تعداد فرزندان گرفتن واکسیناسیون معمول کاهش یافت, تنظیم صحنه برای چه پزشکان ترس می تواند یک تجدید حیات از بیماری های قابل پیشگیری.

در مینه سوتا شده به 70 درصد کاهش سرخک واکسن دوز داده شده در مقایسه با یک سال پیش به گفته مقامات بهداشتی دولت.

در سراسر کشور تعداد سرخک عکس های داده شده توسط هشت بزرگ نظام سلامت کاهش یافته است به طور قابل توجهی یک هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیماری همه گیر اعلام اورژانس در مارس 13, با توجه به دو محققان در بلومینگتون مبتنی بر HealthPartners موسسه.

یک برنامه فدرال است که تامین واکسن به حدود نیمی از ملت را در کودکان دیده می شود سفارشات به صورت معمول و غیر واکسن آنفلوانزا کاهش 2.5 میلیون سال جاری با توجه به مطالعه منتشر شد جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“این داده ها قطعا نشان می دهد نگران کننده کاهش می یابد,” دکتر گفت: Malini د سیلوا یکی از نویسندگان این مطالعه. “این نشان می دهد که بسیاری از کودکان ممکن است در معرض این قابل پیشگیری با واکسن بیماری است.”

کاهش واکسن در یک زمان می آید زمانی که بازدیدکننده داشته است به مراقبت های اولیه درمانگاه قابل ملاحظه ای پایین تا حدودی از ترس در مورد قرار گرفتن در معرض به COVID-19 اما همچنین به دلیل برخی ممکن است فکر می کنم آن را نقض روح اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

“قطعا وجود دارد این است که دغدغه و نگرانی. در همان زمان ما هم شنیده ام از خانواده ها که واقعا می خواهید مطمئن شوید که فرزندان خود را تا تاریخ ضروری واکسن,” دکتر گفت: سحر مارتین, یک متخصص اطفال با Hennepin بهداشت و درمان.

برخی از کلینیک های ذخیره صبح قرار ملاقات برای کودک بازدیدکننده داشته است است که شامل واکسیناسیون در حالی که بعد از ظهر اسلات رفتن به کودکانی که بیمار هستند. واکسن نیز داده شده در چادر و یا در درایو-از طریق ترتیبات است که نگه داشتن کودکان از درمانگاه.

“من فکر می کنم که اکثر کلینیک ها و اکثر سیستم های بهداشتی باید واقعا به طول های بزرگ رفته برای سعی کنید به درمانگاه محیط زیست به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” مارتین گفت.

مقامات بهداشت فدرال توصیه می کنند که درمانگاه با قابلیت های محدود مانند کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک باید اولویت بندی برای مراقبت از نوزادان و واکسیناسیون نوزادان و کودکان خردسال از طریق سن 2.

“بسیاری از این بیماری ها تاثیر نوزادان و کودکان بیشتر به طور جدی از کودکان” مارتین گفت.

به نظر می رسد که تلاش برای واکسینه جوانترین کودکان با داشتن برخی از اثر.

پس از سقوط در ابتدا در اواسط ماه مارس تعداد سرخک دوز به طور پیوسته افزایش یافته است برای کسانی که 24 ماه و با وجود آن که هنوز هم زیر سطح دیده می شود در ماه ژانویه است.

“به نظر می رسد مانند برخی از استراتژی های اطفال شیوه را در محل قرار داده برای اولویت بندی خوبی فرزند بازدیدکننده داشته است به نظر می رسد به کار” د سیلوا گفت.

بسته به نوع شات سرخک واکسن همچنین محافظت در برابر اوریون ، سرخجه یا آبله مرغان, همچنین شناخته شده به عنوان آبله مرغان.

هفته آخر ماه مارس فقط 865 دوز واکسن سرخک داده شد در مینه سوتا با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت. که 71 درصد کاهش از سال قبل است.

سرخک همراه با سرفه یا سیاه سرفه هستند به خصوص مسری است.

“اگر سطح پوشش ایمن سازی قطره در جامعه و سپس کسانی هستند که تحت شرایطی که ما شاهد شیوع بیماری رخ می دهد گفت:” مارتین که نشسته بر روی تخته, مینه سوتا فصل American Academy of Pediatrics.

“ما قطعا یک چالش با COVID و مقابله با این بیماری همه گیر اما در بالا از آن ما واقعا نیاز به یک سرخک یا بیشتر سیاه سرفه,” او گفت:.

سیاه سرفه در گردش است در داخل دولت با 129 موارد تا کنون این سال و 555 عفونت های 2019.

اما سرخک نیاز به وارد شود از جاهای دیگر معمولا آلوده مسافر. کاهش سفر در سراسر جهان می تواند به کاهش احتمال ابتلا به سرخک در نظر گرفتن نگه دارید در اینجا, اما شیوع بیماری اغلب شروع با یک فرد آلوده عبور از مسیرهای با کسی که فاقد ایمنی و حفاظت.

که آنچه اتفاق افتاده است در سال 2017, زمانی که شیوع آغاز شده در سومالی-جامعه آمریکا در Hennepin County, که در آن دوران کودکی واکسیناسیون سرخک نرخ کمتر از 50 ٪ است. در نهایت این بیماری گسترش و 75 بیمار شد.

مارتین گفت: پدر و مادر با نگرانی باید با پزشک یا درمانگاه.

“این واقعا مهم است برای پدر و مادر برای رسیدن به فرزند خود ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و پیدا کردن که چگونه آنها می تواند بهترین ماندن در مسیر با این واکسن” او گفت:.

 

توییتر: @GlennHowatt

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله