– مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مسابقه برای مهار شیوع کروناویروس در داخل کاخ سفید به عنوان برخی از مقامات ارشد بر این باورند که این بیماری در حال حاضر به سرعت در حال گسترش از طریق وارن از تنگ دفاتر را تشکیل می دهند که سه طبقه از غرب گرا.

سه مقام برجسته دولت coronavirus پاسخ را آغاز کرده اند که دو هفته از خود قرنطینه پس از دو تن از اعضای کاخ سفید کارکنان — یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets و کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس — آزمایش مثبت است. اما دیگران که در تماس با میلر و نوکر در ادامه به ارائه گزارش کار در کاخ سفید ،

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار” کوین Hassett یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور گفت: CBS’ “چهره ملت” برنامه یکشنبه. Hassett گفت: او عینک یک ماسک در زمان در کاخ سفید اما اذعان کرد که “من فکر می کنم که من می تواند بسیاری امن تر اگر من در خانه نشسته از من خواهد بود رفتن به غرب بال.”

او افزود: “این یک مکان شلوغ است. آن را شما می دانید, آن را کمی خطرناک است. اما شما باید آن را انجام دهد چرا که شما باید برای خدمت به کشور خود هستند.”

کشف دو آلوده کارکنان باعث شده است تا کاخ سفید به سطح شیب دار تا روش های خود را برای مبارزه با کروناویروس درخواست بیشتر کارکنان به محل کار از خانه افزایش استفاده از ماسک و دقت بیشتری غربالگری افرادی که وارد این مجموعه می باشد.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از دیگر مقامات کاخ سفید میلر یا نوکر ممکن است در تماس با آمده در روزهای اخیر اما بسیاری از اعضای West Wing کارکنان که به احتمال زیاد در جلسات با میلر قبل از او آزمایش مثبت هنوز هم در حال آمدن به محل کار با توجه به ارشد مقامات دولت.

اواخر روز شنبه, کاخ سفید را از یک بیانیه گفت که پنس نمی خواهد تغییر روال خود را و یا خود شده است. معاون رئیس جمهور “را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا” گفت: Devin اومالی سخنگوی پنس.

نگرانی در مورد شیوع این ویروس در کاخ سفید — و سریع تست و ردیابی تماس در حال انجام شامل آن — تأکید گسترده تر چالش برای آمریکایی ها به عنوان برگ برنده آنها خواستار شروع به بازگشت به محل کار خود را با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی است که این ویروس همچنان به تاخت و تاز در جوامع در سراسر کشور است.

اکثر رستوران ها و دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی نیست و باید از این توانایی به طور منظم آزمون تمام کارکنان خود را و به سرعت پیگیری کردن و قرنطینه تماس با هر کسی که آلوده می شود. در کاخ سفید همه کارکنان در حال آزمایش حداقل هفتگی دولتی و یک تعداد انگشت شماری از دستیاران که به طور منظم تعامل با رئیس جمهور در حال آزمایش روزانه.

“به در با رئیس جمهور شما باید برای تست منفی” Hassett گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به رد ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به پوشیدن ماسک در هنگام ملاقات با گروه های از مردم است. اما یک مقام ارشد دولت گفت: رئیس جمهور شد spooked که او نوکر است که در میان کسانی که او را خدمت مواد غذایی به حال شده است با پوشیدن یک ماسک. و او ناراحت به یاد بگیرند که میلر تست مثبت و در حال رشد بوده است تحریک شده و با افرادی که دریافت بیش از حد نزدیک به او این مقام گفت.

دو مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: هیچ برنامه ای برای نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس جدا از آنجا که از یک نگرانی است که آنها هر دو می تواند ناتوان توسط COVID-19.

نگرانی در مورد گسترش ویروس در کاخ سفید به طور موقت کنار سه تا از ترین بالا مشخصات اعضای coronavirus نیروی کار — دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; Dr. Stephen هان کمیسر غذا و دارو و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Redfield و هان اعلام کرد بیش از آخر هفته که آنها خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن در تماس با آلوده عضو از رئيس جمهور در کارکنان. هر دو با حضور در جلسه ای در اتاق وضعیت در هفته گذشته که در آن Miller شد و آنها گفتند که در ادامه به شرکت در این پاسخ تلاش از خانه. Fauci گفت: او هم شروع شده بود “اصلاح قرنطینه” پس از آنچه که او به نام “کم خطر” تماس با آلوده کارکنان.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. گفت که تمام پزشکان خواهد شرکت روز سه شنبه کنفرانس ویدئویی که قبلا برنامه ریزی شده با شنیدن این ویروس در پاسخ و تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

میلر که یک ثابت در کاخ سفید در طول هفته زمانی که نیروی کار شد و با برگزاری جلسات روزانه دریافت مثبت تشخیص جمعه صبح شده بود اما منفی در آزمایشهای قبلی که به تازگی به عنوان روز قبل از. معلوم نیست که آیا زودتر نتایج ممکن است در خطا.

مانند سایر اعضای کاخ سفید کارکنان میلر نیست به طور منظم پوشیدن ماسک در حالی که در محل کار است. روز پنجشنبه تنها چند ساعت پس از دریافت جواب منفی تشخیص او در تلویزیون و صحبت کردن بدون ماسک در عرض چند پا از چندین خبرنگاران همه آنها با پوشیدن یک.

استفان میلر یکی از رئيس جمهور در نزدیک ترین مشاوران و میلر شوهر نیز انتظار نمی رود برای آمدن به کاخ سفید برای آینده قابل پیش بینی به گفته افراد آشنا با برنامه های خود را. او آزمایش منفی برای این ویروس جمعه پس از خود را مثبت تشخیص پیش از آن در روز.

کاخ سفید اغلب تست های کارکنان خود را با استفاده از ID در حال حاضر سریع تست توسط آزمایشگاه ابوت است که می تواند تولید یک نتیجه در پنج تا 13 دقیقه است. سود خود را با سرعت و قابلیت حمل; دستگاه تست به اندازه یک توستر. اما برخی از بیمارستان ها و پزشکان در بر داشت که آن را تبدیل کردن بیش از حد بسیاری از منفی کاذب — موارد که در آن مردم واقعا به حال این ویروس اما در این آزمون گفت: آنها نیست.

ID در حال حاضر آزمون اعطا شد اضطراری مجوز توسط سازمان غذا و دارو در روز 27 مارس ، به عنوان بیمارستان ها و درمانگاه شروع به استفاده از این آزمایش جدید آنها پیدا کردن که در آن بود گم شده و عفونت به خصوص زمانی که تست سواب بودند قرار داده نمی شود به طور مستقیم به دستگاه اما برای اولین بار ذخیره شده در ویال پر از مایع است. ابوت بعد از آن تغییر دستورالعمل های توصیه در برابر قرار دادن نمونه ها در مایع است.

این شرکت توصیه می کند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نظر گرفتن مجدد بیمارانی که تست منفی اما باید علائم COVID-19 شده اند و یا در معرض کسی آلوده.

در هفته های اخیر برخی از دستیاران کاخ سفید نیز دریافت آزمون های دیگر که نیاز به عمیق بینی سواب و چند ساعت به روند.

این آزمون بیشتر از نزدیک شبیه به آنهایی که استفاده می شود برای تشخیص این ویروس در ایالات متحده انجام می شود که در آزمایشگاه در بالا-ظرفیت ماشین آلات است که می تواند روند صدها نمونه در یک زمان. آنها می توانند چندین ساعت به نتایج عملکرد. این آزمون که ساخته شده توسط چند شرکت مختلف نیز کامل نیست. دقت بیشتر آزمایش بستگی دارد می توانید طیف وسیعی از عوامل از جمله چگونه ماهرانه نمونه جمع آوری شد, چگونه آن را ذخیره می شد و چگونه این ویروس در گردش خون در بدن بیمار.

قبلی یادداشت به کارکنان در کاخ سفید تا به حال تشویق West Wing کارکنان به “telework هر زمان ممکن است.” اما تهمت مقامات دولت فراتر از نقل مکان کرد که بیش از آخر هفته گفتن چند سطح پایین تر مشاوران در دفتر مطبوعاتی که تا به حال شده است که به کاخ سفید برای کار از خانه بدون در نظر گرفتن چگونه آنها احساس. اعضای هیات در شرق بال که برای اولین بانو, Melania Trump, نیز کار از صفحه اصلی; اعضای دیگر از رئیس جمهور شخصی کارکنان در محل اقامت به طور منظم با پوشیدن ماسک.

مقامات ارشد گفت که آنها اصرار تمام در کاخ سفید کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها احساس حتی از راه دور بیمار تصمیم گیری است که کاهش در برابر تمام انگیزه های سنتی برای افرادی که کار را برای رئیس جمهور است که به نگه داشتن کار بدون توجه به آنچه.

اعضای سرویس مخفی که در کاخ سفید در حال حاضر با پوشیدن ماسک به طور منظم. افرادی که وارد کاخ سفید پردیس که شامل آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری, که در آن بسیاری از کاخ سفید کارکنان کار را در حال حاضر خواسته می شود توسط پزشکان که آیا آنها هر گونه از یک لیست از علائم. و از نزدیکترین افراد به مغلوب ساختن پیشی جستن — از جمله Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات; Mark مراتع رئیس ستاد; و امیدوارم که هیکس مشاور ارشد — در حال آزمایش روزانه, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله