بنگلور: از جان گذشته برای احیای فعالیت های اقتصادی در بنگلور در کارناتاکا دولت خواسته کارگران مهاجر به ماندن و ساخته شده است یک تن از وعده در معامله. در حال حاضر 10 روز پس از دولت تضمین از طرف لابی ساخت و ساز این کارگران مهاجر که تصمیم به عقب ماندن شده اند را در تلو تلو خوردن.

بسیاری از آنها را به تسلیم در مدارس و ازدواج سالن تا آنها می تواند بازگشت به کار خود سایت. اما از آنجایی که آنها هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و بازگشت به کار خود بسیاری از آنها خواسته شده است به تخلیه محل. و مواد غذایی بود که در حال خدمت به آنها متوقف شده است.

حدود 500 مهاجر کارگران از بیهار و Jharkand بودند تسلیم در S N Kalyana Mantapa, Talaghattapura در کنکپورا جاده اصلی. اما پس از کارفرمایان خود را هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده آنها را به کار سایت آنها خواسته شده است به تخلیه محل. برخی از آنها پناه گرفته اند در زیر پلها برخی تصمیم گرفته اند برای رفتن به حیدرآباد و رفتن از وجود دارد.

مشکل شروع شده 10 ماه پیش زمانی که دولت تصمیم به ایجاد ترتیبات برای ارسال به کسانی که کارگران مهاجر که می خواستم به بازگشت. پس از نزدیک به یک لاخ کارگران مهاجر از شمال کارناتاکا Odisha بیهار و راجستان چپ کارناتاکا آن احساس خطر دولت است که آن را دشوار خواهد بود برای شروع فعالیت های اقتصادی بدون سرنشین کارگران.

جلسه اضطراری نامیده می شد با نمایندگان بخش های مختلف که در آن توافق شد که کارفرمایان سعی خواهد کرد تا آنها را متقاعد به ماندن بگیرید. دولت مطمئن است که کارگران مهاجر خواهد بود نگاه کرد و پس از لغو قطار بودند که آنها را به کشورهای مربوطه. هنگامی که مخالفت با این حرکت دولت در دفاع از خود گفت که خود را در کشورهای مربوطه آماده بودند به آنها را دریافت.

مشکل این بود که کارگران مهاجر هستند به کار گرفته شده توسط پیمانکاران. پس از مستند پیمانکاران تا به حال پرداخت نشده کارگران. کسانی که شاغل در صنعت ساخت و ساز خانه داری و سازمان های امنیتی بستگی به پیمانکاران برای پرداخت های خود را. آنها داده شد اسکان موقت در امید پیمانکاران در نظر گرفتن آنها را به عقب. کسانی که گرفته شده توسط پیمانکاران بازگشت به محل کار خود و دیگران بیرون کشیده شده اند.

مشکل آغاز شده برای کارگران مهاجر همیشه از مستند آغاز شد. در مارس 23, کارناتاکا, دولت اعلام کرد که دولت در اجرای ایندیرا محیط های اغذیه فروشی خواهد شد ارائه رایگان مواد غذایی به دستمزد روزانه کارگران است. در عرض 24 ساعت از سفارش, دولت رفت و برگشت در وعده خود را به حفظ اجتماعی فاصله موجب خروج مهاجران در تلو تلو خوردن.

اما در آوریل محیط های اغذیه فروشی باز شد اما دولت دستور داد آن را به متهم کرد و گفت که آنها به هر حال توزیع جیره غذایی رایگان به کارگران در سراسر کشور.

Vievekananda شارما یک کارگر از, Jharkhand در بنگلور خورده بود به مدت دو روز به طوری که او می تواند او غذا 3 ماه دختر. وضعیت مهاجران از خارج از دولتی و غیر مهاجر شهری فقیر در Mahadevapura آنقدر وحشتناک است که چند تن از آنها می خواستم پیاده مغازه ها باز می شود به طوری که آنها می توانید فروش اموال خود را برای به دست آوردن نیازهای اساسی برای خانواده خود را. چند داستان هایی هستند که در این گزارش از قو.

در حالی که مهاجران ترک کرده اند دولت در بسیاری از داستان هایی بر اساس مطالعه انجام شده توسط رشته کارگران اقدام شبکه (قو) اظهار داشت: دومین شماره از SOS تماس تقاضا برای پول نقد و دیگر کمک های ساخته شده توسط رشته مهاجران (4,736) در کارناتاکا.

در یکی از موارد قو تیم دریافت سه تماسهای جداگانه از معلمان طرح در Mysuru. شرکت نمی توزیع جیره و گفت که وضعیت این رشته نمی شد ‘بد’ از پیمانکار شد ارائه کمک.

“با توجه به یک گروه بزرگی اندازه ما با اشاره به این Mysuru شهرستان شرکت. مقامات شرکت بررسی می شود دو بار با اشاره به جزئیات و عکس های این رشته اما توزیع هر گونه جیره. قو گفته شد توسط مقامات که این موضوع مراقبت گرفته اما در پیگیری تماس با رشته ما کشف کرد که جیره بودند در واقع تحویل داده نمی شود. پیمانکار که زندگی 30 متر دورتر از جایی که کارگران گرفتار شده بودند ادعا کرد از سوی دیگر است که او نمی تواند کمک کند به عنوان او نیست که یک پاس به سفر در این شهرستان است. پس از تماس با صاحب ملک ما متوجه شدیم که او در ابتدا به ارائه برخی از جیره بود اما دیگر قادر به, به دلیل محدودیت های سخت در سفر. او حاضر به دادن پول/جیره و توافق برای رسیدن به Mysuru مرز از شهر خود. این شرکت هنوز گرفته نشده و هر بتن اقدام مثبت” در این گزارش اعلام کرد.

در شنبه Bruhat بنگلور Mahanagare Palike (BBMP) بودند deputed به کمک رشته 11 مهاجران از Bagalagunte. آنها معطوف به دولت هنر کالج, خوابگاه پسران در Primose جاده ها است.

با مستند بودن پیشرفت قو شده است دریافت تماس از غیر مهاجر شهری فقیر است که باید اجرا از پول نقد به عنوان آنها به سمت چپ از کار و حقوق و دستمزد. مطالعه بیشتر نقل شده که همه غیر کارگران مهاجر باید جیره کارت. پس از چندین کارگران قادر به می دانم که بخش اعداد BBMP خط تلفن ثابت شد بیهوده به چند تا از آنها را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله