“تغذیه امریکا, جشنواره فیلم کمدی” می شود تشویق ایستاده برای گرد هم آوردن برخی از بزرگترین کمیک برای یک علت بزرگ. اما نیت خوب آن را تضمین نمی کند می خندد.

به طور عادلانه بهره مند شوند گرسنگی امداد که پخش یکشنبه در NBC در مواجهه با یک نبرد دشوار. انجام skits از خانه بدون هر کسی که به بازی با و یا مخاطبان بازخورد چیزی است که حتی کهنه نوازندگان در حال مبارزه برای استاد.

“شنبه شب زنده” در نهایت نمیفهمد فرمول در آن تلاش سوم این آخر هفته گذشته را در فصل آخر که به اوج خود رسید و با, خنده دار, سرود تشویق والدین به رفت و آمد فرزندان خود را با مشروب الکلی.

“تغذیه امریکا” ارائه نمی دهد هر چیزی را تقریبا به عنوان هوشمندانه “اجازه دهید بچه ها نوشیدنی” اما وجود دارد برخی از لحظات در دو ساعت پخش آن فراتر رفت و فقط trotting به از ستاره های بزرگ. پنج برجسته:

 

ادی مورفی نمرات دوباره. سابق جعبه دفتر پادشاه ادامه اخیر خود خط داغ با یک نام تجاری جدید شخصیت موری موری روح احساس با شش عمر دستاورد جوایز.

داستانی نوازنده که می تواند برای عبور Dennis Rodman اولین پسر عموی افتخار موثر بر هر کس از ری چارلز به مارتین لوتر کینگ جونیور در حالی که همچنین با اعتراف به این که او مرتب برای قتل بری رها کردن گربه.

مورفی طولانی وعده داده شده بازگشت خود را به ایستادگی کردن ریشه نمی تواند به اندازه کافی سریع.

 

زندگی با لویی. مینه سوتا بود و به خوبی با پسر مورد علاقه لویی Anderson, ناشیانه, آموزش نحوه استفاده از Cameo خدمات است که در آن ستاره ارائه تصویری shoutouts به طرفداران جان سخت. مربیگری اندرسون در لاس وگاس خانه شد برادرزاده جاش Florhaug که نقل مکان کرد و از شهرهای دوقلو فقط در سال گذشته به دنبال خود امیدوار کننده پایه تا حرفه ای غرب است. خانواده امر شد به اندازه کافی زیبا را برای اندرسون افتضاح تصور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

 

اجازه دهید بحث در مورد رابطه جنسی. دوباره. ارتباط با کارشناس لئون فلپس موفق بود به اندازه کافی “SNL” شخصیت به شایستگی فیلم های خود را — که فروش خوبی در هنگام ورود. هنوز هم آن را درمان Tim Meadows احیای خود را صاف صحبت کردن کازانوا و حتی بیشتر از یک ضربه به او پاسخ دادن به سوالات از Tina Fey, Colin Quinn, Seth Meyers و مایکل Che همه آنها را به صرف زمان در پشت “آخر هفته به روز رسانی” میز.

 

ریخته گری, طلسم. آن را امن فرض کنیم که تقاضا برای یک “Sabrina the Teenage Witch” مراسم نبود به خصوص بالا اما شاید چیزی که ساخته شده ادای احترام به سال 1996-2003 طنزهای خیلی جذاب است. برخی از بینندگان ممکن است متعجب و متحیر زمانی که یک فرد ناشناس پیوست زوم تماس در بین Melissa Joan Hart, کارولین رئا و بث برادریک. اما درست طرفداران تلویزیون شناخته مزاحم به عنوان Lucy Davis, در حال حاضر بازی پسر هیلدا در Netflix بکشد re-boot “سرد ماجراهای سابرینا.”

 

تیراندازی گاو نر. اگر فقط همه ما می تواند زندگی می کنند در کنار سارا سیلورمن. او طرح اسیر فیلم از او از بالکن, جوک ترک خوردگی از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به پیاده کردن زیر. David Letterman استفاده می شود به انجام یک شبیه بیت در طول اواخر شب روز اما هرگز با خیلی جذابیت.

 

 

@nealjustin

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله