#RenegadeChallenge خالق Jalaiah هارمون امنیت کیسه با 1 خود را با نام تجاری مشارکت

Category: کیمیا | No comments


Jalaiah Harmon in Scoob! (2020) promotion

Jalaiah هارمون در Scoob! (2020) ارتقاء
تصویر: @jalaiahharmon (Infinite )

Jalaiah هارمون است در کیسه میشم.

وجود دارد چند برجستگی در جاده هر چند آن را به عنوان نگاه مانند رسانه های اجتماعی ویروسی انرژی از #RenegadeChallenge لغزش دور از او در یک نقطه. هر چند او نوشته اصلی رقص به Funimate و اعلان مجدد در Instagramآن نبود تا کاربران دیگر مانند @جهانی.جونز و Charli D’Amelio ارسال شده در Infinite (بدون دادن Jalaiah اعتباری) است که رقص رفت واقعا ویروسی.

تبلیغات

“من فکر می کنم من می توانم بدست پول برای آن وله برای آن من می توانم بدست مشهور کردن آن متوجه” Jalaiah گفت: نیویورک تایمز در یک مصاحبه. “من فکر نمی کنم هیچ یک از این مسائل اتفاق افتاده است برای من چون هیچ کس نمی داند من به رقص است.”

خوب, زندگی خوب به شما می آید را سریع به دلیل آن به نظر می رسد مانند رسانه های اجتماعی توجه (هنگامی که مردم خواستار آن شدند که او دریافت اعتبار او سزاوار) و مطبوعات Jalaiah دریافت کرده بود قطعا مفید صحبت کردن با اهمیت دادن اعتبار مناسب به سازندگان. در اولین نام تجاری مشارکت پس از او رقص شوق از 14 سال همکاری کرده است تا با برادران وارنر تصاویر برای ترویج استودیو آینده فیلم Scoob!

تبلیغات

با استفاده از طراحی رقص مهارت ها و موسیقی اصلی توسط محرک+شیکر Jalaiah ایجاد حرکت خود برای #ScoobChallenge و قرار دادن در یک نمایش با عنوانی pup خود را.

برادران وارنر تصاویر ارائه شده رسمی خلاصه ای از فیلم های آینده از طریق آزادی مطبوعات:

SCOOB! نشان می دهد که هرگز قبل گفت: داستان Scooby در ریشه. این نشان می دهد که چگونه یکی از معروف ترین تاریخ, دوستی ها زمانی شروع شد که یک شایان ستایش توله سگ بی خانمان ملاقات تنها و بیکس پسر جوان به نام کرک شده و چگونه دو نفر از آنها را نیروهای با جوان مشتاق کارآگاهان فرد Velma و دافنه برای تبدیل شدن به جشن رمز و راز, Inc. در حال حاضر صدها نفر از موارد حل و ماجراهای مشترک, Scooby و باند چهره ترین و بزرگترین چالش رمز و راز از حرفه خود: یک طرح است که از بند باز کردن افسانه ای شبح سگ سربروس بر جهان است. آنها مسابقه برای متوقف کردن این “dogpocalypse” آنها کشف کنند که عضو یک راز میراث و حماسی سرنوشت بیشتر از هر کسی تصور می کرد. Ruh-roh!

SCOOB! ویژگی های all-star گروه بازیگران رهبری خواهد Forte دو بار نامزد اسکار Mark Wahlberg, Jason Isaacs, جینا رودریگز, Zac Efron, Amanda Seyfried, Kiersey Clemons, Ken Jeong, Tracy Morgan, Simon Cowell و Frank Welker.

تبلیغات

دیگر سیاه Infinite اثرگذارندهها مانند آقای و خانم شستشوباید پیوست در در سرگرم کننده بیش از حد.

SCOOB! تریلر نهایی / برادران وارنر تصاویر (یوتیوب)

در مه 15, Scoob! در دسترس خواهد بود برای 48 ساعت اجاره از طریق حق بیمه ویدئو در تقاضا برای $19.99 و یا شما می توانید خود را یک حق بیمه دیجیتال کپی آشکار برای $24.99. برای جزئیات بیشتر (از جمله شرکت سیستم عامل های دیجیتال که در آن شما می توانید به تماشای فیلم) سر به watchscoob.com.

تبلیغات

Go, Go, go, go, go let’s go!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>