بعدی مینه سوتا بسکتبال standout با برنامه ای به ماندن در خانه و بازی برای Gophers صرف این دبیرستان فصل صدها مایل دور حضور در دبستان مدرسه در ایندیانا است.

پس Gophers طرفداران ممکن است باید دوباره به راه افتادند به Treyton تامپسون.

بازی در La Lumiere, مدرسه حدود 20 دقیقه از South Bend, Ind., این 6-11 اسکندریه بومی رفت از تسلط کوچک-کلاس رقابت در روستایی در ایالت مینه سوتا به سفر به این کشور از طریق سنگ زنی برنامه.

این بود عمده تنظیم ذهنی و به خصوص از لحاظ جسمی برای دراز و باریک 16 ساله که وزن تنها 180 پوند از یک سال پیش. او تا به حال به خیلی بزرگتر و قوی تر و سخت تر.

“من احساس می کنم مثل این است که احتمالا بزرگترین پرش که من تا به حال گفت:” تامپسون که اضافه 20 پوند است. “من می خواستم برای آمدن به این [AAU] فصل به همه ثابت چرا رفتم به La Lumiere. فقط نشان می دهد که چقدر بهتر شدم.”

Gophers مؤمنان را به صبر برای گرفتن یک نگاه اجمالی از آینده خود مرد بزرگ پس از AAU فصل شده است را در خود نگه دارد با لغو ورزشی در جهانی همه گیر.

فرود تامپسون در ماه نوامبر گذشته هر چند باید بود برای ریچارد Pitino. مربی مبارزات به زمین مینه سوتا استخدام ادامه داد: زمانی که هاپکینز ارشد Kerwin والتون امضا شده با کارولینای شمالی در هفته گذشته. سه نفر از چهار گذشته Gophers کلاس شده اند وجود ندارد و در دولت بازیکنان. اما تامپسون 87 مراسم اهدای رتبه بازیکن در کلاس 2021 توسط 247Sports.com به پایان خواهد رسید که خشکسالی در این پاییز.

او اولین Minnesotan به ارتکاب به Gophers به عنوان یک دبیرستان junior پس Cretin-Derham سالن standout دانیل Oturu سه سال پیش. Oturu کلاس در سال 2018 شد Gophers’ آخرین محلی استخدام.

“آنها ندارد واقعا شهرت خوب از گرفتن مینه سوتا کودکان و نوجوانان” تامپسون گفت. “من می خواستم به تغییر است که تغییر فرهنگ آن و کمک به Gophers و خودم. نوع رهبری یک مسیر برای آینده مردم به ماندن در خانه.”

Gophers بودند ناامید کننده 15-16 زمانی که 2019-20 فصل بود به نام اما که تغییر نکرده تامپسون ذهن است. او را برداشت Gophers پس از ارائه کمک هزینه تحصیلی توسط آیووا فناوری تگزاس و اوکلاهما.

یکی از عمده عامل نزدیکی به خصوص پس از خانواده اش به 10 ساعته برای دیدن بازی او را برای La Lumiere و نمی توانید به تماشای هر بازی. او قصد دارد برای بازگشت وجود دارد برای فصل ارشد.

“هیچ دلیلی وجود دارد که من نیاز به رفتن به کالج” تامپسون گفت. “مینه سوتا بود همه چیز من می خواستم.”

میننهها آکادمی مرد بزرگ چت Holmgren و طلوع Christian Academy (کن.) بال کندال قهوه ای بالا Minnesotans در 2021 کلاس رتبه شماره 2 و شماره 16 در کشور است. Gophers هنوز استخدام Holmgren و قهوه ای. اما با اضافه کردن یک بازیکن با تامپسون صعودی اوایل معنی دار بود زیرا او دیده می شود می تواند سهام خود را به موشک وار رفتن این بهار و تابستان است.

تامپسون قاب شروع به گرفتن تا به مهارت است که او را به یک اجماع top-100 بازیکن. او نه تنها محافظت از لبه اما او نیز شاخه های دسته توپ و حرکت خوبی برای یک بازیکن خود را اندازه.

“یک چیز بزرگ برای او بود و او نشان داده شده است بسیاری از بهبود در اتاق وزن گرفتن قوی تر و بزرگتر و پر از,” La Lumiere مربی پت هلمز گفت. “او باید برای انجام این کار قادر به موفقیت در این ده بزرگ. چیزی که ما واقعا دوست دارم در مورد Treyton است او را برای رفتن به کار سخت و انجام هر کاری که او را به انجام بهتر.”

تامپسون پیوست D1, مینه سوتا, AAU تیم اما باید صبر کنید برای نشان دادن Gophers طرفداران تا چه حد خود بازی آمده است.

“من فقط کار کردن با خودم به وزن من,” او گفت:. “این یکی از نکات مثبت. من واقعا می خواهم به بازی بسکتبال در حال حاضر, اما فقط بزرگتر شدن برای فصل آینده بیش از حد خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله