یک COVID-19 شیوع آلوده 19 زندانیان و یا در حدود یک پنجم از ظرفیت در یک مرکز اقامتی در جنوب مینیاپولیس که آماده کم خطر فدرال زندانیان به دوباره وارد جامعه با توجه به اداره فدرال زندانها داده است.

یک عضو هیات نیز آزمایش مثبت برای این ویروس در یک مرکز در روچستر است که دارای زندانیان فدرال دراز مدت پزشکی یا بهداشت روانی نیاز دارد با توجه به داده ها.

این موارد علامت مثبت عفونت در BOP امکانات در مینه سوتا است. مسکونی re-entry مرکز واقع در 2825 E. دریاچه در خیابان مینیاپولیس و توسط داوطلبان از امریکا نگه می دارد تا به 121 مردان و زنانی که مجاز به خدمت بخشی از خود را به زندان در جامعه است. این برنامه کمک می کند تا آنها را توسعه مهارت های کلیدی برای ماندن جرم و جنایت پس از آزادی از جمله مالی و آمادگی شغلی پدر و مادر و ایجاد روابط سالم.

در سراسر کشور بیش از 3300 زندانی و 250 کارکنان عفونت فعال با توجه به BOP داده است. چهل و هشت زندانی کرده اند از ویروس.

BOP کاهش یافته است به مصاحبه درخواست. در بیانیه سخنگوی اسکات تیلور گفت: “در حالی که یک محیط منحصر به فرد است که به یک بیماری همه گیر ، مراقبت و درمان به شناسایی و مثبت COVID-19 مورد است. BOP شرح زیر است CDC ارشاد همان است که جامعه پزشکان و بیمارستان ها با توجه به قرنطینه و جداسازی روش همراه با ارائه درمان مناسب.”

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله