یک Wayzata تاجر که شکست خورده است و سه بار برنده شهر تصویب قرار داده تا یک multiuse ساختمان در Lake Minnetonka می گوید که او انجام داده در تلاش است.

“من می دانستم که از ابتدا آن را یک شات طولانی” گفت: ریک به دنیا آمد.

متولد می خواستم به تخریب و جایگزین Boatworks یک سال 1940 multiuse ساختمان او صاحب در انتهای غربی شهر با یک مقدار بزرگتر Boatworks چهار داستان فقط مراحل از دریاچه. آن بیش از 200 ، 000 فوت مربع خواهد خانه فضای اداری و رستوران و آپارتمان. عمومی و تجمع در فضاهای خارج به دنیا آمد و گفت: می تواند اتصال جاذبه های همسایه: یک قرن ترمیم انبار در یک طرف و ساحل شهر دیگر.

اگر چه بسیاری از مسئولان شهرستان دوست game, این مفهوم به طور کلی شورای شهر در نهایت آن را رد کرد و در مارس 5, تصمیم گیری است که چهار داستان با ساختار بود فقط بیش از حد بزرگ است. محل را ى محدودیت ارتفاع ساختمان به سه طبقه.

این درگیری نشان دهنده مداوم تنش در جوامع اطراف دریاچه میننتنکا بر اینکه اجازه ساخت و ساز بزرگ در به طور فزاینده ای با ارزش لیک فرانت اموال در خطر تغییر سنتی گذاشته پشت فضای شهرهای خود را.

در جلسه شورای, شهردار, کن Willcox هشدار داد که ساختار را تضعیف می کند “شخصیت از شهر های کوچک” از یک شهر که در آن ى موجب حد تقریبا تمام ساختمان ها به دو یا سه داستان است.

“در طول زمان Wayzata خواهد بود میامی,” او گفت: “اگر مقامات نیست سخت در مورد ارتفاع. “ما می خواهم این نوع از توسعه فشار بر ما تمام وقت.”

متولد طول می کشد یک دید متفاوت از شهر چگونه باید رشد کند. “گذشته خوب است, اما شما نیاز به احترام به آینده,” او در مصاحبه ای گفت: پس از این شورا را رد کرده است.

متولد شده است و مدیر عامل و موسس بانک مرکزی مشاوره یک شرکت فن آوری مستقر در ساختمان فعلی همراه با دیگر دفاتر یک آبجوسازی taproom و رستوران 6Smith.

او برای اولین بار با نزدیک شدن به شهرستان از یک سال پیش با برنامه ریزی برای پنج داستان ساختار. مقامات تلقی می شود آن را بیش از حد بزرگ است. او سعی کرد دوباره در ماه اکتبر با چهار داستان با پیشنهاد قابل استفاده در پشت بام منطقه است. جواب منفی, مقامات گفت.

در ماه فوریه او در ارائه این نسخه را رد کرد هفته گذشته است.

یک ساختمان در Wazyata ارشد مجتمع مسکونی است که در واقع بلندتر با برخی از قطعات به عنوان بالا به عنوان پنج داستان است. اما Willcox اشاره کرد که ساختمان جایگزین یک رنگ باخته مرکز خرید در تالاب سابق به شدت هموار بیش از آن محل ارائه ساخت و ساز غیر معمول چالش است.

مقامات شهرستان به حال خواست به دنیا آمد به در نظر گرفتن از بین بردن یا برخی از آپارتمانهای یا برخی از فضای اداری. اما او گفت: ساختمان کمتر از چهار طبقه خواهد بود و نه از نظر مالی امکان پذیر است, در بخشی به دلیل هزینه جابجایی مستاجران در طول ساخت است. و اگر ساختمان تمام شد آپارتمانهای, او گفت:, بیرونی, عمومی مناطق را مجبور به رفتن به عنوان صاحبان نمی خواهید مردم رومینگ گذشته پاسیو خود را.

“من متاسفم, اما وجود دارد هرگز نمی تواند یک ساختمان سه طبقه وجود دارد” متولد گفت: شورای. “این همه پایین می آید به ریاضی و ریاضی کار هرگز.”

هر چند نا امید با تصمیم شورای امنیت به دنیا آمد و گفت: پس از آن او را فقط در ادامه عامل 80 ساله Boatworks ساختار به عنوان او بوده است.

“من خوش شانس با این واقعیت است که آن را 100% اشغال شده است. آن را پر رونق ملک — البته پیر,” او گفت:.

متولد به ثبت نام در برنامه فعلی خود را مستاجران به اجاره بلند مدت و صنوبر تا بیرونی ساختمان.

“آن را مانند,” Oh no, چه کنیم حالا؟’ “او گفت:. “ما واقعا نیاز به انجام هر کاری است.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله