COVID-19 مرگ و میر رویکرد 600 در مینه سوتا

Category: کیمیا | No comments

مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر رسیده 591 در مینه سوتا که در آن ادامه گسترش بیماری های عفونی باعث شده است که 100 مرگ و میر هر چهار تا پنج روز این ماه است.

مینه سوتا وزارت بهداشت در صبح روز دوشنبه در گزارش جدید 13 کشته و 528 جدید آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 است که ناشی از یک رمان coronavirus آوردن ایالت مورد تعداد به 11,799. اما سه Minnesota شهرستان را تایید کرده اند موارد بر اساس بیش از 115,000 مولکولی تشخیصی آزمون های عمومی و خصوصی labs.

به عنوان بسیاری از 80 درصد از عفونت ها در نتیجه خفیف یا بدون علامت است و تا کنون 7,536 Minnesotans با تایید COVID-19 بهبود یافته اند و دیگر مورد نیاز برای منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس. وجود دارد 452 Minnesotans بستری برای COVID-19 از جمله 194 در بخش مراقبت های ویژه به دلیل شدید علائم تنفسی و اشکال در تنفس.

افزایش مورد مرگ و شمارش آمده است که رژیم صهیونیستی. تیم Walz باید تصمیم بگیرد که گام بعدی در مینه سوتا را همه گیر پاسخ. فرماندار دو بار تمدید اقامت در خانه که منقضی مارس 18 و هنوز برای اعلام کند چه اتفاقی خواهد افتاد پس از آن.

سفارشات عمدتا طراحی شده برای به تاخیر انداختن اوج این بیماری همه گیر و خرید زمان برای بیمارستان ها برای اضافه کردن بخش مراقبت های تخت و هواکش. همانطور که از صبح روز دوشنبه 1,024 از دولت 1,244 ICU تخت اشغال شده توسط بيماران مبتلا به COVID-19 یا شرایط پزشکی دیگر ربطی به این بیماری همه گیر. بیمارستان ها یکی دیگر از 1,351 تخت ICU است که می تواند آماده در عرض 72 ساعت. دولت هم چیده شده برای حداقل هفت جایگزین مراقبت های سایت در سراسر کشور — از جمله توقیف طولانی مدت مراقبت تسهیلات در رزویل — که می تواند در خدمت به عنوان سرریز و ارائه مراقبت های بیمارستان به صورت پایدار و غیر COVID-19 بيمار.

مرگ و مورد آمار و ارقام گزارش روز دوشنبه پایین تر از کسانی که در گزارش قبلی روز. تعداد در قبل از دوشنبه ها شده اند نیز پایین تر هر چند با توجه به کمتر گزارش COVID-19 فعالیت بیش از آخر هفته.

 

توییتر: @stribjo

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>