لهجه است که در اقتصاد به عنوان ساعت در تعامل با سیستم مدیریت محتوا در Covid وضعیت

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه به ریاست فیلم دیگری مشورت با وزرای ارشد با COVID-19 همه گیر مخفیگاه آنان را به اوج زودتر از اواسط ماه ژوئن و اقتصاد در حال حاضر در پاشنه است.

رفتن به جلسه استرس به وضوح در کاهش مستند محدودیت در حالی که نه اجازه می دهد سرایت به گسترش یک کار بسیار نیرومند با توجه به این که حرکت در مقیاس بزرگ از کارگران مهاجر از شهری به مناطق روستایی هند است که به احتمال زیاد به گسترش epidenic به مکان های جدید.

این پنجمین مجازی تعامل بین نخست وزیر و وزرای ارشد پس از شیوع ویروس کشنده در این کشور است.

در میان شرکت رئیس وزرای تاکید مجزا اقتصادی است. در یک مشابه جلسه یکشنبه با کابینه وزیر راجیو Gauba, دولت, رئیس دبیر به او گفتم با توجه به بیانیه رسمی که “در حالی که حفاظت لازم است از COVID-19 فعالیت های اقتصادی نیز باید به شدت در کالیبره شیوه است.”

به خصوص حرکت هزاران نفر از کارگران مهاجر در قطار و اتوبوس و پای پیاده به احتمال زیاد برای اثبات یک شمشیر دو لبه: سرایت گسترش می یابد که در آن آنها بروید و صنعت و کسب و کار خواهد slacken که در آن آنها را ترک. در حالی که چندین ایالت را ساخته اند تسهیلات خود را به قوانین کار برای افزایش تولید کارخانه ای آن است که تقریبا به اندازه کافی.

همچنین اثبات می کند که این لهجه در حال حاضر در اقتصاد و نه صرفا coronavirus اپیدمی راه آهن تصمیم گرفته است به کار 15 مطبوع قطار ویژه از مارس 12 در از سرگیری تدریجی خدمات مسافر.

مودی بحث و گفتگو با رئیس وزرای متحده و سرزمین های اتحادیه در روز دوشنبه انتظار می رود به چرخند مراحل را برای احیای اقتصاد کتک و پوسته پوسته شدن تا تمام تلاش را بیشتر ‘red’ مناطق با بالا COVID-19 بار مورد به ‘نارنجی’ یا ‘سبز’ مناطق به آنها فشار برای افزایش فعالیت های اقتصادی در یک کالیبره شیوه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>