اگر ما باید یاد بگیرند برای زندگی با این ویروس به عنوان Lav Agarwal می گوید: این دستگاه می تواند کمک به

Category: کیمیا | No comments

چنای: فقط دیروز یک گزارش به نقل از دانشگاه مینه سوتا گفت: دانشمندان coronavirus است به احتمال زیاد باقی می ماند یک تهدید برای دو سال دیگر! روز قبل از دیروز وزارت بهداشت مشترک وزیر Lav Agrawal گفت: ما باید یاد بگیرند به زندگی با ویروس. اگر این چنین است که نظارت مردم به علائم اولیه بسیار مهم می شود ما در تلاش برای به دست آوردن زندگی به برخی از صورت ظاهر از نرمال.

پژوهشگران در دانشگاه نورث وسترن و شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو, ایالات متحده توسعه داده اند یک پوشیدنی بی سیم سنسور که مانیتور سرفه و تب و تنفسی فعالیت برای تولید بینش با استفاده از یادگیری ماشین است که می تواند کمک به مدیریت COVID-19 بهتر است.

Researchers at Northwestern University and Shirley Ryan AbilityLab in Chicago, United States, have developed a wearable wireless sensor that monitors cough, fever and respiratory activity to produce insights, using machine learning, that can help manage the COVID-19 better. The sensor, a flexible band-aid-like sticker made of soft silicone material, is stuck on the neck at the lower throat, and works by constantly measuring vibrations from coughing, chest wall movements, respiratory sounds and heart rate as well as body temperature. (Photo | Northwestern University)

سنسور انعطاف پذیر band-aid-مانند دشنه ساخته شده از سیلیکون نرم و مواد در گیر گردن در پایین گلو و با این نسخهها کار به طور مداوم اندازه گیری ارتعاشات از سرفه دیوار قفسه سینه حرکات تنفسی برای تلفن های موبایل و ضربان قلب و همچنین درجه حرارت بدن.

چگونه کار می کند

آرون Jayaraman, یک دانشمند محقق در شرلی Ryan AbilityLab نقل است گفت: در دانشگاه نورث وسترن وب سایت است که تیم خود را در حال توسعه سفارشی پردازش سیگنال و ماشین-الگوریتم های یادگیری برای آموزش این دستگاه در تشخیص سرفه.

لرزش اطلاعات آلوده و غیر آلوده به افراد تغذیه به یک ابر. یادگیری ماشین نرم افزار میدارد تا در این تغییرات که آن را قادر می سازد برای ایجاد امضا از ارتعاشات هر دو مربوط به COVID-19 علائم و همچنین به عنوان کسانی که نشان از تنفس عادی یا قفسه سینه برای تلفن های موبایل.

از این امضا این است که قادر به مطابقت با COVID-19 علائم هنگامی که آن را ارائه خود را در جدیدتر بیماران.

“به عنوان الگوریتم می شود, دقیق, امید ما این است که آن را شروع به تبعیض در میان است که سرفه می COVID مانند و که از چیزی بیشتر خوش خیم” Jayaraman می گوید.

چه چیزی می تواند بهتر

در حال حاضر این سنسور نه خون اندازه گیری سطح اکسیژن است که به ویژه مهم است به عنوان بسیاری از COVID-19 بيمار را نشان نمی دهد هر گونه زجر تنفسی اما کم اکسیژن خون که می تواند منجر به مرگ شود.

شمال غربی دانشگاه جان راجرز می گوید که این تیم قبلا ثبت چنین قابلیت به بالينی درجه دستگاه نظارت برای بخش های مراقبت ويژه و می توان آن را تکرار در COVID-19 سنسور.

مداخله زود هنگام بدون تماس با تشخیص

حدود 25 افراد مبتلا شروع به استفاده از دستگاه های دو هفته پیش. Dr Mark هوانگ یک پزشک در شرلی Ryan AbilityLab که فرسوده سنسور خود می گوید: “این حسگر نیز ارائه خواهد شد پزشکان و بیماران صلح از ذهن آن را به عنوان مانیتور COVID مانند علائم به طور بالقوه باعث زودتر مداخله و درمان است.”

“این باز می شود تا جدید پزشکی از راه دور به عنوان استراتژی ما نمی خواهد که به در بيماران برای نظارت بر” Jayaraman می گوید.

در ابتدا تصور برای بیماران سکته مغزی

این دستگاه به عنوان یک نتیجه از تحقیقات قبلی توسط راجرز و Jayaraman را labs که نظارت بلع و اختلالات گفتاری در بیماران دوره نقاهت بعد از سکته مغزی. آن را بهینه سازی برای اندازه گیری ارتعاشی امضا از COVID علائم مانند.

این تیم در حال حاضر تولید ده ها تن از دستگاه در هر هفته است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>