سه هفته به آموزش از راه دور, لیزا ترل نگران است که او کلاس اول دبستان, دختر, جنس زنبق و سوسن نمی ممکن است قادر به آن را از چوب در برنامه غوطه وری در میننتنکا مدارس دولتی.

جنس زنبق و سوسن مورد نیاز بازی گاه به گاه اسپانیایی مکالمه مادرش گفت و آن را اتفاق می افتد در این جهان آنلاین. پس از آن بیشتر one-on-one خواندن جلسات باز و عنبیه بود در مسیر بازگشت.

“این یک بازی تعویض” ترل گفت.

کلید آن را به عنوان معلوم شد که ارتباط شخصی — حتی زمانی که انجام شده تقریبا. یک استار تریبیون نظرسنجی از والدین نشان می دهد که بیشتر زنده تصویری جلسات بین کارکنان و دانش آموزان بیشتر رضایت خود را با فرزندان خود را در یادگیری است.

تقریبا 3 در 4 پدر و مادر که کودکان روزانه زنده کنفرانس دارای امتیاز تجربه خود را با آموزش از راه دور به عنوان یک 4 یا 5 بر 1 به 5 در مقیاس با توجه به بررسی های که زد در مارس کشید و بیش از 500 پاسخ.

اما به طور کلی نتایج این تحقیق همچنین نشان داد احساسات متناقضی در مورد دولت حرکت به آموزش از راه دور — تغییر است که تمدید شد از طریق حداقل مانده از سال تحصیلی جاری.

تنها یک چهارم از پدر و مادر به عنوان مثال گزارش شده است که ویدئو کنفرانس اتفاق می افتد و روزانه است.

در حالی که 60 درصد از پدر و مادر گفت: آنها معتقد بودند مقدار کار بود “در مورد حق” و 60 درصد گفت: این کار به خودی خود به نظر می رسید “به چالش کشیدن به اندازه کافی” فقط نیمی فکر می کردم که آموزش آنلاین به خوبی پیش می رفت. دانش آموزان در پایین کلاس های ابتدایی — کودکستان تا کلاس دوم — که تصور می شد به پر رونق بود و در 42 درصد.

در نظر گرفتن بیش از حد: تنها والدین معطوف به آموزش آنلاین شرکت در نظر سنجی. هر کودک ساخته شده است حرکت می کند.

مینیاپولیس مدارس دولتی گزارش شده در مارس 10 که حدود 30 درصد از آن 33,838 دانشجویان مشغول در آموزش از راه دور در آن روز با حدود 4,200 در انتظار تحویل دستگاه و یا مواد آموزشی.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz به تازگی اذعان کرد که دولت نیاز به انجام بیشتر برای کاهش نابرابری است که با آموزش آنلاین در میان آنها عدم دسترسی پهن باند در مناطق روستایی و دسترسی به دستگاه های دیجیتال.

او همچنین توجه داشته باشید از چالش هایی که یک معلم چهره در دیدار با نیازهای فردی دانش آموزان: “که روی صفحه نمایش است که قصد ندارم به جای این پیوند است که ما در کلاس درس,” او گفت:.

مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش (MDE) به نوبه خود به تازگی مجموعه ای برای کمک به مربیان در توسعه راه های جدید برای ایجاد روابط با دانش آموزان و خار نامزدی در آنلاین کار می کنند.

که در آن کودکان در مدرسه بود و نه در میان پرسش که روزنامه خواسته پدر و مادر است. اما در نوشته نظرات چندین ولسوالی برنده ستایش در میان آنها ادینا, Columbia, ارتفاعات, St. Paul بلومینگتون و Wayzata.

پدر و مادر که کلاس اول-حضور در یک مدرسه خصوصی در Rosemount اپل دره Eagan گفت که آن را به نظر می رسد مدارس دولتی آماده بودند برای تغییر اما مدرسه او به وضوح نمی شد.

“این یک مقدار زیادی از کار برای پیگیری تمام مکان های مختلف من به دنبال تمام تکالیف مختلف,” او نوشت نشان می دهد دانش آموزان باید با توجه به دستگاه های از قبل نصب شده در طرح درس.

مصاحبه با پدر و مادر نشان داد که چقدر از آنها ارزش شخصی و اتصالات.

در عين حال شما خوب است؟’

سارا Kosiorek که پسر ارشد در دره دبیرستان در دره اپل گفت که او نگران بود و کمتر در مورد او نظر گرفتن تنها یک ساعت به انجام مشق شب خود را از غم و اندوه از او از دست رفته در یک مراسم فارغ التحصیلی — و احساس سال تحصیلی در حال حاضر بیش در ذهن خود. او اعتبار یک معلم برای تماس به پرس و جو در مورد تکالیف اما به بپرسید: “شما خوب است؟”

آماندا مک فارلین یک کلاس هشتم دختر با نیازهای ویژه در وایت بیر لیک مدارس منطقه تخصیص داده شده است که یک paraprofessional به کار با او بر روی یک. مادر در حال حاضر در حال پخش است که نقش در علاوه بر این به کار تمام وقت — با پایان نتیجه بودن که یک پسر با آنها مك فارلين نمی تواند صرف زمان کافی در مدرسه کار را به تکرار مهد کودک.

کیم Oppelt که دارای دو فرزند در دلوت ادیسون منشور مدارس’ شمالی استار آکادمی گفت: سواد فن آوری بود که در آنها القا ابتدا در مهد کودک. بدون شیب منحنی یادگیری مورد نیاز بود, او گفت:. معلمان باید به کمک خانواده, او گفت:, و دانش آموزان ایجاد یک “متشکرم” تصویری برای اعضای هیات متشکل از عکس های گرفته شده در خانه های خود.

Oppelt نگران فرزندان او یکی از آنها است روزانه ویدئو کنفرانس — کشویی آکادمیک: “من فکر می کنم که این زمان خواهد ساخت بیشتر خلاقیت و تفکر آزاد بیش از هر زمان دیگر در تاریخ ما,” او گفت:.

دولت پاسخ

در آوریل 27, MDE راه اندازی آموزشی برای حمایت از مربیان در آموزش از راه دور. Walz کنار دو ایالت حرفه ای توسعه روز توسط فرمان اجرایی. این است که یک “بی سابقه زمان” آموزش و پرورش کمیسر مریم Cathryn Ricker گفت: پنج شنبه و بخش احساس مربیان می تواند با استفاده از برخی از کمک به بازشناسی رویکرد خود را به تعامل و آموزش.

“روابط قرار داده شده است به آزمون در طول آموزش از راه دور” او گفت:.

در سنت لوئیس پارک شده است همه دست به دست در عرشه وقتی که می آید به چک کردن در در دانش آموزان است. رانندگان اتوبوس در پیتر هوبارت ابتدایی که تحویل کیسه ناهار به خانه ها گزارش شده اند به مربیان در مورد تعامل خود را با خانواده ها از طریق به اشتراک گذاشته شده, گسترده, با توجه به یک وبینار میزبانی برای MDE توسط BARR مرکز.

در سراسر منطقه مرزی در مینیاپولیس Kamini LaRusso ویولن معلم که دارای دو فرزند است در منطقه که در پاسخ به استار تریبیون بررسی گفت: ارتباطات بهبود یافته در هر هفته. او یک پسر است که حضور در مهد Armatage مونته سوری و معلم است “فقط آن را ضربه زدن به بیرون از پارک” او گفت:.

“من فکر می کنم آن همه پایین می آید به اتصال و معلمان در حال انجام یک کار خوب از آن” LaRusso گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله