از طرف دیگر از Covid: 600 کیلوگرم زباله پزشکی هیچ کس باید لمس دوباره

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: ماسک PPEs, دستکش دور انداخته و پس از استفاده در دو Covid-19 تعیین شده بیمارستان ها در حیدرآباد بیمارستان گاندی و تب در بیمارستان هستند به مقدار حد 600 کیلوگرم زباله پزشکی (BMW) روزمره است.

اولی تولید شده است هر روز نیز شامل سایر پسماندهای تولید شده در فرایند درمان coronavirus قربانیان در دو بیمارستان.

“ما مجاز توسط Telangana دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره (TSPCB) به جمع آوری و با خیال راحت به دور از اولی است. تمام زباله های جمع آوری شده از دو بیمارستان در سطل زرد. این زباله های تولید شده از بيماران تحت درمان Covid-19. پس از جمع آوری این مواد سوزانده در درجه حرارت بالا است. ما یک ظرفیت incinerating 250 کیلوگرم در ساعت” T. K. Sridhar مدیکر مدیریت زیست محیطی Private Limited گفت: Deccan Chronicle.

او افزود که به چهار دسته اولی: زرد و قرمز و آبی و سفید. در حالی که زرد دسته دارای ضایعات از بیماران قرمز دارای دسته پلاستیکی زباله مانند سرنگ و بطری و بیشتر.

بطری و سرنگ در حال سترون در درجه حرارت بالا در اتوکلاو. پس از عقیم سازی آنها خرد شده و ارائه آنها را نامناسب برای استفاده مجدد.

“ما با اضافه کردن مواد شیمیایی به این ضایعات و سپس سوزاندن آن. سفید دسته دارای بسیاری از اشیاء فلزی مانند سوزن PVC و قوطی و تیغه” او می افزاید.

در حالی که زباله از بیمارستان است sterilised قبل از دفع و حتی کسانی که به جمع آوری زباله از انزوا مراکز گرفتن در هر نقطه در نزدیکی 20 کیلوگرم زباله در هر روز.

“این ضایعات شامل, ماسک, دستکش, PPEs و موارد دیگر است که می تواند دوباره مورد استفاده قرار گرفت. ما همچنین گرفتن برخی از ضایعات از جداسازی بخش در قفسه سینه در بیمارستان. جدای از آن ما اولی از طبیعت و درمان, بیمارستان, دارام Karan بیمارستان در Ramanthapur و Nizamia بیمارستان در این شهرستان گفت: S. شیوا Ram, نماینده GJ Multiclave (India) Private Limited.

قبل از آن بیمارستان استفاده می شود برای تولید نزدیک به یک تن از اولی گفت: یک نماینده از Maridi زیستی صنایع خصوصی محدود است.

“ما تا به حال 700 مشتریان, اما آنها به 300 پس دولت اجازه داده است bedded بیمارستان ها به کار” گفت: Anjaneyulu از Maridi زیستی صنایع خصوصی محدود است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>