مطمئن شوید که مهاجران برای بازگشت به خانه در قطار ویژه: مرکز متحده

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: این مرکز گفت: این اشاره کرد با نگرانی بزرگ است که کارگران مهاجر همچنان به راه رفتن بر روی جاده ها و خطوط راه آهن به بازگشت به مکان های مادری خود و خواسته متحده به اطمینان حاصل شود که آنها به خانه سفر در قطار ویژه اجرا برای آنها از نقاط مختلف کشور است.

در نامه ای به رئیس دبیران از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه, اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla همچنین به دنبال همکاری خود را در حال اجرا بیشتر Shramik قطار ویژه برای کارگران مهاجر.

با اشاره به جلسه برگزار شده توسط کابینه وزیر راجیو Gauba روز یکشنبه Bhalla گفت: در این جلسه وضعیت کارگران مهاجر راه رفتن بر روی جاده ها و خطوط راه آهن بود اشاره کرد و با نگرانی بزرگ است.

“از آنجا حرکت خود را با اتوبوس و ‘Shramik’ قطار ویژه شده است مجاز به فعال کردن سفر خود را به مکان های مادری همه امور خارجه/UT دولت ها باید اطمینان حاصل شود که کارگران مهاجر انجام توسل به راه رفتن بر روی جاده ها و خطوط راه آهن” او گفت:.

در صورتی که آنها در بر داشت در چنین وضعیت دبیر خانه گفت: آنها باید مناسب توصیه شده به نزدیکی پناهگاه و ارائه شده با آب و غذا و غیره. تا اين زمان آنها تسهیل شده به هیئت مدیره Shramik ویژه قطار یا اتوبوس.

بیشتر Bhalla گفت: به عنوان درخواست شده توسط دولت, وزیر دولت/UT دولت باید به همکاری با راه آهن در حال اجرا بیشتر Shramik قطار ویژه به طوری که سفر از رشته کارگران مهاجر است که با تسهیل در سرعت سریع تر.

“من مصرانه بر همه شما اجازه می دهد تا دریافت تمام Shramik قطار ویژه و بدون هر گونه مانع و تسهیل حرکت سریع تر از رشته کارگران مهاجر به مکان های مادری خود,” او گفت:.

شانزده کارگران مهاجر بودند که در راه رفتن به خانه به, Madhya Pradesh شد mowed پایین توسط یک قطار در ماهاراشترا اورنگبد هفته گذشته پس از آنها خوابش برد در خطوط راه آهن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>