سوم DFL وقت انفجار حزب تایید روند بعد از باخت به رقیب

Category: کیمیا | No comments

یک سوم دولت دموکراتیک قانونگذار است سوال خود را تایید روند پس از از دست دادن پیشنهاد خود را برای DFL را پشتوانه اصلی رقیب.

دولت ایالت Erik Simonson, اولین-دوره سناتور از Duluth شکست خورده بود توسط وکیل جن McEwen توسط یک حاشیه گسترده ای در مجازی تایید رای به این نتیجه رسیدند که هفته گذشته است. McEwen دریافت 70 درصد آرا در سنا هفتم منطقه DFL کنوانسیون درآمد 261 از 371 رای. Simonson دریافت 108 رای.

روز یکشنبه Simonson متعهد باقی می ماند در این مسابقه از طریق Aug. 11 اولیه به انتقاد از تایید به عنوان “ناقص فرآیندهای کنترل شده توسط یک تعداد انگشت شماری از حزب خودی.” او گفت: “اعتماد به نفس است که من در حد متوسط و فراگیر رویکرد به وضع طنین انداز خواهد شد با دلوت رای دهندگان.”

“حزب حمایت کنوانسیون تبدیل شده اند کمتر و کمتر موثر در طول چند سال گذشته. و در این سال در میان جهانی از همه گیر این روند بود و حتی کمتر فراگیر از حد معمول” او گفت:.

سیمون سوم DFL وقت به از دست دادن این حمایت به یک رقیب تا کنون این سال است. تشکر. ری Dehn و بهداشت ، جف هیدن, هر دو حزب دموکرات نمایندگی مینیاپولیس همچنین با انتقاد از روند پس از از دست دادن به جوان مترقی رقبا.

McEwen, هیئت مدیره, رئیس جمهور دامیانو مرکز خدمات اجتماعی سازمان در Duluth, راه اندازی, پیشنهاد او در ماه آوریل است. او در آن زمان گفت: او نا امید شده بود در برخی از Simonson را آرا در مسائل زیست محیطی و آماده برای یک سناتور است که “unapologetically مترقی در ارزش های خود را.”

“من مفتخرم که به عنوان تایید شده توسط DFL و من به دنبال به جلو به همکاری با این حزب برای پیروزی در ماه نوامبر” McEwen گفت شنبه. “همه گیر ساخته شده از چالش های ما حتی روشن تر. ما نیاز داریم که نمایندگان خود را برای جامعه ما با صداقت و اعتقاد و ما باید برای رسیدن به محل کار در حال حاضر.”

Simonson سابق آتش نشان و دستیار رییس آتش نشانی در Duluth انتخاب شد به دولت سنا در سال 2016 پس از گذراندن دو ترم در خانه. او به تازگی به ترک شغل خود به عنوان مدیر عامل دریاچه سوپریور, باغ وحش پیوست و لیک برتر دانشگاه به عنوان یک مدیر اجرایی آموزش مداوم و آموزش سفارشی. این حرکت جذب موشکافی و جنگ از منافع سوالات پس از آن آشکار شد که Simonson قانون به دنبال نزدیک به 1 میلیون دلار در زیرساخت های عمومی اوراق قرضه در مدرسه از طرف او در حالی که تقاضا برای این کار است.

برنده Aug. 11 اولیه را در ماه نوامبر در برابر نامزد جمهوری خواه Donna Bergstrom که زد برای معاون فرماندار در کنار جف جانسون در سال 2018 است.

DFL فصل سراسر کشور برگزاری شده است مجازی کنوانسیون با نمایندگان رای گیری از طریق پست الکترونیکی یا e-mail پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور لغو فرد در حوادث. DFL حزب کن صندلی مارتین در دفاع از این روند اعلام کرد که هیچ بی نظمی در گزارش های قبلی وقت ضرر و زیان است.

“فقط به عنوان خاص به عنوان خورشید طلوع خواهد کرد در صبح این واقعیت است که زمانی که نامزدها تا پایان از دست دادن رقابتی حمایت مسابقات آنها را سرزنش روند” مارتین گفت: در هفته گذشته.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>