Vice President Mike Pence speaks with members of the Spirit of Faith Christian Center Choir in the Rose Garden following National Day of Prayer event at the White House May 07, 2020 in Washington, DC. The White House invited faith leaders from across the country to participate in the event which was held during the novel coronavirus pandemic.

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت با اعضای روح ایمان مسیحی مرکز گروه کر در باغ گل رز زیر ملی بعد از نماز رویداد در مارس 07, 2020 در واشنگتن, DC. کاخ سفید دعوت رهبران مذهبی از سراسر کشور برای شرکت در این مراسم که برگزار شد و طی این رمان coronavirus بیماری همه گیر.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

در فیلم ترسناک تبدیل شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مایک پنس هستند jocks که اعتقاد دارد که هیچ چیز به ترس و راه رفتن به خانه خالی از سکنه به همه نشان دهد که چگونه دیوانه آنها که هرگز شنیده می شود از دوباره.

تبلیغات

کاخ سفید به معنای واقعی کلمه تبدیل به امریکا, جدیدترین coronavirus کانون پس از یک رئیس جمهور تهمت شخصی valets و کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت است. برخی از مقامات ارشد گفت: نیویورک تایمز که آنها بر این باورند که این بیماری در حال حاضر همه در کاخ سفید است.

“سه مقام برجسته دولت coronavirus پاسخ را آغاز کرده اند که دو هفته از خود قرنطینه” تایمز گزارش.

تبلیغات

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار” کوین Hassett یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور گفت: CBS چهره ملت برنامه یکشنبه. “من فکر می کنم که من می تواند بسیاری امن تر اگر من در خانه نشسته از من خواهد بود رفتن به غرب بال.”

وی افزود: “این یک مکان شلوغ است. آن را شما می دانید, آن را کمی خطرناک است. اما شما باید آن را انجام دهد چرا که شما باید برای خدمت به کشور خود را” تایمز گزارش.

دو آلوده کارکنان را افزایش کاخ سفید در پاسخ به این ویروس از جمله درخواست بیشتر کارکنان به محل کار از خانه و افزایش غربالگری در سراسر زمین. بخش خنده دار این است که آنها انجام می دهند پیش از این عمدتا به دلیل آنها گنگ AF.

چقدر خنگ هستند آنها شما بپرسم ؟

پنس ها در ظاهر با مدیران صنعت غذا در West Des Moines, آیووا و همه پنج نفر نشسته را maskless سنجش هم عمدا نادیده گرفتن فدرال توصیه های بهداشتی که به وضوح متحده به انجام این کار را رهگیری گزارش.

تبلیغات

چه حتی بدتر است در حالی که کاخ سفید در حال بازی رولت روسی—که آن هم به نام تهمت و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را اواخر شب تلفن قصابی جلسات—با coronavirus تست شده است ramped تا در این زمینه. همه کارکنان در حال آزمایش هفتگی و مشاوران که در تعامل با رئیس جمهور در حال آزمایش روزانه. در ضمن رستوران ها و دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی که در حال تشویق به بازگشایی با وجود نشانه هایی که coronavirus است که هنوز هم در حال اجرا شایع نیست باید توانایی به آزمون کارکنان و یا پیگیری کردن و قرنطینه کسانی که میرم آلوده شده است به گزارش.

“به در با رئیس جمهور شما باید برای تست منفی” Hassett گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه برنامه توضیح می دهد که چرا تهمت است سخت و فشرده برای بازگشایی این کشور; هر کس در اطراف او باید آزمایش می شود به طوری که او می داند که او خوب است. چرا او را گه در مورد هر کس دیگری ؟

تبلیغات

اگر تنها وجود دارد یک مرکز نوعی از محل با حرفه ای دانشمندانی که با بیماری ها و پیشگیری است که می تواند به من قرض بدهید یک صدا به رئیس جمهور در طول این مدت تلاش. که جایی است که رویای من است که به نام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و رئیس جمهور در ادامه به رد تمام توصیه های خود را. دو مقامات ارشد گفت: بار است که آنها حتی نمی باید برنامه برای حفظ رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از هم جدا “به دلیل نگرانی که آنها هر دو می تواند ناتوان توسط Covid-19.”

هیچ گزارش که آیا این بیماری می تواند گسترش anally اما کتی میلر است که به استفان میلر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاوران که صرف اکثریت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری تا رئیس جمهور ، هر دو Millers نمی تواند در کاخ سفید برای برخی از زمان, مردم, آشنایی با کاخ سفید را طرح گفت: بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله