغاز شده است که با افتتاح پارک و تعدادی از کسب و کار در شب جمعه با توجه به NBC.

اما در حالی که اعضای این گروه ممکن است ادعا می کنند به سادگی می خواهید برای پیدا کردن دوستان خود را با آلت تناسلی مرد غول پیکر پیشرفت پرتاب بیش از شانه های خود را برخی از ناظران از تظاهرات روشن ساخته است که حضور خود را تنها آنها را ناراحت کننده است.

تبلیغات

فیلم از این رویداد را نشان می دهد یکی از این گروه اعضای برگزاری یک غول آچار لوله گیر و نزدیک شدن به سیاه و سفید زن و شوهر و دو فرزند خود را پس از زن و شوهر بارها و بارها خواسته است که این گروه دور ماندن از آنها.

شما می توانید فیلم از تظاهرات زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>