بمبئی: با به عنوان بسیاری از 1,278 مردم تست coronavirus مثبت روز یکشنبه در ماهاراشترا تعداد این بیماران در کشور رسید به 22,171. این Covid-19 تلفات می ایستد در 832 پس از 53 مردم در برابر عفونت است. اما 399 بيماران ترخيص شده پس از بهبودی روز جمعه در نظر گرفتن مجموع به 4,199 تا تاریخ.

از کل مرگ و میر 20 ثبت شد در بمبئی 14 در شهرستان ملگن پنج هر کدام در پونا و جالگاون شهرستان در دو شهرستان دوله و در دوله روستایی پیمپری-چینچواد, Ahmednagar, Aurangabad شهر نندوربر, Solapur شهرستان و Vasai-ویرر. نوزده از کل فوت شد و بالاتر از 60 سال سن در حالی که 30 نفر بودند از گروه سنی 40 تا 59 سال. بیست و هفت نفر هم در معرض خطر بیماریهای مانند دیابت و فشار خون و بیماری های قلبی و غیره.

در ضمن 54 ساله و اهل بیت از Byculla زنان زندان در بمبئی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus زندان کرد. او با اشاره به دولتی JJ بیمارستان چند روز پس از بازگشت او به سطح اشباع اکسیژن کاهش یافت و به زیر 90 درصد بوده است. در طول درمان او آزمایش coronavirus که منفی در روز جمعه. اما دومین آزمون انجام شده در شنبه آمد مثبت برای Covid-19.

او تحت درمان در بیمارستان سنت جورج. مورد جدید می آید دو روز پس از یک دکتر متصل به Byculla زندان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. قبلا 77 زندانیان آرتور جاده زندان در اینجا و 26 کارکنان مشخص شد که قرارداد عفونت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de