لغو کردند در دو نقطه به همراه هند و چین لاک را حل و فصل محلی پس از مذاکرات

دهلی نو: خط کنترل واقعی (لاک) را بالا گرفت تا در هفته گذشته با درگیری گزارش شده بین هندی و چینی سربازان در هند و لاداخ مجروح شدن سربازان در هر دو طرف.

در هر دو حوادث تهاجمی گشت احزاب خلق چین ارتش آزادی متوقف شد توسط نیروهای هندی. هندی و چینی نیروهای درگیر در یک fistfight روز شنبه در Naku لا در شمال هند که منجر به آسیب به چند سرباز در هر دو طرف. وجود دارد همچنین گزارش ها از سنگ-pelting توسط هر دو طرف.

“رفتار پرخاشگرانه توسط دو طرف منجر به جراحات جزئی به نیروهای نظامی است. دو طرف قطع شد و پس از گفت و گو و تعامل در سطح محلی” یکی از مقامات ارشد ارتش گفت. او توضیح داد این موضوع حل و فصل شد متقابلا طبق تاسیس پروتکل های.

“موقت و کوتاه مدت صورت آف بین مرز امنیت نیروهای رخ می دهد به عنوان مرزهای حل و فصل نشده” افسر اضافه شده است.

منبع گفت که یک fistfight و سنگ-pelting نیز رخ داده در شمال بانک Pangong Tso دریاچه در شرق لاداخ در مداخله شب مه 5-6. مسئله حل شد از طریق گفت و گو میان فرماندهان محلی.

در هر دو حوادث 150-200 نیروهای درگیر شدند گفت: منابع. پس از این حادثه نیروهای بیشتر شده است با عجله به لاداخ بخش. وجود دارد همچنین گزارش ها از درگیری بین هند و چین نیروهای خود در صبح روز یکشنبه در Ladakh اما ارتش رد هر گونه حادثه قرار گرفته بود.

این fistfight و سنگ-pelting بین دو سپاه رخ داده است پس از یک فاصله طولانی حتی اگر وجود دارد بسیاری از بار وقتی که سربازان از هر دو طرف آمد چهره به چهره در سال گذشته است.

چینی سربازان تبدیل شده اند تهاجمی در لاک به عنوان جهان مشغول مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس که در چین نشات گرفته است ووهان. منابع گفت: در آن دیده می شود اگر وجود دارد یک تغییر در استراتژی توسط طرف چینی به افزایش تنش ها در لاک.

در سال 2017, هندی و چینی سربازان قفل شد در 73 روز بن بست در Doklam بعد از سمت هند متوقف ساخت یک جاده در منطقه مورد مناقشه توسط ارتش چین.

ساعت نارندرا مودی و رئیس جمهور چین شی جینپینگ برگزار شده بود یک نشست رسمی در آوریل سال 2018 در ووهان به بهبود روابط بین دو کشور. تعدادی از مراحل را به دنبال داشته باشد توسط هر دو ارتش که مرز گشت ها به صورت چهره به چهره در لاک شد و تصمیم گرفت از جمله این که سربازان از هر دو طرف نمی خواهد نقطه اسلحه به سمت دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de