Neta را Natter: KCR است یوتیوب ستاره Telangana

K. Chandrashekar رائو به خوبی ممکن است بزرگترین یوتیوب ستاره در Telangana اگر چه وزیر هیچ کانال خود را که ما می دانیم. به خصوص پس از coronavirus مستند اعلام شد دولت در مارس 22, او شده است پربیننده ترین فرد در یوتیوب در Telangana.

KCR او به عنوان شناخته شده است زمانی که درون گوش رس است خطاب به رسانه ها بیش از نیمی از ده بار در تاج عصر. این دستی, تمدید شده است امور, پوشش بسیاری از افراد دیگر نیز چنین چگونه رسانه ها باید در رفتار, نقش پزشکان در این راه از بیماران ، آن کاهش یافته است به Chandrashekar رائو به تنها سخنگوی دولت خود را: او اعلام محدودیت حذف آنها سواحل تا روحیه admonishes مقامات berates مخالفان سیاسی ،

در حال حاضر هر زمان که گزارش شده است که KCR است به آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر-تقدیر-اقامت Pragathi Bhavan تلوگو شهروندان سوئیچ بیش به یوتیوب به تماشای این رویداد زندگی می کنند. برخی از 6.82 لاخ مردم به تماشای مطبوعات باهم زندگی می کنند در مارس 29 و عظیم 15.94 لاخ بود که در مارس 5 . این فقط یوتیوب ذهن شما ما در حال شمارش دیگر میلیون ها نفر در دیگر رسانه های اجتماعی. صدها نفر از بینندگان خود را داد واکنش فوری به او را در جریان زندگی می کنند و برخی از آنها حتی تبدیل مفسران و پخش و دیدگاه های خود را در طول زنده برنامه تلویزیونی.

تنها مشکل این است KCR را در کنفرانس های مطبوعاتی اغلب با تاخیر به عنوان آنها به دنبال حیدرآباد زمان استاندارد است که همیشه پنج و نیم ساعت بعد از parsaun.

Vijayasai می شود تکان خوردن در اسب

از سوی دیگر YSRC مجلس رهبر حزب V. Vijayasai ردی که رسیده هیچ. 2 موقعیت در حزب با استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی است که با داشتن بهترین زمان در گفت سیستم عامل است. او به تازگی trolled گفت: او می دانست که از تقلب و از BJP MP Y. ‘Sujana’ Chowdary به عنوان حسابرس و تهدید به افشای او.

در حال حاضر رسانه های اجتماعی است transfixed با آنچه که شرح داده شده به عنوان “میانه رها کردن” حادثه. Vijayasai به حال برای دریافت از Y. S. Jagan موهان ردی ماشین به ایجاد فضا برای وزیر بهداشت آلا نانی به عنوان وزیر بود با عجله به Vizag پس از LG پلیمر گیاهی نشت گاز وجود دارد. Vijayasai که در شارژ برای Vizag می خواستم به سفر با سانتی متر بود اما offloaded: به عنوان رئیس تغییر طرح و تصمیم به گرفتن وزیر بهداشت با او.

در حالی که این عمل طبیعی است به کاهش تعداد مسافران در یک هلیکوپتر با توجه به محدود گنجایش آنچه عجیب است این است که تصویری از او را از وارد شدن به ماشین و پیاده بعد از چند دقیقه ساخته شده راه خود را به رسانه های اجتماعی. وجود دارد یک کاوشگر برای پیدا کردن چگونه ویدئو کلیپ ساخته شده آن را به رسانه های اجتماعی و چگونه آن را ویروسی رفت.

رسانه های اجتماعی پر بود از حدس و گمان است که تصویری بود “درز” برای ارسال پیام است که Vijayasai بود که به اندازه برش. چند ساعت پس از نشت روابط عمومی تیم نوشته شده ویدئو را به روزنامه نگاران’ گروه نشان می دهد که آن را به اشتراک گذاشته شده در یک روال شیوه ای. اما آسیب های انجام شده توسط آن است. توییتر ساخته شده است که Vijayasai محبوب حاکی از آن شما می توانید بکشید کردن بیش از حد.

پس از نشت گاز Neerab ببو در زیر ابر

وجود دارد یکی دیگر از VIP از Vijayasai ردی باشگاه است که هدف قرار دادن یک پچ خشن و همچنین: ارشد بوروکرات Neerab کومار Prasad, ویژه, رئیس, دبیر, در, جنگل و محیط زیست, دیپارتمنت. فقط به عنوان او برای تبادل پست بالا پس از بازنشستگی از دبیر کل Nilam Sawhney آمد LG پلیمرها نشت گاز در ویساکاپاتنام.

به عنوان رئیس محیط زیست بخش Neerab ببو آمد زیر آتش برای ساقط از کنترل آلودگی هیئت مدیره در چک کردن گیاه. PCB همراه با وزارت صنایع و مدیر کارخانه و دیگ های بخار باید به تصویب یک طرح ایمنی برای شروع مجدد عملیات پس از مستند. بالای برنج است که ظاهرا از این دیدگاه که به عنوان افسر ارشد او باید ابتکار عمل را در جنبه های ایمنی و هماهنگی با بخش های دیگر به رهبری خود juniors و نظارت بر بازگشت به فعالیت است.

در بالای آن می آید موضوع اجازه LG پلیمرهای به کار بدون محیط زیست ترخیص کالا از گمرک. وجود خواهد داشت بسیاری از تبیین کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر