گیل Lsc که آن را می شود به اندازه کافی ساده است. رفتن به IRS سایت پلاگین در سال 2018 اطلاعات مالیاتی و پول محرک خواهد زمین در چک کردن حساب.

همه او بودند خطاها و افزایش سرخوردگی به عنوان هفته علامت.

“من تا به حال پول من ؟” او در حال حاضر شگفتی.

کنگره در اواخر ماه مارس اختصاص 300 میلیارد دلار در مستقیم پرداخت به آمریکایی ها در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه مالیات تخفیف برای کمک به خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره. اما میلیون ها نفر هنوز در انتظار.

“چیزی که مرا آزار” گفت: Lsc 65 ساله که بازنشسته شد به عنوان یک تحلیلگر داده های سال گذشته “توسط آنها گفت: اگر شما در حال دریافت و امنیت اجتماعی از طریق خودکار سپرده شما لازم نیست برای انجام هر چیزی. سپس من به IRS سایت و عمل آنها مانند آنها نمی دانند که من هستم.”

وزارت خزانه داری را فرستاده $200 میلیارد دلار به بیش از 130 میلیون نفر از شهروندان تا کنون. حدود 3.7 میلیارد دلار از آن فرود آمد در صندوق های پستی و حساب های بانکی از بیش از 2 میلیون Minnesotans.

IRS نمی ارائه جزئیات بیشتر دولت توسط دولت داده است. اما بر اساس اظهارنامه مالیاتی دولت و دیگر برآورد حداقل 1 میلیون Minnesotans هنوز هم می تواند به دنبال پول است.

روز جمعه وزارت خزانه داری و IRS گفت: آنها گرفته ایم مراحل را به سرعت پرداخت. آنها خواست افرادی که هنوز به استفاده از “دریافت و پرداخت” در سایت توسط چهار شنبه.

“ما در حال کار سخت برای به دست آوردن پرداخت های بیشتر به سرعت به مالیات دهندگان” نمایندگان کمیساریای چاک Rettig گفت. “زمان در حال اجرا است برای یک شانس برای دریافت این پرداخت چند هفته قبل از طریق واریز مستقیم.”

به عنوان هفته بروید و لوایح حفظ انباشته های بیشتر Minnesotans اذیت هستند.

“این غیر قابل قبول است که شما می توانید تماس IRS گفت:” کیمبرلی مالون یک دولت کارمند که زندگی در بروکلین ،

او خانواده چهار با کودکان سنین 2 و 8 که به علت دریافت $3,400. این حلقه بی پایان از رنگ قرمز روشن پیام های خطا در حال حاضر او با دیدن رنگ قرمز.

“امیدوارم ما یک بررسی در پست به زودی,” او گفت:.

دولت چک بخشی از عظیم 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته های شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

حدود نه در 10 خانواده های آمریکایی در حال انتظار برای دریافت, پرداخت, با توجه به برآورد از موسسه شهری و موسسه بروکینگز است سیاست های مالیاتی مرکز.

افراد با یک شماره امنیت اجتماعی که کسب درآمد تا $75,000 یک سال در تنظیم درآمد ناخالص را دریافت کامل $1,200. زوج های ازدواج کرده که فایل مشترک اظهارنامه مالیاتی دریافت خواهد کرد $2,400 اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص تحت $150,000. خانواده ها دریافت یکی دیگر از $500 برای هر کودک زیر 17.

پرداخت قطره برای کسانی که بیشتر. برنامه دربسته برای افرادی که درآمد بیش از $99,000 و ازدواج مشترک filers درآمد بیش از $198,000.

آنی Durst از Chaska, پدر و مادر یک دختر 17 ساله و پسر ناراحت است در قطع سن وابسته به پاداش.

“من کار ندارد. او را به خوردن. او هنوز در دبیرستان” Durst گفت. “او می تواند رای نیست. او نمی تواند قمار است. او 100% مسئولیت من. من می خواهم به رسمیت شناخته شود به عنوان یک مادر.”

زبان برای تخفیف کشیده شد از فدرال موجود اعتبار مالیاتی کودک و تلاش برای حل قانونی تا کنون رفته هیچ جا.

سناتور. تینا اسمیت و تشکر. انجی کریگ هر دو Minnesotans در کنگره در میان قانونگذاران فشار به گسترش واجد شرایط بودن برای $500 اعتبار به همه وابستگان در یک خانواده از جمله دانشجویان تا سن 24 و کسانی که با معلولیت.

Durst گفت اضافی $500 یک تفاوت بزرگ را. به تازگی طلاق گرفته, او گفت که او مبارزه سخت به نگه داشتن خانه خود را. تا همه گیر او قادر به رسیدگی به صورتحساب با درآمد حاصل از کار خود را در VFW در چسکا به علاوه اضافی شیفت به عنوان یک متصدی بار و سرور در ویکتوریا ،

“من در حال سقوط در همه چیز” او گفت:. “من ساخته شده به پرداخت وام مسکن, اما من فکر نمی کنم من می توانید آن را در ماه آینده. من کارت های اعتباری را برای 90 روز. اما این همه رفتن به عقب به من. همه ما می دانیم که این در حال آمدن است به نیش ما در نهایت.”

این فرآیند شده است پر از تاخیر فن آوری اشکالات و خسته کننده قوانین است. با IRS تجربه خود را کاهش کارکنان با توجه به کروناویروس بحران خدمات به مشتریان نیست همیشه ستارگان.

در میان اشکالات: چک رفته اند به افرادی که فوت کرده اند در طول دو سال گذشته. که منجر IRS در هفته گذشته به درخواست کنندگان از کسانی که چک به پست الکترونیکی آنها را به نزدیکترین دفتر منطقه ای.

و برخی از بانک های ضبط مشتریان چک اگر حساب خود شدند overdrawn در برخی موارد به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر مربوط به اخراج.

این فرآیند شده است گیج کننده برای امنیت اجتماعی گیرندگان و بازنشستگان که نیست فایل را برمی گرداند در سال 2018 یا 2019. در ابتدا از آنها خواسته شد به یک فایل “ساده” اظهارنامه مالیاتی. سپس IRS معکوس ،

حتی به عنوان IRS در هفته گذشته به دنبال سرعت بخشیدن به پرداخت رسمی کاهش یافته است به ارائه یک به روز رسانی جدول زمانی.

اگر کنگره گزارش تحقیقات از اواسط ماه آوریل نگه می دارد تا برخی از افراد ممکن است صبر کنید تا اواسط سپتامبر.

دنیس Henkemeyer زندگی می کند که در بیگلی, Minn., و هنوز هم در حال انتظار برای بررسی شگفتی در تناقضات. دوستان در ویرجینیا دریافت آنها هفته گذشته است. “سپس ما تا به حال یک دوست بیش از قهوه و کردم به صحبت کردن در مورد آن, او تا به حال بدست خود یا” او گفت:.

Henkemeyer جمع آوری امنیت اجتماعی همراه با مزایای از کار افتادگی از وزارت امور سربازان بازنشسته. او و همسرش را به طرح خود را اهدا محرک چک به بانک مواد غذایی محلی.

“مالی ما در حال انجام OK” Henkemeyer گفت. “من نقطه بزرگ است که من می خواهم برای تصمیم گیری را که به جای داشتن آنها فقط نشستن بر روی پول است.”

 

توییتر: @JackieCrosby

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله