این Telangana دولت کشد paavam صورت هنگامی که آن را وعده به درمان کارگران مهاجر به عنوان “خود ما biddas” اما کارگران را به جای راه رفتن از ماندن. کارگران دکن کرونیکل سخن گفت تا به حال هزاران دلایل انتخاب برای راه رفتن به جای انتظار برای قطار و یا اتوبوس, دولت به وعده آنها را به خانه.

در این میان بسیاری از کارگران گفت: این مواد غذایی استفاده می شود که عرضه شده توسط دولت در حال حاضر متوقف شده است.

در Vanasthalipuram ما در بر داشت یک گروه از کارگران مهاجر راه رفتن در بزرگراه ها است. آنها آغاز شده بود از Balapur و هدف برای رسیدن به Chhattisgarh. پرسید که چرا آنها حاضر به صبر کنید برای چند روز بیشتر برای دولت به سازماندهی یک قطار یا اتوبوس برای آنها یکی از آنها گفت: “ما ثبت نام چند روز پیش و منتظر. اما ما از مواد غذایی در حال حاضر و نمی توانم اینجا بمانم دیگر هیچ.”

این گروه تا به حال ساخته شده ترتیبات با کسی که به آنها وعده برخی از فضا در یک کامیون. آنها را مجبور به راه رفتن به Choutuppal به ملاقات با کامیون. “آن خواهد شد منتظر ما تا 4 بعد از ظهر. اگر ما نمی گرفتن آن ما ممکن است مجبور به رفتن تمام راه را” مرد گفت.

ما تا به حال این گفتگو با کارگران مهاجر در 1 ساعت. بنابراین این گروه تا به حال دقیقا سه ساعت به پوشش 40 متر به Choutuppal. همراه NH 44 که متصل به شمال هند ما در بر داشت بسیاری از گروههای کارگران راه رفتن. ما در بر داشت کامیون کهنه با مردم به عنوان به خوبی. هزینه استخدام یک اتوبوس یا کامیون است و فصل. 50-seater, اتوبوس, به, Jharkhand خواهد تومان هزینه 1.3 لاخ برای اجاره; نرخ را تنها رفته بالاتر در هفته گذشته.

Ashok یک مرد در میان یک گروه پیاده روی به ایندور منطقه در Madhya Pradesh گفت که حتی اگر آنها منتظر قطار بعید بود آنها خواهد بود کاهش یافته و در نزدیکی روستای خود را. “ما در روستاها هستند به خوبی متصل با قطار یا اتوبوس. ما نمی خواهیم به رشته در کشور ما یک هفته بعد. ما همچنین ممکن است سعی کنید و صفحه اصلی در حال حاضر زمانی که مرزهای هنوز باز است,” او گفت:.

این تمایلات تکرار شد توسط بسیاری از کارگران مهاجر که به نظر می رسید خود را به این باور حسن نیت ارائه میدهد قطار می تواند کشیده و در هر زمان. یک کارگر ساختمانی از بیهار گفت: او از ترس او را مجبور به ماندن در حیدرآباد زمانی که کار ساختمان رزومه. “هیچ کس جدی درباره ما رفتن به خانه. آنها می خواهند به نگه داشتن ما در اینجا برای کار. اما ما لازم نیست که هر گونه پول و یا مواد غذایی به ماندن دیگر هیچ” او گفت:.

Raju Ojha, رئيس جمهور از بیهار Seva Samaj Sangh گفت: از آنجا که دولت مرکزی اجازه داده شده بود در حال اجرا از قطار تقریبا همه توزیع مواد غذایی طرح توسط دولت به کارگران مهاجر تا به حال عملا متوقف شده است. “من در ارتباط با بخش قابل ملاحظه از بیهاری جامعه در حیدرآباد. بسیاری از آنها را دریافت نکرده اند هر دانه از منابع دولت در هفته گذشته. آن را تقریبا به عنوان اگر دولت داده است تا بر روی آنها. بیشتر مردم را ترک خواهد کرد خود را در روزهای آینده; اجتناب ناپذیر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله