بنگلور: Samik سرکار بود مدیریت به اضافه یک سود خود را آنلاین فروشگاه پوشاک قبل از coronavirus بحران هند مجبور 36 سال به اختراع دوباره کسب و کار خود را به مدت یک شب. “من شروع به فروش ماسک که من می توانم فروش” سرکار گفت. “من حقوق پرداخت.”

سریع جهانی اقتصادی coronavirus مستند از 1.3 میلیارد نفر از مردم و خروج سرمایه در حال آزمایش یک راه اندازی جامعه است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از بزرگترین افزایش یک رکورد $14.9 میلیارد سال گذشته است.

موفقیت e-tailer Flipkart به فروش می رسد برای $16 میلیارد دلار به خارج در سال 2018 کمک رسم در میلیاردها دلار در بودجه از جهانی شرکت های سرمایه گذاری در حالی که ایالات متحده و چین با تکنولوژی غول های من کاین چشم انداز امیدوار کننده.

اما فقط در چند ماه مقدار از آن پول نقد از بین رفت, با سرمایه و سرمایه گذاری در سهام خصوصی در هند انتظار می رود به سقوط 45 تا 60 درصد در این سال ای تخمین می زند.

یک گروه از سرمایه گذاری شرکت از جمله ما گروه سکویا و Accel هشدار داد راه اندازی این ماه که آن را “بسیار دشوار” برای افزایش تامین مالی در هر زمان به زودی.

پنج سرمایه گذاران گفت: رادیو فردا که تنها تعداد کمی از بهترین شرکت ها از سهام موجود خود را قادر خواهد بود برای دریافت بودجه بیشتر, در حالی که اکثر سرمایه گذاری های جدید خواهد شد به احتمال زیاد قفل شده است و برای آینده قابل پیش بینی.

این سریع چرخش به چپ نمرات از شروع یو پی اس که تا به حال بوده است توطئه گسترش و جمع آوری کمک های مالی با توجه به هر چیز و همه چیز را به نگه داشتن خود را از دست.

داده ها از Tracxn که مانیتور شروع به سرمایه گذاری و مالی نشان می دهد وجود دارد 1,406 بودجه راه اندازی در هند در سال 2019 در مقایسه با 351 در سال 2008. “هنگامی که شما در نگاه قبل از COVID مدل کسب و کار نیمی از آنها زنده خواهد ماند پس COVID,” Sudhir Sethi بنیانگذار و رئیس بنگلور مبتنی بر سرمایه شرکت Chiratae سرمایه گذاری گفت.

بودجه مسدود شده است مرکب توسط دولت حرکت در ماه آوریل به گام تا بررسی سرمایه گذاری از خارج از کشور یک حرکت دیده می شود توسط برخی از تحلیلگران به عنوان یک نازک مبدل عامل بازدارنده ای برای تصاحب توسط شرکت های چینی شده اند که سرمایه گذاران بزرگ در صنعت فن آوری.

و با SoftBank یکی دیگر از عمده منابع و مدارک از راه اندازی مواجهه با موانع در جاهای دیگر وجود دارد کمی تسکین می رود از تکنولوژی ژاپنی حامی.

این برگ های سرمایه گذاران و راه اندازی با چند جایگزین اما به تمرکز بر روی به دنبال سودآوری و کاهش سوختگی نقدی Sid Talwar, شریک زندگی در بمبئی-بر اساس سبد سرمایه گذاری گفت. “برای شرکت های هندی اگر SoftBank نمی نوشتن چک های بزرگ و استخر از سرمایه کم کردن سرعت آن بیشتر خواهد شد سرعت بخشیدن به این تفکر” تالوار گفت: عصر ایران.

راه اندازی بنیانگذاران تماس با رویترز گفت: آنها تا به حال به اندازه کافی پول نقد برای یک زن و شوهر از سال ، “ما تا به حال بزرگ طرح توسعه فقط قبل از این آمار گفت:” Sujata Biswas که شرکت تاسیس بمبئی-بر اساس آنلاین لباس با نام تجاری Suta با خواهر Taniya. “همه از آن متوقف شده است … این یک شوک بزرگ,” او اضافه شده است.

Suta دیدم که فروش سه گانه به مدت سه سال قبل از مستند متوقف شد همه کسب و کار خواهد بود قادر به شناور باقی می ماند فراتر از یک ماه و نیم بدون پول نقد تزریق Biswas گفت.

درمان.جا بنگلور مبتنی بر تناسب اندام شرکت که تا به حال به آن بسته ورزشگاه ها و مراکز بهداشت در سراسر هند کاهش حقوق و گذاشته شدن حدود 800 نفر در هفته های اخیر. آن است که در حال حاضر در تلاش برای به دست آوردن با ارائه مجازی کلاس های یوگا و خانه-ارائه مواد غذایی به عنوان سرخپوستان ماندن در خانه در طول مستند.

BookMyShow آنلاین بلیط فروشنده ترویج free-to-watch Instagram اجرای زنده در تلاش برای نگه داشتن کاربران خود را درگیر در حالی که رستوران جمع آوری و تحویل مواد غذایی شرکت Zomato است با هدف قرار دادن یک فشار به الکل تحویل.

دیگران مانند تحویل غذا شرکت Swiggy و اپراتورهای هتل اویو و Treebo ریخته اند, کارکنان, قطع حقوق و قرار دادن کارگران در کردند منابع در این شرکت گفت: عصر ایران.

پوشاک خرده سرکار گفت که او انتظار می رود خود را در فروشگاه آنلاین Rustorange برای دیدن 50 درصد رکود در تقاضا از pre-virus سطوح حتی پس از مستند برداشته شده است.

با 35-40 کارکنان تمام وقت و حدود 70 کارگران پاره وقت او فقط به اندازه کافی پول نقد برای “یک یا دو ماه”. برای زنده ماندن سرکار رسم تجربه خود را از یک سال 2016 بودجه بحران که پایین آورده قبلی خود استوار است. “ما در حال حاضر در تلاش برای فکر می کنم از راه هایی است که می تواند جذاب در حالت عادی” سرکار گفت. “ما به فکر توسعه ماسک به عنوان لوازم جانبی مد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله